FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24724 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę 
[powiadom znajomego]    
Autor "KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę"   

rx
 Wysłana - 22 listopad 2005 01:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ta. Ja jak Vladek. Jak juz sie wj*bie, to mnie nie ma.

RA1NM4N
 Wysłana - 22 listopad 2005 05:12      [zgłoszenie naruszenia]

red: "[...]po co przepraszasz Vladzia, to spoko chlop, a ze jest troche przemadrzalym spamerem (lub Blondynka), to juz inna kwestia[...]"

widze wciąż trauma po tamtym tekście?

[Death is the only way out...]

Znawca -

red78
 Wysłana - 22 listopad 2005 06:47      [zgłoszenie naruszenia]

Rain: juz wydalem 500 zl na psychoterapeute; powoli przechodzi, ale tamten widok byl wyjatkowo traumatyczny

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-11-22 06:49:46

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Behemot_
 Wysłana - 22 listopad 2005 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

artykul bardzo ciekawy, soga wbijam zaraz. ja bym jeszcze dodał ze czasem ciekawy skutek przynosi dobra kłótnia, oczywiscie bez wyrzucania sprzetu agd przez okno czy wbijania widelca w plecy . to naprawde pomaga, jak sie z siebie wyrzuci co lezy na sercu. czlowiek sie fajnie po tym czuje.. i ma ochote dokonczyc rozmowe juz bez ubrania uwazam ze mowienie na bieżąco co mi nie pasuje jest rownie wazne jak komplementy. takie niewyjasnione żale (zwlaszcza w przypadku kobiet) rozkładają sie mniej wiecej tak szybko jak plastikowy kubek w przyrodzie , wiec lepiej to załatwic zanim kobitka znajdzie kogos kto ją wysłucha i pocieszy

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Technista
 Wysłana - 22 listopad 2005 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

hehe sie rozbujali no ;]
behemot :) fakt dobra kłutnia i porządny foch ożywia związek i sprawia że staje się on bardziej rzeźki :) fakt ale wiesz jestem tylko człowiekiem nie moge przecierz na raz wszystkiego napisać :D zawsze jest takie coś że można coś jeszcze dodać ;] takie tematy nigdy nie są wyczerpane :) ale kłutnia od czasu do czasu jak najbardziej jest na miejscu ;]
pozdrawiam i odbijam

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

cooqłka
 Wysłana - 22 listopad 2005 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

"polynesian... ja zawsze traktuje tak kobiety... zawsze na tym źle wychodze.. i nie oducze sie tego...
i co?"

Zupełnie, jakbym to ja powiedział

Kłótnia niewątpliwie może zadziałać "terapeutycznie" - to taka chwila czasami nieco brutalnej szczerości, ale po wszystkim jest super, pod warunkiem, że się uda wyjaśnić punkty zapalne, które do kłótni doprowadziły

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

mysia18
 Wysłana - 22 listopad 2005 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

ahhhh co fakt to fakt :) Bardzo ładnie napisałeś..zgadzam sie z Tobą w 100% :):********

:>

Technista
 Wysłana - 24 listopad 2005 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

fakty faktami teoria teorią praktyka praktyką a jak wyjdzie okaże się w praniu jak się wysuszy i poprasuje ;] pozdrawiam:*

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

Toniek
 Wysłana - 25 listopad 2005 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

Baby to h.u.j.e a faceci są w c.i.p.e!!! nie ma gorszej rzeczy jak dziewczyna bawiąca sie tobą i do tego nie jest ci obojetna!

evernever
 Wysłana - 25 listopad 2005 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

wiecie co ? według mnie tu nie ma zadnych reguł zadnych dobrych rad itd. o kobiete trzeba dbac to fakt ale tez zalezy od danej babki, jedna lubi jak sie naskakuje jej na kazdym kroku a druga tego nienawidzi a tak pozatym to sog

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę

Strony: 1 2 3 4 5 6 7