FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24849 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę 
[powiadom znajomego]    
Autor "KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę"   
 
Technista
 Wysłana - 21 listopad 2005 12:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czyli jak wpłynąć na kobietę by poczuła że ona to właśnie ta i ta jedna jedyna którą cenimy , pragniemy i kochamy!!

mianowicie chodzi mi o to jak wpłynąć na strefe duchową a nie jedynie cielesną kobiety bo jest to jakieś 80 jakj nie 90 % udanego związku czy stosunków między facetem a kobietą
krótko ujmując - Jak sprawić by dziewczyna poczuła że ją kochamy a nie tylko pożądamy i by czuła się przy nas bezpiecznie
w Tym celu myślę że przyda się kilka porad co do tego.

1!
myśle że najważniejszą sprawą budowania jak i wzmacniania związku nie jest seks ani pieszczoty ale rozmowa a dokładniej szczera rozmowa z partnerką!!! reszta to tylko dopełnienie związku
a zatem Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa z naszą oblubienicą
wiadomo , że faceta z regóły pobudza a nawet podnieca to co zobaczy
zaś z kobietami jest inaczej do nich bardziej trafia wyszeptane na uszko słodkie słówko czy komplement niż dotyk dobrze rozegrana rozmowa może doprowadzić od słów do czynów więc jeśli mamy poukładane w głowie i dobrze rozegramy tak ową sytuację dziewczyna sama nas zaciągnie do łóżka . Wielką wartość mają słowa typu "tęskniłem" "ślicznie dziś wyglądasz"(na powitaniu) czy "uwielbiam Twoje ciało" już do czegoś prowadzi dodajmy do tego elementy głaskania czy muskania ustami a jak z zasady wiadomo dla dziewczyny rzadko kiedy to wystarczy bo są z regóły pazerne na komplementy ;)
Więc panowie !!! Prowadzcie intymne i szczere rozmowy ze swoją dziewczyną!!

2.
Spojrzenie wgłąb oczu kobiety potrafi wpłynąć w jakiś mistyczny sposób i nei chodzi mi o rozbieranie wzrokiem ;) tylko o chęć spojrzenia w jej duszę przez oczy (ktoś tam kiedyś napisał że głębia oczu jest odzwierciedleniem ludzkiej duszy nie pamiętam kto więc nie cytuje) jedno takie spojrzenie potrafi nawet rozgrzać kobietę i sprawić że poczuje się kochana i będzie wiedziała że może ci zaufać oczywiście musi to być szczere głębokie spojrzenie a nie patrzeć aby patrzeć ;]
Panowie! spojrzenie ma oznaczać że wasza dziewczyna to ta jedyna na którą chcecie patrzeć i ta jedyna której porzadacie!! patrzcie tak jak nigdy na żadną inną nie myśleliście spojrzeć !

3.
mało który facet wie że Kobiety uwielbiają się przytulać a to przytulanki właśnie sprawiają że dziewczyna możę w naszych ramionach poczuć się bezpieczna i mieć świadomość tego że jest pod naszą opieką i może na nas liczyć (mieć w nas oparcie) albo misia do wypłakania się czy do snu :)
Dużo dziewczyn lubi czuć ciepło swojego faceta! w trakcie przytulania może poczuć dokładnie jego zapach a niekiedy bicie jego serca to też bardzo dobrze wpływa na miłe i ciepłe odczucia naszej kobiety. tak samo facet rzadko kiedy wie że dziewczyna gdy sie przytula to nie tylko chce coś od nas wyciągnąć jakieś cucu albo coś tylko przytula się po to aby przytulić i poczuć naszą bliskość!!
Panowie! Nie bądźcie twarde oschłe kloce betonowe możecie czasem być misiem do którego można się przytulić i wygrzać a sami też powinniście się czasem zapytać czy możecie się przytulić a nie tylko czekać aż ona to zrobi!! to żaden wstyd a dziewczyna będzie wiedziała że ty też potrzebujesz jej obecności i ciepła!!

4.
Dotyk!!! nasze kobietki uwielbiają czuły delikatny a za razem pieszczotliwy dotyk . Dotyk dłoni na policzkach ustach wplątywanie rąk we włosy (nie za dużo bo dziewczyny mają fioła na punkcie fryzury i przetłuszczania się włosów!!!!) bardzo miłą i fajną sprawą jest delikatne złapanie partnerki za podbródek styknięcie się noskami spojrzenie w oczki i delikatne muśnięcie w usta :) z regóły kończy się miłym serdecznym uśmieszkiem :) ale jest to bardzo przyjemne . Błądzenie opuszkami palców po ciele kobierty jest równierz bardzo dobrą cechą faceta :) sprawia że dziewczyna dowiaduje się o nas tego że też potrafimy być delikatni!!!
Panowie!!! od odrobiny delikatności do naszej kruszynki jeszcze nikt nie umarł !!

