FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9637 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
KARA ŚMIERCI 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
ZA KARĄ ŚMIERCI 
PRZECIW 
MAM TO GDZIEŚ NIECH SIE DZIEJE CO CHCE 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "KARA ŚMIERCI"   

Placek
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:40    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Według mnie powinna być !!

To co sie teraz dzieje w Polsce to paranoja, morderstwa , pedofila za te 2 przestępstwa kara śmierci powinna być , bo co za człowiek gwałci niewinne dzieci ... albo zabija dla zabawy ...

Moje zdanie : Przywrócić kare śmierci !!!!!

ryba_
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

jestem za przywroceniem kary smierci dla pedofilow i kazdego rodzaju zabojcow (poza tymi co zabili dla obrony czy tez przez przypadek).

Jestem takze za ciezkimi robotami dla ludzi odsiadujacych powyzej 6 lat (no taka granica chyba) poniewaz siedza oni sobie w cieplych celach dosataj codziennie 3 posilki maja TV (teraz w niektorych nawet DVD) i wiele innych rzeczy ktorych brakuje wielu polakom ... a utrzymujemy ich my wszyscy ... to przykre.
Takie ciezkie roboty nauczyly by ich ze lepiej do ula (wiezienia) nie wracac, ale chyba za bardzo zboczylem z tematu.

Zmieniony przez - ryba_ w dniu 2004-07-27 10:50:05

Dla Ciebie Ojczyzno biją nasze młode serca

Placek
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja to bym ich trzymał w barakach i dawał chleb i wode

Fana
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że kara śierci powinna wrócić! Przedewszytkim jak Placek stwierdzil za pedofilie - dla mnie jest to najgorsze przestepstwo jaki istnieje. Dla takiego dziecka w pamieci zostaje to na cale zycie, skaza ktorej nie da sie pozbyc. Jezeli tylko w niewielkim stopniu by to udowodniono kara smierci od razu - bez zadnego prawa do odwolan itp.
A co do mordesrstwa - kara smirci tylko za zabojstwo z zmina krwia, tak dla zabawy. Bo jezeli ktos zabil w obronie wlasne to owszem powinien poniesc jakies tam konsekwencje, ale nie kara smierci. Ja bym jeszcze dawal kare smierci za zdrade ojczyzny, szpiegostwo. Swoj kraj trzeba szanowac i to bardzo - patrjota treba byc

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

glosowalem za kara smierci ale z drugiej strony dla takiego człowiek co np. zabil pare osób to smierc to tylko pare sekund i koniec

Ja bym wolal zeby za swoje czyny siedzial cale zycie w jakiems wiezieniu

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Placek
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

no tak tylko napewno nie z tv i dvd

mówie baraki jak na wojnie to by sie zastanowili co robią

ryba_
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Big Boss cale zycie by siedzial a my bysmy go cale zycie utrzymywali ?
Sog dla Placka i Fany

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale ja bym go wyslal gdzie do Ekwadoru

ryba_
 Wysłana - 27 lipiec 2004 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Poprostu młodzi rozsadni ludzie ktorym zalezy na panstwie polskim powinni wziasc wladze w swoje rece i zrobic z tym calym bajzlem porzadek a tych starych politykow w wiekszosci wywalic.

Big Boss a Ci z ekwadoru chcieli by od nas oplaty za to ze ich przetrzymują .. proste wszedzie trzeba placic a my (polska) pieniedzy nie mamy .

Fana
 Wysłana - 27 lipiec 2004 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym wogole zreformowal cale wieziennictow.
Po 1 przywrocic kare smierci
Po 2 zadnego utrzymywania wiezniow przez panstwo czy nas! "Popelniles przestwpstwo skubancu? Idziesz do paki, ale my ci jedzenia, ubran itp nie damy." Powinien taki isc do jakiejs pracy spolecznej czy cus takiego i to co tam zarobi(pieniedzy by nie dostal do reki - narkotyki itp.) przeznaczanoo by wtedy na jego wyzywienie, ubranie, ew moglby zaplacic za jakies lepsze udogodnienie

Ryba dzieki za soga

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 27 lipiec 2004 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

prawda masz racje
na wstepiem bym usuna tych 2 co ta dziewczyne w pociagu zabili
a tu dobry pomysl powini sami na siebie pracowac a nie sobie przed TV siedziec

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2004-07-27 11:05:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KARA ŚMIERCI

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: PZU i odsetki | Przenoszenie numer GSM | Oskarzony o zabicie pedofila stał sie bohaterem | pełne księgi rachunkowe | Spadek | odstawienie motocykla do garazu znajomego | Samochód na firmę... | Strona z filmami od lat 18 | Czy obraza słowem niecenzuralnym może podlegac pod jakis art.? | Pożyczka a branie czegoś na kredyt | co mogą mi zrobić za włamanie się komuś na gg i podejrzenie archiwum? | Prawo ubezpieczeniowe | Przetargi - jak znaleźć ? | tendencje kursu dolara | Obtarcie na parkingu i udowodnienie winy sprawcy | Pobicie a obrona własna | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.