FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2699 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
KOBIECE O名IADCZYNY 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOBIECE O名IADCZYNY"   

Philips109
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:20        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Co my郵icie o kobiecych o鈍iadczynach? Wiem 瞠 z regu造 pot瘼ia si kobiece o鈍iadczyny, ale 篡jemy w 鈍iecie gdzie coraz cze軼iej kobiety "przejmuj" pewne role typowo m瘰kie...

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:26      [zg這szenie naruszenia]

Nie widz nic z貫go je郵i kobieta w zwi您ku b璠zie osob kt鏎a zaproponuje zalegalizowanie zwi您ku.
Ale kl瘯ania i pier軼ionka nie widz

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

Philips109
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:35      [zg這szenie naruszenia]

Mo瞠 niekoniecznie kl瘯anie i pier軼ionek, ale powiedzmy 瞠 jaki inny "upominek" na symbol zar璚zyn... o鈍iadczy si chocia瘺y po to 瞠by zaskoczy faceta co za r騜nica kto si o鈍iadczy skoro i tak ju jest ustalone 瞠 sie pobierzemy? A mo積a mile zaskoczy przysz貫go m篹a takim szale雟twem, oczywi軼ie tylko pod warunkiem je郵i m篹czyzna akceptuje przejmowanie inicjatywy ze strony kobiety...

SaharVS
%-)
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:35      [zg這szenie naruszenia]

No to zobacz. Mamy rownouprawnienie

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina si w rogala

Specjalista -

Fresja
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:42      [zg這szenie naruszenia]

[http://www.papilot.pl/article/7660/Co-trzecia-Panna-Mloda-zlapala-faceta-na-dziecko.html]

Z raportu opublikowanego przez "The Daily Mail" wynika, 瞠 je郵i chodzi o zmuszenie faceta do zar璚zyn, chwytamy si wszystkich dost瘼nych sztuczek i metod. A 1/3 z ankietowanych 3600 kobiet (mi璠zy 16. a 50. rokiem 篡cia), kt鏎e wysz造 za m捫 w ubieg造m roku, przyzna豉, 瞠 wymusi豉 郵ub gro嬌 odej軼ia. Kolejne 17% respondentek zdradzi這, 瞠 sprowokowa豉 swojego m篹czyzn do o鈍iadczyn przy pomocy bukietu kwiat闚 z li軼ikiem od tajemniczego adoratora, kt鏎y same wys豉造. 18% najbardziej niecierpliwych pa, postanowi這 wzi望 sprawy w swoje r璚e i nie czekaj帷 na pier軼ionek zar璚zynowy, same poprosi造 ukochanego o r瘯.

Zmieniony przez - Fresja w dniu 2010-02-21 16:43:03

paznokciami wbijam si g喚boko...

Ekspert -

Philips109
 Wys豉na - 21 luty 2010 16:56      [zg這szenie naruszenia]

Tu nie chodzi o moj niecierpliwo嗆 tylko o zaskoczenie faceta... M鎩 m篹czyzna sam kiedy powiedzia,瞠 nie mia豚y nic przeciwko gdybym to ja jemu si o鈍iadczy豉... i doda, 瞠 to by mu nie przeszkodzi這 w o鈍iadczeniu si mnie, o鈍iadczy豚y si tak czy inaczej...

Fresja
 Wys豉na - 21 luty 2010 17:01      [zg這szenie naruszenia]

my郵a豉m, 瞠 jeste facetem Je郵i uwa瘸sz, 瞠 dla Twojego partnera b璠zie to fajne, chcia豚y co takiego i nie ma nic przeciwko to nie widz problemu.

Ja bym tego nie zrobi豉, bo wg mnie to g逝pie i niepotrzebne

paznokciami wbijam si g喚boko...

Ekspert -

Philips109
 Wys豉na - 21 luty 2010 17:09      [zg這szenie naruszenia]

Mo瞠 i g逝pie i niepotrzebne, ale je郵i ma sprawi przyjemno嗆 partnerowi to zrobi豉bym to z przyjemno軼i... Tylko 瞠 je郵i mam to zrobi to 瞠by by這 to co szalonego, a jako nie moge znale潭 do嗆 szalonego pomys逝. Nie wiem na czym sie zainspirowa... Akcje publiczne nie wchodz w gr, czu豉bym sie do嗆 dziwnie... Czy kto z was s造sza w og鏊e o o鈍iadczynach ze strony kobiety?

Ventinari
 Wys豉na - 21 luty 2010 17:16      [zg這szenie naruszenia]

G逝pie i niepotrzebne, bo pro軼iej jest wymusi

O鈍iadczyny faceta to nieformalna zasada w naszej kulturze, a jak wiadomo nie ka盥y stosuje si do zasad i w tym przypadku nie widz w tym niczego negatywnego.
Oczywi軼ie sam wola豚ym si o鈍iadczy ni te o鈍iadczyny otrzyma, ale to tylko m鎩 kaprys.

Znawca -

Philips109
 Wys豉na - 21 luty 2010 17:38      [zg這szenie naruszenia]

A mo瞠 ma kto jaki pomys? Co by m鏬 powiedzie me盧zyzna np na seksowny striptiz z zako鎍zeniowym "Wyjdziesz za mnie?" napisanym na majteczkach?

Ventinari
 Wys豉na - 21 luty 2010 17:53      [zg這szenie naruszenia]

Szalone, ale dozwolone.

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

KOBIECE O名IADCZYNY

Strony: 1 2 3

Warto przeczyta: | | Ridwan | g這siu | burn in snow | pe軟omocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | zwi您ku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | 91898452490796 | tatiana | Pszymszyk | Sons of | maurice lacroix | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.