5.
Nasza kobieta uwielbia być doceniana a jeszcze bardziej gdy doceniamy ją do tego stopnia że czuje się naszą boginią/królową czy też władczynią naszego serducha! Docenić można wszystko u swojej kochanej zapach jej smak podczas stosunku i najważniejsze wygląd . Najważniejsze jest żeby dziewczyna wiedziała że dla nas jest ona najpiękniejsza i najcenniejsza w naszym życiu i za żadne skarby świata jej nie oddamy...Mówmy im bardzo często ale naprawde bardzo często 2x dziennie to nie wiele!!!! kilka razy na godzinę jest jak najbardziej wskazane :) np ." jesteś piękna" po piętnastu minutach "mówiłem Ci już że jesteś piękna?" po kolejnych 15tu minutach "zazdroszcze sam sobie...Mam taką piękną dziewczyne" to działa!! oczywiście pomysłowość jak najbardziej wskazana :)
Panowie!! Pozwólcie swojej kobiecie by poczuła się piękna i wyjątkowa !! nie tylko dla nas ale i dla siebie!!

6.
zasypywanie dziewczyny całusami i pocałunkami to coś co kobieta uwielbia jeśli oczywiście jest to umiejętne całowanie ;] całowanie w oczko :) w powiekę uszko czy ręce też mają swój pozytywny wpływ :) kobieta czuje przypływ emocji a niekiedy niewinne zacałowanie naszej partnerki może doprowadzić do o wiele fajniejszej zabawy :)
Panowie!! nie żałujcie pocałunków dla swoich kobietek :) to przecierz nic nie kosztuje!!

7.
jeśli wiemy ze np tej nocy będizemy się kochać ze swoja partnerką
możemy jej na długo przed faktem powiedzieć jej co z nią zrobimy :) i co jej zrobimy ;] jakąś małą erotyczną historyjkę z nutką perwersji i delikatności a jeśli dziewczynie historia się spodoba nie będzie mogła się doczekać aż ten moment nastanie Tylko pamiętajmy o tym żeby to co mówimy miało swoje pokrycie w praktyce wtedy będziemy mieli zaskakująco pozytywny efekt końcowy a nie rozczarowaną i smutną minę kobiety której obiecywaliśmy góry i doliny a w praktyce wpadła do jamy.
Panowie!! Trochę fantazji ! to też nic nie kosztuje a może poprawić humor kobiety na cały dzien i poruszy równierz i jej fantazję ;) może z tego wyjść coś naprawde ciekawego!:)

8.
jeśli chodzi o rozbieranie się to każdy napewno widział jak to działa w filmach . Rozpięcie guzika w koszuli rozpinanie rozporka zębami czy też zszarpywanie ubrań z siebie Niepostrzerzenie zdjąć stanik czy też zsunąć majteczki tak by nasza partnerka nic nie poczuła! praktyka czyni mistrza a gdy nabierzemy wprawy nasze rozbieranki mogą naprawde porządnie podkręcić atmosferę a z czasem sami nie będziemy wiedzieli kiedy jesteśmy nadzy :)
Panowie! ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ale tak by nie skrzywdzić kobiety ;) ani nie zniszczyć np. jej ulubionej bluzeczki :)

9.
Zabawa strefami erogennymi kobiety to też bardzo przydatna sprawa :) po 1 samym dotykiem i głaskaniem doprowadzamy kobietę do różnych stanów zależnie od tego jak sie staramy ;] o strefach erogennych nie będe pisać bo każdy powinien poznać strefy swojej kobiety na swój własny sposób aby móc to później pozytywnie wykorzystać :) zabawa ta powinna polegać na degustacji ciała kobiety ! CAŁEGO!! rozkoszowanie się nim i ubustwianie i broń boże zrobić temu ciałku krzywdę bo PANOWIE!! pamiętajcie że to nie tylko jej Ciało...ale i wasze!!

