FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12443 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2005 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

****a dobre, to ma sens, szczała

enwu
 Wysłana - 2 styczeń 2005 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka .. Interesujace .... i prawdziwe ... Kobieta to Zjawisko ... :) ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

Jonks
 Wysłana - 2 styczeń 2005 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka ....wez mnie!!

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

matijass
 Wysłana - 2 styczeń 2005 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

taaa dzisiaj bylem nieosiągalny przez cały dzień, to zamiast zadzwonić i powiedzieć kotku co słychać? to powiedziała, "nie odzywasz sie cały dzien !!!!!, a ja nie bede do ciebie dzwonić" :lol:

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

enwu
 Wysłana - 2 styczeń 2005 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez uslyszalem ... "Jak z zyczeniami na imieniny to sie nie spieszyles a jak z urodzinowymi to juz rano tylko oczy otworzylam ... zeby mi przypomiec ile mam lat ...." hahahahaha .. Wez tu zrozum kobiete ... :) ...

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 2 styczeń 2005 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Kaprysi, walczy, dasa sie...nie zadzwoni, bo jej cialo jest jeszcze nierozbudzone. Bo jeszcze mysli, ze jest twierdza, nie szuka pretekstu, bo jeszcze nie umie mieknac na sama mysl o Tobie. Porozbudzaj ja troszke sprosnymi esemskami, uswiadom na co czeka. Niech lody troszke stopnieja, bo nie dasz rady wspiac sie na szczyt...bedac w posiadaniu nawet najbardziej raczego rumaka.

Nie wymierzaj kary za dasy, bo sie jeszcze bardziej zamknie....rozbudzaj, rozbudzaj, rozbudzaj...Draznij slowkami, obietnicami, ale nie narzucaj sie...uciekaj. Pierwiastek czekania, ktory jest elementem psychiki kazdej kobiety, da w koncu znac o sobie. Nie czuj sie winny, nie pytaj dlaczego...tylko wzniecaj pozadanie. Niech sie poczuje na chwile opuszczona, zagrozona, ale nie zapomniana...bo zapomnienia nie wybaczy.

Znawca -

Bregalad
 Wysłana - 2 styczeń 2005 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

ja slyszalem ze plec piekna ma taki podrecznik p.t. jak wyprowadzic faceta z rownowagi w 10 sekund

co do tego analizowania zdani subtelnych niedomowien to "my naprawde jestesmy prosci" hehe

pozdrawiam

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2005 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka wyjdź za mnie

Bregalad
 Wysłana - 2 styczeń 2005 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie sie pchasz najpierw sie trzeba w komitecie kolejkowym zapisac

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

enwu
 Wysłana - 2 styczeń 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

No Panowie ... Berety z glow ... :) ..

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: jazda po seksie | Plastry antykoncepcyjne | kłopotliwy okres | antykoncepcja dla młodych | jąderka | Sterylizacja | Tabletki anty // Bez przerwy w braniu | muszelka,brzoskwinka,wacuś,ptaszek..itd.. | BŁAGAM>>>>>>POMOCY!!!!! | RAFI SIE ROZBIERA :D | sex (masturbacja) a testosteron | laskotanie | antykoncepja a solarium | problem z prezerwatywą | głębokie gardło | Malutki problemik?? | tatralandia | mama tesciowa | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Aretuza | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | wygrałem | kotkowicz | uwodzicielka | Neo Cortex | Wodzianka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.