FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6054 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
KOszt pigułek 
[powiadom znajomego]    
Autor "KOszt pigułek"   

VooDooDoll
 Wysłana - 18 styczeń 2005 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Najtańsze tabletki kosztują 9 złotych ( jak sobie przypomnę które to napiszę), średnia cena to 30-40 złotych ( zależy od miasta, apteki, czasem od dzielnicy, zdarzaja sie różnice nawet po 7-10 złotych), najdroższe to około 70 złotych za opakowanie, ale nie groża ci, ponieważ to leki dla kobiet w okresie menopauzy, takie nowe super ekstra tabletki, króre regulują gospodarke hormonalna w tym trudnym okresie. :-0

Specjalista -

Papajek
 Wysłana - 18 styczeń 2005 13:20     
 Usunięta przez jakryc za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Jonks
 Wysłana - 18 styczeń 2005 13:24     
 Usunięta przez jakryc za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

2M4N
 Wysłana - 18 styczeń 2005 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn, nie wiem co cie śmieszy,
nie miałem nigdy potrzeby interesować się ceną pigułek antykoncepcyjnych,
w pierwszej odpowiedzi strzeliłem, sugerując się kasą jaką ostatnio dawałem na jakieśtam lepsze pigułki dla mojej pani po jej wizycie u ginekologa. Nie pytałem czy to na miesiąc zapotrzebowanie czy na pięć.
Co do wieku to wyjąsnię, że kobieta stosowna do mojego wieku raczej sama zajmuje się takimi problemami jak tabletki antykoncepcyjne. Wiec wybacz, że nie znałem ich ceny, poprawiłem się w kolejnej wypowiedzi po kontakcie telefonicznym z moją panią. Może ty kupujesz je codziennie, ja tego nie robię.
To tak samo jakgdyby mnie śmieszyło, że nie wiesz ile kosztuje tusz do rzęs.

Zmieniony przez - 2M4N w dniu 2005-01-18 13:37:57

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 18 styczeń 2005 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Smieszy mnie jak ktos wypisuje bzdury bo cos mu sie wydaje. Nie po to sie chlopak pyta na forum o koszt pigulek zeby ktos mu pisal ze wydaje mu sie, ze cos kolo...

Po takim tekscie ludzie moga myslec ze masz 13, 14 lat i o seksie wiesz tyle co w internecie przeczytales...

Skoro sie nie znasz na konkretnym temacie to po prostu sie nie wypowiadaj a unikniesz tego ze ktos sie bedzie smial.

Ja bede zawsze napietnowac takie zachowanie gdy ktos duby smalone bredzi bo w innym wypadku ludzie po wizycie na naszym forum by mieli wiedze nastepujaca: "pigulki sa niezdrowe dlatego wolno je brac dopiero od 20 lat, jedna z lepszych pigulek antykoncepcyjnych jest RU 486, zawsze w przypadku stwierdzonej ciazy mozna zazyc Postinor" <--- same autentyki z tego forum.

Zmieniony przez - Helevorn w dniu 2005-01-18 14:15:04

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

2M4N
 Wysłana - 18 styczeń 2005 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Papajek, mylnie założyłem że jesteś kobitką, no ale się nie dziw skoro jednemu piszesz, że go kochasz a reszcie przesyłasz buziaki

Znawca -

Papajek
 Wysłana - 18 styczeń 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak tylko...z podniety

jestem papajkiem:)

2M4N
 Wysłana - 18 styczeń 2005 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn, jak juz napisałem poprawiłem się w kolejnej wypowiedzi bo również nie chciałem wprowadzić nikogo w błąd. Druga sprawa, zwrócenie mi uwagi za pochopną i niewłaściwą odpowiedź rozumiem, jednak ty napisałeś że to cię rozbawiło. Wnioskuję, że śmieszy cię większość facetów na tym globie bo nie znają ceny pigułek antykoncepcyjnych.
Myślę, że gdybym przeżył całe życie i nie dowiedział się ile kosztują tabletki antykoncepcyjne, nie czułbym, że straciłem coś ważnego.
Cieszę się mimo wszystko, że zdołałem cię rozśmieszyć, gratuluję poczucia humoru.

Znawca -

Jonks
 Wysłana - 18 styczeń 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

teraz widzimi jak taki post byl potrzebny papajek si epodjaral ze kosztuja 30 zl a Twoman teraz bedzie wiedzial zeby go pani po kieszeni nie walila za tabletki

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Papajek
 Wysłana - 18 styczeń 2005 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

a jonks poraz kolejny okazał sie pustakiem

jestem papajkiem:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KOszt pigułek

Strony: 1 2 3 4 5