FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12444 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie sie zbierasz Enwu...?

Znawca -

enwu
 Wysłana - 3 styczeń 2005 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Juz jestem spakowany ... bo chcialem innaczej odpowiedziec ... :) ... Odchodze .....

P.S. Od tematu ....

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

To pa..

A skoro nie chcecie poezji...powiem Wam najprosciej jak moge...

Jestescie bezradni jak dzieci, zagubieni w swiecie kobiet, bo nie dokladacie staran, by je poznac. Rozmawiajcie ze swoimi kobietami, jak najwiecej, o wszystkim. Pozwolcie jej wyrazac swoje pragnienia, opinie, okreslac potrzeby.

Kobiety i mezczyzni zupelnie inaczej funkcjonuja w spoleczenstwie. Mezczyzni buduja swoj swiat w oparciu o hierarchie, kobiety w oparciu o zazylosc. To ma zwiazek w pojmowaniu roli rozmowy np.. Dla mezczyzny rozmowa jest sposobem na zachowanie niezaleznosci, na utrzymanie pozycji w hierarchicznym porzadku, na skupienie na sobie uwagi. Kobiety rozmawiaja, by nawiazac kontakt, by zapoczatkowac wiez, by wywiazac zazylosc. Stad taka ogromna potrzeba rozmowy u kobiety, ona pozwala poczuc bliskosc i zaufanie, zainteresowanie soba.

Kobiety poszukuja zrodel emocji w sobie, a nie tak jak mezczyzni na zewnatrz. Takze zrodlem emocji dla mezczyzny jest w tym przypadku sama kobieta....a dla kobiety zrodlem emocji jest ona sama - jej pragnienia, przemyslenia, wyobrazenia. Kobieta definiuje siebie poprzez relacje z innymi. Skoro zatem mezczyzna jest niezadowolony....ona bedzie przyczyn tego niezadowolenia szukac sobie, zacznie sama sie w sobie gubic...

Stad chce podkreslic, ze rozmowa jest najwazniejsza, tylko ona jest droga do poznania....

Znawca -

enwu
 Wysłana - 3 styczeń 2005 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

I jesli sie to zrozumie ... "ona bedzie przyczyn tego niezadowolenia szukac sobie, zacznie sama sie w sobie gubic... " to wtedy odejdzie sie od rozmowy w necie by do tego nie dopuscic ... Nawet od rozmowy w necie ... Ty kobieta odczytalas podtekst ... :) Jestem tego pewien .. :) Pozdrawiam ..

edit: caeca invidia est - zazdrość jest ślepa. :) ..

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-01-03 13:22:39

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe...co tam....

Powiem jeszcze cos...Sa kobiety, kobietki, dziewczyny, babska, kobiety-dzieci....itd., mozna wyliczac w nieskonczonosc. Wy wybierajac jedna z nich, kierujecie sie roznymi powodami. Jezeli spotykacie sie z kobieta tylko dla jej ladnego tylka, i jedrnych cyckow, i ona chce sluzyc Wam jedynie szczodroscia swojego ciala....to nie zawracajcie sobie glowy zglebianiem jej duszy... Takie starania moga wypaczyc tylko Wasze spojrzenie na kobiety. Ona tez ma swoje powody, by dawac tylko cialo i tajemnic swej duszy bedzie zaciekle bronic. W rozmowie bedzie klamac, a Wy na jej klamstwach bedziecie sie starali budowac swoja wiedze o kobiecie.

Tylko tam, gdzie jest cos wiecej warto sie starac, warto dokopywac sie do prawdy, o tej wlasnie kobiecie, ktora wybraliscie, i z ktora bycie ma jakies uzassdnienie...

Znawca -

Gochan
 Wysłana - 3 styczeń 2005 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jak już kiedyś wspominałem, nie dzielę ludzi na płcie. Mężczyzna, kobieta, hermafrodyta... Każda z tych istot może być złożona i skomplikowana. Twierdzenie, że tylko kobieta jest magiczną, tajemniczą i dziką istotą to szowinizm płciowy.

