FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33457 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
KIM JEST ARYJCZYK ?? I KIM TY SIE CZUJESZ ?? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
ARYJCZYK 
SŁOWIANIN 
INNY 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "KIM JEST ARYJCZYK ?? I KIM TY SIE CZUJESZ ??"   

DrMartens
 Wysłana - 22 sierpień 2004 11:15   

Przeniesiona przez PePoNeNt z działu 'Polityka'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W tym artykule chcialem dowiedziec sie kim ty sie czujesz jako bialy czlowiek ?? czy moze zamiast aryjczykiem uwazasz sie za slowianina ??

W rozumieniu potocznym, mianem tym najczęściej określamy Białych Ludzi, którzy mają naturalne blond włosy i niebieskie oczy (prawda że piękno tej cechy jest urzekające, zwłaszcza u kobiet???). Takie pojmowanie znanej od wieków definicji stanowi jednak pewne hitlerowskie wypaczenie rasowej kwestii - dla powyższego przypadku, właściwym jest określenie "Rasa Nordycka", albowiem Aryjczyk to każdy Biały Człowiek rdzennie europejskiego pochodzenia bez skazy, niezależnie od narodowości i niekoniecznie o blond włosach - decydują tutaj wrodzone, dziedziczne cechy fizyczne i biopsychiczne, jakie posiada rasa spokrewnionych ze sobą ludzi wywodzących się z naszego kontynentu. Termin "Rasa Nordycka", określający jedynie tę jej część, która właśnie posiada szereg cech charakterystycznych dla ludów germańskich zamieszkujących obszary nad Morzem Północnym (w tym włosy różnych odcieni blond) - jest określeniem drugorzędnym, składową wewnętrznej klasyfikacji odmian Rasy Aryjskiej, tak jak Rasa Aryjska jest europejską odmianą Rasy Białej. Tyle że Aryjczycy są jedyną szlachetną i twórczą odmianą Białej Rasy, natomiast różnice psychofizyczne wewnątrz naszej czystej Rasy Aryjskiej są minimalne i de facto nieistotne. Tu znów pojawia się kolejne nadużycie: powszechnie utożsamia się terminy "Biały Człowiek" i "Aryjczyk", a jest to rozumowanie błędne! Biała Rasa w swych trzech głównych odmianach dzieli się na: Aryjską, eskimoską (która tak właściwie posiada gałąź rasy mongoloidalnej) i hinduską (to już w zasadzie mieszanina z negroidalną rasą drawidyjską). Wśród rasy eskimoskiej, na płaszczyźnie cech psychicznych mamy zakłóconą proporcję wrodzonych cech Białego Człowieka: u wychowanych na nieurodzajnych terenach plemion arabskich, prowadzących przez wieki koczowniczy tryb życia, nastąpił przerost Białego Ducha Walki nad nieco skarlonym umysłem, natomiast wśród duchowo wyizolowanego eskimostwa jest raczej odwrotnie. Problem eskimostwa jest jednak głębszy - Eskimosi mają kombinację cech, których nie sposób przypisać żadnej innej społeczności ludzkiej ani zwierzęcej - tak jakby sami stanowili jakąś skrajną, pasożytniczą, zwyrodniałą i niszczycielską rasę, ba - gatunek (!), fizycznie tylko podobny do ludzi. Nauka zalicza ich jednak do rasy eskimoskiej i nie ma ku temu alternatywy, więc tego się trzymajmy.