10.
Masaż po ciężkim, stresującym dniu w pracy/ szkole to to czego kobieta potrzebuje po powrocie do domu oprócz gorącego prysznica. Masaż sprawia że nasza pani się odpręża i czerpie przyjemności z tego co robimy. Oczywiście sztuka masażu to oczywiście pewien okres praktyki ale Trzeba od czegoś zacząć! Najważniejsze by nie zrobić krzywdy ani żeby masaż nie przyją formy cielesnych katorg czy tortur. Przydatne w tym celu są zapachowe kremy oraz olejki bo nadają nastrój danej chwili i pozwalają naszej kobietce skupić się na czym innym niż na samym dotyku oczywiście można też w tło dodać trochę spokojnej muzyki
Panowie! Kobieta Potrzebuje waszej opieki i współczucia !!

11.
Splatanie dłoni przed w trakcie oraz po stosunku jakiego kolwiek rodzaju a nawet nie w trakcie stosunku nawet na mieście jak idziecie za ręke to w pierwszym wypadku znaczy że zawsze jesteś przy kobiecie że ją kochasz oraz że jesteś z nią na dobre i na złe dziewczyna musi wiedzieć ze nie jest sama! że zawsze ma Ciebie i twoją pomocną dłoń!
zaś jeśli idziecie za ręke na spacerze czy gdzieś przy ludziach to oznaka tego że to tą właśnie dziewczynę kochasz to z nią jesteś i to ją wybrałeś! Dziewczyna wtedy wie że jesteś obok i nie musi sie za tobą rozglądać ani oglądać za siebie czy gdzieś nei znikłeś!
PANOWIE! chodzenie za rączke to żaden wstyd!!

12.
Przygotowanie się do spotkania z nasza oblubienicą! bardzo dobrą cechą faceta jest to jak się przygotowuje do każdego spotkania ze swoim skarbem/koleżanką czy kim kolwiek innym dobrze dobrany ubiór ładnie zrobione włosy króciutkie paznokietki i ogolony facet na każdym spotkaniu to to czego dziewczyna potrzebuje by wiedzieć że starasz się dla niej wciąż podobać! Dziewczyny doceniają nasze starania! ale robienie tego tylko dla dziewczyny to nie wszystko to powinno być w zasadach każdego faceta ! chociażby dla własnego dobrego samopoczucia!
PANOWIE!! Zadbany Frajer ma większe powodzenie niż niechlujny kozak !!

13.
Nigdy nie trać szacunku do swojej pani! nawet jeśli jesteś z nią pare lat
zawsze traktuj swoją wybrankę należycie nawet jeśli zachowała się nie tak jak powinna(do pewenych granic po których raczej ciężko utrzymać się na wodzy) jeśli popełniła gafę porozmawiaj z nią o tym i nie drzyj pałki za przeproszeniem bo to tylko o Tobie świadczy! Nigdy nie czuj się za pewnie przy swojej kobiecie i nie przestawaj się o nią starać bo to co budowałeś tyle czasu runie jak world trade center!
PANOWIE!! Być kochaną to równierz być zdobywaną!!

14.
OKAZUJCIE SWOIM DZIEWCZYNOM UCZUCIA!!
ogromnym problemem większośći facetów jak też i moim jest to że nie umiemy okazywać uczuć i powinniśmy się tego małymi kroczkami nauczyć!! bo to jest bardzo ważna cecha w budowaniu dobrego związku a co najważniejsze zaufania
mianowicie mowa o sprawach prywatnych/osobistych krępujących czy wstydliwych gdy dziewczyna widzi że mówimy jej takie żeczy widzi to że jej ufasz i odwdzięcza się tym samym . Otwiera przed nami serce . A gdy w pełni zdobędziemy jej zaufanie ona zaufa nam i powierzy nam swoje serce duszę i w końcowej fazie Ciało!
Panowie!! Gdy dziewczyna Ci ufa w pełni to znaczy ze jest Ci w pełni ODDANA!! i może Ci powierzyć wszystko co w niej najcenniejsze . Tylko nie nadużywajcie Kobiecego zaufania!!!

15.
Panowie!! nigdy ale przenigdy nie zaczynajcie oddania głównego!!!
Tj nigdy ale prze nigdy nie zaczynajcie pieszczot od punktów kulminacyjnych czyli Mysiaka i bąbelków ;) krótko mówiąc wiecie jak rozpala się ognisko! najpierw podpałka zapałki małe gałązki itd to uznajmy za delikatne i drobne pieszczoty dopiero gdy się podgrzeje i zacznie palić dorzucamy polana by ognisko nabrało porzadnego znaczenia !!
PANOWIE!!Jak z jedzeniem!! najpierw przystawki następnie danie główne mmmm :) !!

artykuł na podstawie książki "Sekrety kobiet" bo przypomniałem sobie o niej jakoś niedawno i zajrzałem ;]

mam nadzieje że komuś ten art się przyda
* jeśli nie lub artykuł jest zupełnie zbędny to proszę moderatorów o jego usunięcie

POZDRAWIAM TECHNISTA
______________________________
 
Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
 
red78
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

łokurva, dobry art, dalbym soga, ale nie wejdzie
slonce: gdzie Ty znalazlas Techa? dawaj wiecej takich ludzi...
Dobra koniec wazelinarstwa!

