FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2339 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
KONSTYTUCJA UE! 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
JESTEM ZDECYDOWANIE PRZECIW! 
JESTEM ZDECYDOWANIE ZA! 
NIE MAM ZDANIA 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "KONSTYTUCJA UE!"   

killer000
 Wysłana - 27 marzec 2005 22:14    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nieubłaganie zbliża sie czas podjecia przez nasz naród jednej z najwazniejszych decyzji w najblizszym czasie - przyjecie lub odrzucenie Konstytucji UE. W zwiazku z tym chcialbym poznac wasze opinie na temat ewentualnej ratyfikacji tego dokumentu. Czy uwazacie ze ta konstytucja moze przyniesc nam cos dobrego? Jak sie zapatrujecie na sprawe nowego systemu liczenia głosów? Czy ktoś z was poznał choć czesc KUE??

killer000
 Wysłana - 27 marzec 2005 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomniałem dodać ze sam jestem zdecydowanym przeciwnikiem Konstytucji UE. Nie odpowiada mi sama idea superpanstwa federalnego jak i system wartosci i norm moralnych obecnych w tymze dokumencie. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

Helevorn
 Wysłana - 28 marzec 2005 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

Proponuje przejrzec wpierw ten temat ---> [http://www.insomnia.pl/temat158081/]

Były moderator Polityki i Seksu

killer000
 Wysłana - 28 marzec 2005 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za linka, przegapiłem go po prostu..

Sepiroth
 Wysłana - 28 marzec 2005 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnie sondaże we Francji mówią o tym, że Francuzi być może odrzucą konstytucję... Modlę się, żeby tak się stało

Helevorn
 Wysłana - 28 marzec 2005 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety jest wlasnie na odwrot - sondaze wskazuja ze jest wieksza szansa iz konstytucja zostanie przyjeta we Francji...

Juz tlumacze o co chodzi - w przypadku dosc wysokiej liczby przeciwnikow przyjecia konstytucji (w sondazach) Francja po pierwsze dostanie spore pieniadze na kampanie propagan... przepraszam tzw. informacyjna, po drugie stworzenie zagrozenia nieprzyjeciem konstytucji tylko zaangazuje wiele osob ktore sa ZA konstytucja ale ktorym po prostu nie chcialoby sie isc zaglosowac. Niweluje sie w ten sposob ryzyko takiej sytuacji kiedy nagle od tak dziwnym trafem konstytucja by zostala odrzucona. A tak jest jeszcze sporo czasu na "wyperswadowanie" obywatelom w jaki sposob maja zaglosowac. Ja tak to widze...

Ja nie licze na to zeby Francuzi odrzucili konstytucje - licze na Brytyjczykow

Ronowicz
 Wysłana - 29 marzec 2005 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktos mysli ze plan ukladany przez kilkadziesiat lat niewypali to proponuje setke wodki na otrzezwienie. Nie teraz to za rok. Co za roznica. Panowie, glosujacy nie maja za duzo do powiedzenia, kwestia dobrego manewrowania i wymagana wiekszosc lyknie haczyk.

...Szara Eminencja...

Sepiroth
 Wysłana - 29 marzec 2005 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn - w sondażu cytowanym przez Wyborczą było 52% przeciw, 48% za . I nie byłbym tutaj aż tak przekonany, że kampania za konstytucją przyniesie aż takie dobre rezultaty. Myślę, że Francuzi mają dość wysokich podatków, rolnicy bynajmniej nie zyskali na wstąpieniu nowych państw do UE, premier spotyka się z dużą niechęcią społeczeństwa... Może to całe rozgoryczenie odbije się na wynikach referendum .

A na Brytyjczyków też liczę

A na Polaków trochę mniej, chyba że referendum się odbędzie późno. Ale o wiele, wiele lepiej by było jakby Brytyjczycy, a przede wszystkim Francuzi odrzucili traktat...

Ronowicz, pewnie masz dużo racji... Ale póki można należy się bronić i wierzyć w sukces . Ja trochę nadzieji pokładam w Baroso - co prawda był za konstytucją, ale musiał być, nie mógłby sobie pozwolić na inne zdanie. Ale myślę, że to dość rozsądny facet i mógłby postarać się skierować sprawy na trochę inne tory... Na pewno będzie się starał o dalszą integrację, ale może nie w takim wymiarze jak zakłada konstytucja...

Zmieniony przez - Sepiroth w dniu 2005-03-29 09:18:34

killer000
 Wysłana - 29 marzec 2005 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ronowicz w któryms z tematow pisales ze regularnie glosujesz na SLD. Jaki jest wiec twoj stosunek do konstytucji europejskiej?

Helevorn
 Wysłana - 29 marzec 2005 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Helevorn - w sondażu cytowanym przez Wyborczą było 52% przeciw, 48% za . I nie byłbym tutaj aż tak przekonany, że kampania za konstytucją przyniesie aż takie dobre rezultaty."

Tak to prawda - ale czy wiesz ze w sondazu przeprowadzonym dokladnie 3 dni wczesniej 50 pare procent osob bylo ZA natomiast 26 procent bylo przeciw. I Ty wierzysz ze nagle w 3 dni liczba sceptykow sie podwoila? Przeciez to niemozliwe - najwidoczniej cos manipulowano przy wynikach (taka sama manipulacje zarzucono rowniez w przeprowadzaniu sondazy na temat przyjecia traktatu akcesyjnego w Irlandii). Wg mnie to nie jest zbieg okolicznosci...

Ronowicz
 Wysłana - 29 marzec 2005 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Ronowicz w któryms z tematow pisales ze regularnie glosujesz na SLD. Jaki jest wiec twoj stosunek do konstytucji europejskiej? "

Szczerze mowiac glosuje na konkretna grupe i ich podwladnych (circa 2-3 tys ludzi i ich urzednikow) ktorzy odeszli od sld ostatnio (lub odejda na dniach), tak wiec, "ide za nimi".

Moj stosunek jest taki ze konstytucja i tak bedize bo nie dadza by nie bylo. To symbolika ktora podpiera idee a konkretnie "plan". A konkretnie za czym jestem? Roznie.

...Szara Eminencja...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KONSTYTUCJA UE!

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: zabrali prawko | wzór podania o wykluczenie ojcostwa | POTRACENIE NA PASACH | Jak to jest z tą prawdą historyczną | Z cyklu humor | Zgnita kielbasa wyborcza - USA | Problemy wewnętrzne ONZ | Szyfrogramy z Moskwy | Kres mitu o TOLERANCYJNEJ Europie. | Dochnal, Pęczak... Kogo jeszcze za sobą pociągną? | 80000zł długu | Paczka do USA | Partie i organizacje polityczne | Marsz Równości w Poznaniu | Polskie portale zajmujące się polityką międzynarodową | Prokuratoria generalna | fenol_one | squzy | uprzedzenia | cebulaków | słuchawki | m jak miłość | gothic | Hatha Joga | wisz | lol; SELECT SLEEP(5) | lol; SELECT SLEEP 5 | slk | pcp | 497 | waszamatka | chamski vol 14 | urodziny | magda modry | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.