FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12444 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

VooDooDoll
 Wysłana - 2 styczeń 2005 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Zlituje sie ktos w koncu i poprawi temat?

Specjalista -

Jonks
 Wysłana - 2 styczeń 2005 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

oj Jej Voodoo nie byc krzykacz i powiedz cos moentalonosci

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

VooDooDoll
 Wysłana - 2 styczeń 2005 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

a co mam powiedziec? Jesteśmy jakie jesteśmy, uczuciowe, delikatne, refleksyjne, obrażalskie, stroimy fochy, każde wypowiedziane pzrez was zdanie analizujemy, rozkładamy na czynniki pierwsze, obrażamy się o to, ze sie nie domyślacie, ze my teraz właśnie teraz chcemy zebyscie powiedzieli coś miłego, uwielbiamy aluzje, niedopowiedzenia... Mogłabym tak bez końca

Powiem ci jedno chłopie, albo coś w międzyczasie zawaliłeś, czegos nie powiedziałeś, czegos nie zrobiłeś, albo wręcz pzreciwnie, powiedziałeś albo zrobiłeś cos, czego absolutnie nie powinieneś był... Pewnie nigdy sie nie dowiesz co to tak naprawdę było. I nawet nie staraj się...
Jak ci zależy, to zapros jeszcze raz, pzrepros ładnie, ze taki jesteś nieczuły i wogóle, a jak masz dosć, to olej sprawę i licz na to, ze nastepna będzie inna... Albo nie, co ja ci będe czarowac, wszystkei jesteśmy takie same... Pozostaje ci byc wyrozumiałym i starać sie

Specjalista -

Jonks
 Wysłana - 2 styczeń 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

no walsnie (avantar przeraza )

Specjalista -

Wieruszka
 Wysłana - 2 styczeń 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

eeeech....niedawno taki sam temat podjeto na filozofii...a ja wciaz mam taka sama odpowiedziec...zatem pozwole sobie tutaj ja wkleic...

.....

Kobiety nie trzeba rozumiec, wystarczy podazac jej sciezka dzika i samotna - wsrod gor, wzdluz strumienia, brzegiem stepu, srodkiem lasu. Podazac dyskretnie, by nie sploszyc, by nie odkryc jej tajemnic, by nie poznac magii i zaklec. Podazac tak, by nie pochwycic, by czula sie wolna - bo kobieta to dzika istota. Ujarzmiona bedzie umierac, niknac trawiona tesknota i pamiecia pierwotnosci.

Kobieta, ktora musi poswiecic swoje pierwotne instynkty - zmyslowosc, niespozyty duch zabawy, zdolnosc do poswiecen staje sie smutna, apatyczna, traci chec do zycia - tak jak dzikie zwierzatko w niewoli. W innym wariancie zaczyna funkcjonowac jak automat, ogarnia ja pragnienie sukcesu ponad wszelka miare.

Jak sie ma do tego mezczyzna?

Obecnosc mezczyzny jest przyjemna, bardzo przyjemna...niezbedna. Ale sa chwile, gdy on musi zniknac, pozwolic mi odetchnac, poodychac moim wlasnym powietrzem, rozkoszowac sie wlasna kobiecoscia. Dusza i psychika kobiety ma swoje cykle - czas dzialania i czas samotnosci, czas biegu i znieruchomienia, poszukiwan i odpoczynku, aktywnosci i duchowego wyciszenia.

Tylko mezczyzna, ktory ma swoje hobby, zainteresowania, swoje znikniecia pozwala zyc kobiecie jej wlasnym rytmem. Ten ktory idzie na wojne, na silownie, na mecz....ten ktory duzo pracuje, angazuje sie jest tym atrakcyjnym, bo pozwala czuc sie kobiecie wolna i dzika. Gdy on jest daleko, ona moze kultywowac swoja pierwotnosc - karmic swoja dusze pokarmem, ktory pozwala zyc pelnia zycia.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2005 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

****a dobre SoG

Jonks
 Wysłana - 2 styczeń 2005 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo fajna wypowiedz ... no ale oczywsice sa wjatki niektore panny najchetneij by przypiley chlopakow do siebie na 24 h wiec nic pod jedna kreske walnac nie mozna ale taki to juz urok trzeba szukac...

Specjalista -

matijass
 Wysłana - 2 styczeń 2005 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

heh z tego co widze to tu sie dwie partie stworzyły, babki i faceci. Ale czemu wy takie jestecie? A co do mojej panny to ona jest romantyczna jak jestesmy razem, przytula sie całuje i wogle a jak sie nie widzimy i rozmawiamy przez telefon albo przez neta to ja sie z nia nie dogaduje absolutnie. ajjjj wiecie co niekiedy to jest tak męczące ze mysle se zadzwonie do niej umówie sie i pozegnam, ale jak ją widze to mi przechodzi. Ona nie jest typem kobiety puszczającej sie. Jest mni wierna, mam kupe znajomych w całym miescie i kazdy jej ruch kontroluje. nie piszcie mi ze przez to taka jest, bo robie to całkiem dyskretnie. Jest kochająca i wogle ale własnie ma taką mentalnosc jak kazda kobieta czyli nie wiadomo momentami o co jej chodzi.
Landrynka Voodoodoll wieruszka napiszcie jak powinno sie postepowac z kobietami to moze sie wszyscy faceci tu czegos nauczą świat bedzie piękniejszy a wy we 3 bedziecie mentorkami moze książke wydam i zbije fortune "jak zrozumieć kobiety"

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

Jonks
 Wysłana - 2 styczeń 2005 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

myslisz ze one wiedza moga sie wypowiedizec za siebie a i tak zadne z tych zachowan nie musi sie podobac Twojej dzieczynie....kobiety to nie gra komputerowa w ktora sie nauczysz grac i juz bedizesz wiedzial ze z kazda bedzie to samo ...choc z drugiej strony...ale to nie dzial filozofia przecei

Specjalista -

Wieruszka
 Wysłana - 2 styczeń 2005 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieta nie moze miec wszystkiego naraz. Niby chce byc rozpieszczana, niby chce byc adorowana, chce sie podobac, wzbudzac pozadnie...ale gdy to ma staje sie szybko znudzona. W kobiecie musi ciagle wzbierac tesknota za tym...o czym wyzej pisalam. Tesknota sprawi, ze jej sutki stwardnieja, zacna bolec na mysl o Tobie...ze zrodelko wzbierze slodycza, ze bedzie Cie wzywac spragniona - "przyjdz do mnie ze swoja dzikoscia"....

Obdarowuj ja powoli, syc malymi keskami, oswajaj...zblizaj sie i odchodz, dawaj z ociaganiem, niech sama wysunie sie ku Tobie nie mogac opanowac pozadania. Pozwol jej myslom wybiegac ku Tobie, pozwol jej cialu oczekiwac Ciebie...

Badz choc przez chwile nieosiagalny...

Zmieniony przez - wieruszka w dniu 2005-01-02 20:41:48

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Okres a konczenie w srodku | sa tu jacys HOMOSEKSUALISCI | debilem jestem | Fetyszyzm a kobiety | zabawa na viagrze | Panna na odległość | Jakie sznase? | Pierwsza wizyta u Ginekologa. | Pierwsza miesiączka | Nowy podpis w dziale - drugie zamachnięcie | Samotna rozkosz - art. z ELLE | Badania | problem z moim penisem | odwozic? | Angielski raj :-) | Wyksztalcenie | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | wśród waszych znajomych | ręka wiersze erotyczne | impreza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.