FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3537 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
KOMIS W KLASIE MATURALNEJ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "KOMIS W KLASIE MATURALNEJ?"   

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 14:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Właśnie się dowiedziałam że przez moją długą chorobę Pani z histori zdecydowala mi dac 1 na koniec roku :( jest mi bardzo przykro bo cale trzy lata ciezko pracowalam w liceum a teraz poprostu zewzgledu na chorobe mam dostac 1 ... Wiem ze do matury nie moge podejsc ale czy mam prawo napisac egzamin komisyjny w sierpniu? prosze o pomoc...

Oleńkaa :)))

mescal
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. W tamtym roku mialem bardzo podobna sytuacje z angielskiego. Zdalem komisa i za 2 tygodnie pisze mature. Powodzenia

DiseQ
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz 1 to spokojnie sobie napiszesz ale jeśli to jest nkl to raczej ta rozrywka Cie ominie

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

napewno 1 uff poprostu oddechłam z ulgą... z drugiej strony bardzo mi przykro ze moja wychowawczyni tak mi zrobiła :( ale cóż :( Pozdrawiam

Angel...
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

oddechłam - co zrobilas ?

a na powaznie - nie daloby sie tego zlatwic z nauczycielka?
jezeli to przez chorobe to taka sytuacja nie powinna miec miejsca...

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie ona mi mówi że nie byłam cały czas chora... tylko jak ja byłam w szkole(w sumie max 3 tygodnie) to akurat nie było historii, a jak była to oddałam zadanie i powiedziala mi ze za tydzien mi powie co mam zaliczyc... tylko ze ja znowu zachorowałam...

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie to dobrze Ci tak, nie lubię kretynów, maxiorów zresztą też nie.
A poza tym to nie lepiej dogadać się z wychowawczynią? ****a, w takiej sytuacji nawet ze starymi w ostateczności przyszedłbym wymusić dopuszczenie do zdawania matury oraz możliwość poprawy oceny.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

słuchaj nie opuszczałam z własnej ochoty szkoły!!! wcześniej miałam frekwencje nawet 95 % obecności.... tak sie stało że ten semestr trwał niecałe dwa miesiące..... z czego 3 tygodnie leżałam w szpitalu ...

próbowałam się dogadać ale niestety nie da się.... :( teraz jestem na zwolnieniu mam kolejne zapalenie płuc w tym roku i chciałam pojechać do szkoły tylko na zaliczenie.... no ale niestety....

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czym tu się przejmować-teraz nie zdałaś, to może za rok zdasz Poza tym matura to nic ciekawego-nic nie tracisz i od teraz właściwie masz wakacje-czy to nie piękne?

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2007-04-18 21:01:23

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Panie Śmierć przykro mi ale nie wyobrażam sobie roku straconego... co do matury to ok i tak chciałam iść najpierw na studium a potem na studia... także nic straconego mogę podejść za rok oki.... no ale szkołę chce miec skończoną...

lolenkaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2007 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Panie Śmierć przykro mi ale nie wyobrażam sobie roku straconego... co do matury to ok i tak chciałam iść najpierw na studium a potem na studia... także nic straconego mogę podejść za rok oki.... no ale szkołę chce miec skończoną...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

KOMIS W KLASIE MATURALNEJ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: konflikty rodzinne w życiu bohaterów literackich | Matura - Alegoria ojczyzny jako tonącego okrętu. | Prosze o pomoc w wyborze jednego z ośmiu tematow. | matura ustana z j.polskiego !! | [matura] Język blogów internetowych - jakie ksiązki do bibliografi? | Temat maturalny | Wystąpienie | Lektury do matury ustnej | czyny i zasługi XX wieku- pilne! | Powstanie Warszawskie w literaturze, filmie i gfotografii - praca maturalna | Metafory - matura.. | Biografia malarza i pisarza i wpływ jej na twórczość | MATURA USTNA...temat | prezentacja maturalna: uwodzicielskie panie | Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. omów na przykładach wybranych utworów. | PROBLEM Z TEZĄ | dietetyka studia | tre | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | kurtka m65 | monety | raz | pobić | m jak miłość 1073 | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.