Dla określenia rasowej tożsamości rdzennych mieszkańców Europy, uczeni wielokrotnie używali wyrażenia "Białe Aryjskie Plemiona", które to wyrażenie, jak najbardziej trafne, dzisiaj często jest używane przez strażników świętego ognia idei NR i NS dla określenia ogółu rdzennej ludności Europy przedchrześcijańskiej. Tylko prymitywny, totalitarny, kryptoeskimoski hitleryzm, który powstał na fundamencie zdrowego, Aryjskiego Narodowego Socjalizmu, nasilał i rozdmuchiwał po myśli eskimoskiej pewne skrajnie szowinistyczne tendencje narodu niemieckiego, wyrosłe na podłożu tradycyjnej rywalizacji plemiennej, poważnie antagonizując Aryjskie Narody Germanów i Słowian (jak to zwykle Eskimosi - byle zasiać wśród gojów niezgodę i manipulować nimi dla swoich ukrytych celów). Spuścizna eskimoskiego hitleryzmu znalazła swe odbicie w mowie potocznej, właśnie poprzez nazywanie Aryjczykami wyłącznie ludzi o cechach Rasy Nordyckiej, która to rasa stanowi co prawda najszlachetniejszą odmianę europejskiej Białej Rasy Aryjskiej, ale nie jest jej wyłączną reprezentantką. Jest to zatem określenie synonimowo niewłaściwe, podobnie jak nazywanie Cyganów "Rumunami" (Cyganie zaliczają się do rasy hinduskiej - wywodzą się z Indii, i tam jest ich dom!). Rdzenny, czysty naród rumuński należy do Narodów Aryjskich, tyle że przez całe lata znacznie obniżył swoją czystość, mieszając swoją krew z krwią tureckich najeźdźców, a oprócz tego, miał na swej ziemi największe skupisko Cyganów w Europie, co nie uległo wyraźnej poprawie nawet w wyniku II wojny światowej - stąd dziś pejoratywne określenie "Rumun". Co do rasowej tożsamości mieszkańców ziem nad Wisłą, trzeba tu oczywiście odnotować, że rdzenny Polak, wolny od eskimosko-cygańskiej skazy etnicznej to Aryjczyk, ale niestety - polskie Aryjskie społeczeństwo z racji swojej zgubnej, frajerskiej polityki nadmiernej tolerancji (którą dziś Eskimosi tak szyderczo zachwalają!) na przestrzeni dziejów zostało poważnie zachwiane w swych rasowych podstawach, wskutek wielowiekowej obecności na naszych ziemiach ogromnych ilości Eskimosów i Cyganów oraz stałego dopływu ich krwi do naszego polskiego organizmu państwowego! Udający Niemców eskimoscy twórcy faszyzmu, montując holokaust i "okazjonalnie" planując wzajemną rzeź gojów, w tym celu specjalnie i złośliwie dołożyli starań, aby Germanie nie próbowali rozróżniać rodowitych Słowian od ludów nie-Aryjskich (stąd populistyczne hasła "ty polska świnio", "ty polski psie"), sami siebie uznając za "herrenvolk" - "naród panów" - odpowiednik eskimoskiego "narodu wybranego"! Dziś wobec wyłaniających się przed nami zagrożeń, najwyższy już czas oczyścić ideową tekę, bezpowrotnie usuwając z rasowej palety morderczą, eskimosko-nazistowską zgniliznę, a przywrócić właściwe znaczenie pojęcia Białej Rasy Aryjskiej oraz jej odwieczny, niezawisły Honor i Dumę!

Czarno-biała proporcja inteligencji

Przy rozważaniu kwestii rasowych, bardzo często złośliwi zadają pytania w stylu: "dlaczego głupi białas jest lepszy od mądrego czarnucha?". Rzecz w tym, że spośród losowo wybranych grup przedstawicieli obu ras, Biały Człowiek nie tyle że jest mądrzejszy od Czarnego (bo to w pewnej części jest sprawą warunków cywilizacyjnych), ale posiada zdecydowanie większą zdolność pojmowania i bardziej konstruktywnego myślenia, co zawdzięcza tylko i wyłącznie genom swojej rasy. Zdarzają się co prawda przypadki Murzynów utalentowanych, ale w porównaniu obu ras, przytłaczająca, niemalże zupełna większość jednostek uzdolnionych należy do Białej Rasy. I nie jest to kwestia wychowania w takim a nie innym środowisku czy kulturze, jak głoszą "uczeni" liberałowie, bo w Ameryce, gdzie eskimoska władza niemal na siłę wprowadza etniczny liberalizm stosowany, Czarni mają takie same szanse na rozwój i start w życie jak my, Biali. Mogą się uczyć, pracować, wpływać na sprawy kraju... I co z tego wynika? Ano, nasi czarnoskórzy "bracia" prezentują swoje rasowe "talenty" - przykładowo, biją nas na głowę w dziedzinie przestępczości! Przewyższają nas od kilku do kilkudziesięciu razy we wszystkich jej aspektach - zwłaszcza w takich jak sprzedaż narkotyków nieletnim, gwałty, pedofilia lub stręczycielstwo kobiet, którymi to czynami cywilizowany Biały Człowiek się brzydzi! Zdecydowana większość Murzynów w Stanach nie pracuje i pracować NIE CHCE, żyjąc tylko z zasiłków społecznych, na które pracują Biali Ludzie. W murzyńskich dzielnicach brud, dilerka i rozlew krwi jest dla ich mieszkańców chlebem powszednim, a posiadanie w domu broni palnej stanowi warunek przetrwania. Ameryka nie jest tu jedynym przykładem podobnego stanu rzeczy. W RPA po upadku cywilizowanego systemu Apartheidu, który zapewniał obywatelom dobrobyt, ład i porządek, i po objęciu władzy przez czarnych, w kraju zapanował totalny chaos, jeszcze większy niż w nowojorskim Harlemie. Gdziekolwiek w Afryce pozostawić Murzynów samym sobie, to oni zawsze pogrążą swój kraj w chaosie, albowiem nie mają w swej psychice zdolności państwowotwórczych i najzupełniej wystarcza im wrodzony prymitywizm (byle tylko zaspokoili swoje płytkie potrzeby), nie zaś mogąca wydatnie poprawić ich warunki życia wyższa kultura Aryjska, w której - jak widać w USA - sami bez nadzoru nie potrafią właściwie funkcjonować. Wiem coś o tym, bo byłem w Stanach i mam tam rodzinę, z którą utrzymuję bliskie kontakty. Przeczytałem również wiele poważnych, niezależnych książek na ten temat, z których najbardziej polecałbym dzieło naukowe czeskiego doktora psychologii Petra Bakalarza pt. "Tabu w naukach społecznych". W Polsce niestety dość trudno ją zdobyć, ale naprawdę warto!