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

No przeciez to oczywiste..., ale w tej chwili rozmawiamy o kobietach...przeciez ja nic nie chce Ci ujac mowiac o tym, jakie to my jestesmy *wyjatkowe i skomplikowane*...Ty takze jestes wyjatkowy i skomplikowany Skarbie....nie denerwuj sie zatem...

P.S.
Ale ja nigdy nie mialam takiej rozkwaszonej buzi jak Ty, na jednym ze zdjec..co najwyzej pobcierane kolana i lkokcie......

Znawca -

Olivia28
 Wysłana - 3 styczeń 2005 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

jest takie fajne powiedzenie"kobieta latwa do zdobycia jest trudna do zniesienia" i zgadzam sie z tym jako kobieta. jak kobieta strzela ci fochy to w koncu jej powiedz'przestan z tymi fochami bo mnie to nie bawi"badz stanowczy wybije ja to z rytmu zbaczysz.Z kobietami czasem trzeba jak z dzieckiem,tlumaczyc wszystko powoli i spokojnie ale i wrzasnac kiedy juz przesadza (to stawia na nogi )bo z miloscia jest jak z maslem troszke chlodu pozwala utzrymac je w swiezosci.Jak nie bedziesz osiagalny napisz jej"kochanie przez caly dzien mnie nie bedzie w zasigu,nie denerwuj sie kocham cie odezwe sie pozniej'itd. jak z dzieckiem pokaz ze o niej myslisz...a jak odwala ci numwey z kolacja i odwoluje spotkanie....to kolejnej nie organizuj ..poczekaj az sama ci cos zaproponuje...

xxxx

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jest Olivia...

Jezeli chodzi o mnie, to ja lubie czuc sile mezczyzny, jego zdecydowanie.

Wiem, kiedy moge sobie pozwolic na fochy, a kiedy nie...Niektorzy mezczyzni to lubia, inni nie...jedni lubia jak placze inni nie...To jak sie zachowuje, to tylko i wylacznie moja strategia na zaspokajanie potrzeb partnera, a przez to i moich wlasnych. Chodzi tu oczywiscie jedynie o zewnetrzne gesty, mowe ciala, bo nie zmieniam sie wewnetrznie dla potrzeb chwili.

Co zas do zdobywania...to mysle, ze to nietrafione okreslenie. Po co w ogole zdobywac kogos. Musi byc obopolna chec, by rozpoczac cokolwiek, czy to na powaznie, czy tylko dla trwajacej jakis czas przyjemnosci. Zdobywac trzeba wspolnie satysfakcje ze wspolnego zycia, rozkosz z seksu....ale zdobywanie siebie to jakis narzucony sobie wysilek zaspokajajacy jedynie ambicje, a nie potrzebe.

Znawca -

Bregalad
 Wysłana - 3 styczeń 2005 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

przerazacie mnie

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Jesteśmy za młodzi ale oboje tego chcemy ! | seks oralny nie moze doprowadzić mnie do wytrysku... POMOCY ! | Najlepsza pozycja podczas stosunku do zajścia w ciążę... | Co dyskwalifikuję mężczyznę w oczach kobiety...? | wyszukiwarka | Tabletki antykoncepcyjne... | niebiosa ześlijcie okres...%-) | Seks, lekarz i pigułki | Nie potrafie dojść :( | pigulki a biegunka | za krótkie wędzidełko ? | stanik z futerkiem | Dlaczego kobiety nie chcą seksu oralnego? | pomocy - pękła guma!! | czy mój penis jeszcze urośnie? | 40stki %-) | fantasy | dziady cz II | rolety | krótka erekcja | erekcja krótkotrwała | zafira opc | zaburzenia | serialepolskie | dsj3 crack | dokument | FenixPL | W ramach wymiany Międzynarodowej twoja klasa gości grupę studentów z Angli Organizujesz dla nich konkurs wiedzy o Polsce Napisz ogłoszenie w którym podasz | budo | prezes85 | dudnienia różnicowe | perfumy męskie | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza (150912) | skocznybob | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.