FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12450 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
KOBIECA MENTALNOŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECA MENTALNOŚĆ"   

mort2
 Wysłana - 30 grudzień 2005 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

"Chcesz podobać sie kobietyom-twardy dla nich bądź jak beton". Każda panna jaką znam, mówie że mnie lubi bo NIE JESTEM PANTOFLEM. Przemysl. Ja nawet raz nie ugotowałem nic dla dziewczyny, spotykamy się wtedy jak ja chce i co? I nic, bzykamy się za każdym razem jak sie widzimy, ona jest happy, ja też. Obejrz se Bonda jak se z babami radzi, a nie komedie romantyczną.

Mata mym kościołem, walka mym niebem ju jitsu ma religia

matijass
 Wysłana - 30 grudzień 2005 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

juz nie musze bonda ogladać. znam z autopsji

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

Jusiek
 Wysłana - 30 grudzień 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Stary SOG dla Ciebie :).Laski > matko jakież one są pokrecone i skomplkowane (Wiem co muwie)

FunkyKoval
 Wysłana - 30 grudzień 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

bo najlepsze sa choleryczki

wybuchna, pokrzycza, ale potem przeprosza i wyplacza swoje zale

ale serce maja na dloni, zawsze szczere i uczciwe i zawsze wiesz "na czym stoisz"

Pyetrek
 Wysłana - 31 grudzień 2005 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Rzuć ją jeśli ładna, a ja ją wychowam :D

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 31 grudzień 2005 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jest jeszcze tutaj ta Pani psycholog? niezle pisala...z checia bym jeszcze cos poczytal jak pisuje...robi wrazenie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

roteiro
 Wysłana - 11 styczeń 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

"Chcesz podobać sie kobietom-twardy dla nich bądź jak beton" tekst roku.
Jeśli dziewczyna nie docenia Twoich starań kolego, to albo zrób, żeby to ona zaczęła za Tobą ganiać (mniej dzwoń, sms itp "Kiedy mężczyzna milczy, kobieta domyśla sie najgorszego") albo zmień na lepszy model ;)

HC 4 LIFE

Znawca -

shineonyou
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:25     
 Usunięta przez Seewy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

diablica_7
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

shineonyou "szepnij jej do ucha przez sluchawke -kochanie tesknie za toba, brakuje mi ciebie, spedzimy dzisiaj razem super romantyczny wieczor..
i przysiegam ci na 100 % ..jesli cie kocha to przyleci, przyjdzie na piechote, autobusem ...byle czym...ale przyjedzie..bo dasz jej do zrozumienia ze jest wazna " prawda!prawda!prawda!

a niektore kobiety naprawde ciezko zrozumiec:/ sama czasami nietkorych nie rozumiem:/ ale ogolnie sa takie z ktorymi da sie dogadac;)

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

ysabell
 Wysłana - 13 styczeń 2006 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

ziki o którą panią psycholog chodzi i jakie teksty niby robią wrażenie?

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOBIECA MENTALNOŚĆ

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: czy to jest normalne? czy to ze mna cos nie tak?? | Jak wydostac się z "pułapki przyjaciela" | Pułapka przyjaciela - po latach | Jak zapomniec? | Średnica cipki, a przebieg | Pocalunki - czyzby zakazane? | Niszczaca milosc... | Co was podnieca? :D | leb mi juz siada ??!@:>!?!?!?!?! | Mundurki..:P | TEMAT GIGANT (sorry chłopaki, zaćpałem %-)) | Dziewczyna ma znowu chcicę | Co myśleć? (problem z dziewczyną) | Jak długo cierpicie ?? | 2 lata związku..4 rozstania i powroty :( | Związek bez seksu. | torbicka | Morfologia PDW | elvisiak | rzecznik | zjedz te zabe | program z autem iveco 35c13v | program czas tiuningu z autem iveco 35c13v | tabletki yaz | głębokie gardło | april o'neil | april o neil | P90X | skuteczność prezerwatywy | wojtkuuu | owsiczek | seksualny | p 47 | dpd | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.