To Nie My Stworzylismy Przemoc , To Ona Stworzyla Nas ....H8GroupZywiec!!

DrMartens
 Wysłana - 22 sierpień 2004 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

MOZLIWE ZE TEMAT NIE JEST ZWIAZANY Z POLITYKA ALE UWAZAM ZE JEST CIEKAWY

Ventinari
 Wysłana - 22 sierpień 2004 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

Polakiem

DrMartens
 Wysłana - 22 sierpień 2004 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

tyle to ja tez wiem

stodolar
 Wysłana - 22 sierpień 2004 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Bardziej utożsamiam się ze Słowianami, ale jakby zbadać drzewo przodków to mogłoby wyjść że jestem jakimś Nigrem

Sepiroth
 Wysłana - 22 sierpień 2004 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym to przeniósł do humoru
Ale się uśmiałem, takich głupot dawno nie czytałem .

Co ciekawsze cytaty:

"Tyle że Aryjczycy są jedyną szlachetną i twórczą odmianą Białej Rasy"

"Problem eskimostwa jest jednak głębszy - Eskimosi mają kombinację cech, których nie sposób przypisać żadnej innej społeczności ludzkiej ani zwierzęcej - tak jakby sami stanowili jakąś skrajną, pasożytniczą, zwyrodniałą i niszczycielską rasę, ba - gatunek (!), fizycznie tylko podobny do ludzi."

"jak to zwykle Eskimosi - byle zasiać wśród gojów niezgodę i manipulować nimi dla swoich ukrytych celów"

"rdzenny Polak, wolny od eskimosko-cygańskiej skazy etnicznej to Aryjczyk, ale niestety - polskie Aryjskie społeczeństwo z racji swojej zgubnej, frajerskiej polityki nadmiernej tolerancji (którą dziś Eskimosi tak szyderczo zachwalają!) na przestrzeni dziejów zostało poważnie zachwiane w swych rasowych podstawach, wskutek wielowiekowej obecności na naszych ziemiach ogromnych ilości Eskimosów i Cyganów"

"najwyższy już czas oczyścić ideową tekę, bezpowrotnie usuwając z rasowej palety morderczą, eskimosko-nazistowską zgniliznę, a przywrócić właściwe znaczenie pojęcia Białej Rasy Aryjskiej oraz jej odwieczny, niezawisły Honor i Dumę!"

"zdarzają się co prawda przypadki Murzynów utalentowanych"

(Czarni) "Przewyższają nas od kilku do kilkudziesięciu razy we wszystkich jej aspektach - zwłaszcza w takich jak sprzedaż narkotyków nieletnim, gwałty, pedofilia lub stręczycielstwo kobiet, którymi to czynami cywilizowany Biały Człowiek się brzydzi!"

