FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12451 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

Bregalad
 Wysłana - 4 styczeń 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie ale za to wyrosna ci cycki plec mozgu jest uwarunkowana juz podczas zycia plodowego

Zmieniony przez - Bregalad w dniu 2005-01-04 22:01:13

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

Wieruszka
 Wysłana - 4 styczeń 2005 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

I konczac temat, trzeba sobie powiedziec, ze nie jest zle i jak to sie mowi, idzie sie dogadac...choc, czasami ...i tu zacytuje jednego z moich ulubionych pisarzy Bohumila Hrabala (kto go zna, to wie, ze to zacny i wybitny pisarz, zatem brzydkie slowo, zostanie wybaczone)...

"Kto ma pecha, to i w ****zie na gwozdz natrafi"...

Znawca -

Aleoha
 Wysłana - 5 styczeń 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka SOG za całokształt , pięknie to wszystko potrafisz ujać

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

JaKres
 Wysłana - 5 styczeń 2005 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka tylko co na to feministki powiedzą

wroniak
 Wysłana - 5 styczeń 2005 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

myślę, że stwierdzą, iż jest Facetem sog dla Wieruszki, podoba mi się całokształt

Prezes Klubu "Grzmoty"

Olivia28
 Wysłana - 5 styczeń 2005 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

wieruszka super co prawda to prawda...

xxxx

prezes3
 Wysłana - 5 styczeń 2005 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

"Pozostaje ci byc wyrozumiałym i starać sie"

Starać się?? Ja bym już jej dawno kopa w dupe dał

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym s

matijass
 Wysłana - 30 grudzień 2005 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

no i minął kolejny rok od tego ostatniego mojego postu, przemęczyłem się z jedną i tą samą kobieta i konkluzja jest taka, że
znudziły mi się czułe słówka, przytulanie, dziecinnosc i pomimo ze posłuchałem waszych rad to był typ odpowrny na wszelkie moje pomysły i zachowania pozytywne.
powiem tak mam w dupie wszystkie baby, babki, kobiety, dziewczęta ide do zakonu albo do seminarium bo tak dalej zyc sie nie da, nie chcem meczyc sie nastepnych 2 lat z kims kto mnie bedzie w****ial.
baby są nie do rozgryzienia, baby są.... QRWA nie moge, przejechałem sie rowno, spedze sylwester z jedynką i tez bedzie za***iscie, pozytywnie sie nastawiam do swiata bo tak trzeba. niby jest miłosc niby jest cos ale nic nie ma, starałem sie... starałem sie byc dobrym, opiekunczym, ale jezeli robie znów kolacje, swiece itp a ona mi wyjezdza ze nie jest glodna, <wow> aj mam dosc

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

prezes3
 Wysłana - 30 grudzień 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

A mówiłem kopa w p/i/z/d/e i poszła. Nie ma czegos takiego jak miłość, po upływie czasu zauroczenia ludzie się sobie nudzą. A że baby są po***ane to każdy powie co miał z nimi troche doczynienia. Każda baba będzie się bronić że n złą trafiłeś że źle traktowałeś itp, ale to wszystko gówno prawda one mają poprostu z***aną psyche. Tak ja są dla każdego osobnika danej płci takie same cechy fizyczne (jak ****ki i cipki) tak i są takie cechy psychiczne. I nie ma że każda kobieta jest inna, to tylko pozory każda w głębi psychiki jest taka sama, a że inaczej się rozmawia itp to tylko powierzchowne cechy psychiczne. Jedyne do czego kobieta jest potrzebna to sex i na nic poważniejszego liczyć nie można.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym s

sQzi
 Wysłana - 30 grudzień 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

ONE CHCA ZEBYSMY BYLI IM ULEGLI NA MAKSA I TYLE MAJA SWOJE FOCHY I ZA****A IM NIE DOGODZISZ CHOCIAZ BYS NA****U SKAKAL :/PO***ANE I TYLE

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: taka sprawa | Meskie zabawy przy piwie cz 1 | Na walentynki | Mikstura potrzebna pilnie :) | minulet | pytanko | Rajstopki =] | Prosze o pomoc!! | Walentynki | Depilacja woskiem - problem | szybka odp:(:) | Ciekaw jestem jak to z wami jest kobitki... | Zakochalem sie......... | patentex oval N co sądzicie | takie pytanko do walentynek :) | Pomozcie amatorowi :D | OPIS KONTROLEK BMW E320i | photobucket | cycki fotkapl | nutka 28 | mlode modelki | opowiadanie ertyczne mama i synem | wie was ist denn schon wieder | filmy sex | filmy erotyczne | opomamawiadania incest | alina rose | upadłe anioły | poprawiamy mature | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.