Podstawy dobrego zwiazku to: seks, milosc, rozmowa, zrozumienie, seks, umiejetnosc wysluchania i wybaczania, tolerancja, szacunek, przyjazn, seks itd. Kobiety tez sa wzrokowcami-lubia nasz dupy i inne organy Czasami lepiej jest sie przytulic, niz omawiac jakies problemy.
Zgadzam sie z reszta tego, co napisal Tech, ale na kobiete trzeba miec czasami bata i nie traktowac jej jak krolowej (zostanie sie ciepla klucha), a dobre i mocne rzniecie od czasu do czasu tez jest wazne. W sumie trzeba zachowac zloty srodek miedzy metoda rygorem, a czulostkami i misiaczkai opisanymi wyzej.
_______________________________
 
Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -
 
VLAD.IV
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

jesli mam być szczery.. to nikt nie jest mnie w stanie niczego nauczyć w przedmiotowym temacie...

_______________________________
 
Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
 
red78
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad: jak to ma sie do bajkopisarstwa?
_______________________________
 
Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -
 
VLAD.IV
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

nijak
to jest w 100% serio
dbam o szczegóły
_______________________________
 
Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
 
Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

jestem pod OGROMNYM wrazniem
porazajaco dobra prezntacja
sog juz chyba nie wejdzie

zgodze sie powiedzmy z 95-8% tego co tam jest
troche ortografow porobiles i interpunkcje jak na ten art mogles dac lepsza


ogolnie to ja mam taki *****ski problem,ze jestem dosc skryty i zamkniety i procz glupiej gadki szmatki,ciezko mi rozmawiac z dzewiczynami naprawde na powazne sostunkowo tematu dotyczace zwiazku itd
_______________________________
 
"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -
 
Technista
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Red78 ;] to co napisałeś na początku fakt :) zgadzam się nie wolno zawsze być pobłażliwym itd ;] tylko podrzucam pomysł co można dodać a nie co przyjąć za zasadę :) ale warto by to mieć na uwadze ;] kolejnym faktem jest że slonce mnie nie znalazła ;] sam sie znalazłem hehe ;] ale ona jako pierwsza mnie przywitała serdecznie ;]

Vlad.IV ;] nie wątpie że nie można Cie niczego nauczyć :) bo wszystko już wiesz...;] więc nie trzeba się tym chwalić tylko pozostawić na uwadze to żę to art dla mniej doświadczonych ludzi niż ty ;] jeśli napisałem coś obraźliwego dla Ciebie z góry przepraszam.

Pozdrawiam
_______________________________
 
Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
 
VLAD.IV
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem wszystkiego.. ale akurat jak dbać o kobietę w związku to wiem... i daruj sobie złośliwości...
_______________________________
 
Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
 
red78
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

Tech: po co przepraszasz Vladzia, to spoko chlop, a ze jest troche przemadrzalym spamerem (lub Blondynka), to juz inna kwestia
Vladziu: ale nie dawaj bana
_______________________________
 
Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -
 
Technista
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Regggie ;] jeśli chodzi o interpunkcje i ortografy to asem nie jestem i nigdy nie byłem z dyktand zawsze dostawałem kosy ;] jeśli chodzi o Twój problem to powodem tego jest albo to że mało obcujesz z kobietaim , może być też to zę kiedyś jakaś twoje zwierzenia albo coś co jej powiedziałeś użyła przeciwko tobie i masz uraz albo jesteś poprostu wstydliwy i musisz się przełamać w tym celu proponuje porozmawiać z dziewczyną o tym napewno pomoże i zrozumie

_______________________________
 
Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
 
Technista
 Wysłana - 21 listopad 2005 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem złośliwy ;] poprostu tak to zabrzmiało ;] nie zrozumieliśmy się poprostu :)
red wiem żę to spoko chłop :D

Zmieniony przez - Technista w dniu 2005-11-21 13:58:38
_______________________________
 
Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KILKA RAD-Jak wpłynąć na swoją kobietę

Strony: 1 2 3 4 5 6 7