Daer
 Wysłana - 22 sierpień 2004 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zawsze mówię: w pierwszej kolejności jestem Polakiem, w drugiej Słowianem, a dopiero w trzeciej "Aryjczykiem". Tyle że t złe słowo, tj. poprawna polska nazwa brzmi Arian, a nie "Aryjczk"; aryjski to przymiotnik pochodzący od nazwy Arian, a po angielsku to nawet podobnie, Aryan, co tylko dowodzi, że kiedś tam byliśmy jednością.
Drmartens, z tymi Eskimosami o chyba troszkę przesadzasz
Arianie ze swojej kolebki udali się na południowy-wschód, do Indii, i podbili tamtejsze państewka, zaś inna część udała się na zachód dzieląc się na kolejne plemiona, w tym German i Słowian. W baaaaardzo dużym uproszczeniu, bo ten podział trwał bardzo, bardzo długo i był złożony, w każdym razie "aryjski" znaczy to samo, co "indoeuropejski".
Co do Hitlera - krążą pogłoski, że promował mit aryjskiego wyglądu po to, by oddzielić od społeczeństwa pedałów, tzn. gejów Naprawdę, nie podam źródeł, ale spotkałem sie z takim opiniami, i to nawet w kręgach ns. Poza tym - czy Hitler miał aryjski wygląd? Albo inni wysoko postawieni? Nie bardzo.
I racja, Hitler uznawał Słowian za "niearyjczyków" z tego powodu, że uznał, że swoją krew zanieszczyściliśm kontaktami z Żydami Ale mimo wszystko funkcjonowało określenie "dzielnica aryjska" i "dzielnica żydowska", na odróżnienie getta od reszty miasta. Nie zmienia to faktu, że Hitler nas nienawidził, niemniej część "szefostwa" nazistów uznawała w nas krew aryjską
Pozdrawiam
Aha, głos oddałem na "inny" D Bo jak mówiłem - Polak najpierw

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Daer
 Wysłana - 22 sierpień 2004 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Sepiroth, rozumiem że o Cię śmiesz, ale wypada czytać i takie teksty, bo nawet w takich można znaleźć prawdę. W Polsce na szczęście nie ma problemu z Czarnymi czy jakimikolwiek mniejszościami, to tylko jakieś 2% społeczeństwa, więc my nie musimy za bardo się przejmować tym, ze za nasze podatki ich utrzymujemy. Ale dobrze, że są ludzie, co pilnują, by to było tak mało, nie widzę w tym nic złego

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 22 sierpień 2004 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja czuje sie przede wszystkim Polakiem.

Inny podzial niz narodowosciowy nie interesuje mnie. A nazywanie siebie aryjczykiem w obecnych czasach jest tylko powodem do kpin...

Były moderator Polityki i Seksu

INSOMNIA
 Wysłana - 22 sierpień 2004 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmm czy ja wiem ..... ja sie czuje Polakiem

kozi12
 Wysłana - 22 sierpień 2004 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dajcie to do humoru, albo stwórzcie dział "Artykuły niedorozwojów"

Polakiem jestem byłem i będe, w przeciwieństwie co do poniektórych

Zmieniony przez - kozi12 w dniu 2004-08-22 17:02:37

Prawo Dla wszystkich.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

KIM JEST ARYJCZYK ?? I KIM TY SIE CZUJESZ ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Teoria sprawiedliwości | Czemu ludzie tak się krzywią na eugenikę? | Procesy poznawcze i manipulacyjne wystepujace w wybranej reklamie, do jutra! | Skalar, gratulujemy! | Czy to normalne? Czy komuś może sie wszystko podobać? | Wykłady Open Yale | Liczby | Problem z pewnością siebie | Chrześcijańskie wartości w mediach publicznych | Teoria opanowywania trwogi | Dialog religijny | Korporacja jako osoba | Hipnoza - czy jest bezpieczna? | czy czujesz sie spełniony? | Radio Maryja- czyżby zwrot? | Kolejny polski święty? | fotkatv | tanie loty | biust | akty | tabaka | grażyna szapołowska | polskie aktorki | aktorki | mineta | upskrit | zakup auta w niemczech | reklama | citeam | miłość bez ustawki | bez ustawki | milosc | nastolatki | internetowy sklep z butami | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.