FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12451 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Co? Kto? Dlaczego?...

Znawca -

matijass
 Wysłana - 3 styczeń 2005 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

qrde mądrze prawi niewiasta, takiej kobiety mi potrzeba. Wyjdziesz za mnie?

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

Gochan
 Wysłana - 3 styczeń 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

No to w takim razie się nie gniewam A co do zdobywania to należy wziąść pod uwagę, że nie każdy mężczyzna lubi zdobywać, niektórzy nie lubią tej przyjętej ogólnie "gry" - zgadzam się tutaj ze zdaniem Wieruszki, mówiącym, że musi być "obopólna chęć" a to jak będą potem wyglądały relacje jest już zupełnie oddzielną sprawą

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

RA1NM4N
 Wysłana - 3 styczeń 2005 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka masz talent do nadinterpretacji. Uczę sie - w sensie jestem studentem. Inna sprawa że każdy uczy sie przez całe życie włącznie z tobą, również męskiej natury. Poza tym nie znasz mnie, nie osądzaj więc mojej znajomości "tajników" kobiecej duszy.

Najbliższe mi jest zdanie Gochana, ludzi nie powinno sie dzielić według płci jeśli chodzi o złożoność psychiki...

Edit: a jeśli chodzi o osławioną tęsknotę to wiem coś o tym. Jak łatwo sie domyśleć, studiuję gdzie indziej niż mieszkam. Nie zauważam zbawiennego wpływu rozłąk i tęsknoty na mój związek, więc za takie teorie podziękuje.

Zmieniony przez - RA1NM4N w dniu 2005-01-03 17:26:57

[Death is the only way out...]

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 3 styczeń 2005 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tu mam na mysli pierwotne tesknoty....bedace czescia kobiecej natury, a nie tesknote za domem, za kims kto jest daleko....

I jezeli jestes taki drazliwy na punkcie porownan kobiecej natury z meska...to stancie razem przed lustrem, nadzy i piekni...gotowi, by sie kochac. Roznica sama rzuci sie w oczy...Ty ze swoim mieczem skierowanym na zewnatrz, bez zadnych tajemnic...i ona ze swoja muszelka, w ktorej glab trzeba zajrzec, poczuc jej wilgotnosc, odkryc jej tajemnice...

Nie wkaladaj mi tu tekstow o braku roznicy...bo forma mowi sama za siebie...A moje teorie nie sa na sprzedaz, bo to jest moje doswiadczenie, moje zycie, a nie produkcja tekstow bez pkrycia....

Znawca -

Jonks
 Wysłana - 3 styczeń 2005 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ona chyba prowadzi sex telefon

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Gochan
 Wysłana - 4 styczeń 2005 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ale przecież w dzisiejszych czasach płeć można zmienić - mam dobrego kolegę/koleżankę który/która jest w trakcie leczenia z mężczyzny na kobietę - już po kuracji hormonalnej i zmianie dokumentów, została tylko operacja. Miałem przez to okazję popatrzeć jak pod wpływem hormonów zmienia się ludzka psychika, kiedy 23 letnia osoba narodzona chłopcem eliminowała męskie hormony anty - androgenami a otrzymywała estrogeny w efekcie przechodząc drugi okres dojrzewania, dlatego też nie uważam by tak drobne różnice jak zestaw hormonów i narządy płciowe decydowały, człowiek to zawsze człowiek niezależnie od płci - najlepiej zrozumiałem to w okresie w którym przez ponad pół roku byłem całkowicie aseksualny, nie miałem wówczas wogóle popędu, tematy związane z seksem były dla mnie całkowicie puste, wręcz śmieszne, nie myślałem też na temat seksu - ten przecież niezbyt długi czas był bardzo ważnym okresem w rozwoju mojego podejścia do własnej seksualności.

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2005-01-04 00:51:05

Aleister Crowley

Wieruszka
 Wysłana - 4 styczeń 2005 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sobie zaprzeczasz...najpierw piszesz, ze jestes swiadkiem jak pod wplywem hormonow zmienia sie psychika...a dalej, ze nie maja one wplywu.

Fakt, ze ludzie zmieniaja plec, dobitnie potwierdza to o czym pisalam. Jezeli w efekcie jakichs anomalii, zostanie zaburzona proporcja hormonow w organizmie....i mezczyzna zle sie czuje w skorze kobiety, to zmienia plec (dotyczy to i kobiet). Gdyby tu chodzilo tylko o to, zeby byc czlowiekiem, to po co ktos mialby sie poddawac takim skomplikowanym zabiegom?

To animus i anima...dwa archetypy - meski i zenski, buduja nasza psychike. U kobiety przewaza anima, u mezczyzny animus...ale posiadanie ich obu, pozwala sie wzajemnie rozumiec...Natomiast zachwianie proporcji, prowadzi do feminizacji faceta, albo maskulinizacji kobiety.

Znawca -

Gochan
 Wysłana - 4 styczeń 2005 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie napisałem, że nie mają one wpływu? Przeczytałem swoją wypowiedź uważnie i nie zauważyłem niczego takiego.

Aleister Crowley

matijass
 Wysłana - 4 styczeń 2005 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

czyli wnioskuje z tego ze zeby zrozumieć kobiety trzeba sobie anime wszczepić i wtedy bedzie git? bedziemy sie dogadywa? :P

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Problem z utrzymaniem penisa w zwodzie | Seks, okres, ciąza | Seks, dzien przed dniami płodnymi | Masturbacja a Testosteron? | pytanko | nie mam gdzie | SKAD SIE BIORA DZIECI ? film i dyskusja | Czy w Czasie pattingu mopzna zajsc w Ciąże?? | Całowanie | Wytrysk.. | Masaż czym masujecie, czym chcecie być masowani? | Moja dziewczyna nie chce iść do ginekologa..?! | Obrzezanie ? | obnizenie popedu plciowego | Chłopak zmusza mnie do pójścia do ginekologa.! | Sztywny penis MIĘKNIE w gumie! | studniów | wikingowie | motyw śmierci w literaturze i malarstwie | kto to jest feszysta | wyznania prostytutki | PROBLEM Z KOLANEM | skibińska | sklep dopalacze | mocarz | anna peron | kac vegas | anna mucha nago | strony internetu | usunięcie wędzidełka | LIROY | pożyczka 18 lat | ola ciupa | po rozstaniu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.