FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1025 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
KRADZIEZ 
[powiadom znajomego]    
Autor "KRADZIEZ"   

glupotabol
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 09:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wczoraj zlapali mnie na kradziezy wysokosci 500 zl, sprawe zalatwilismy od razu , przyznalam sie do wszystkiego..Dostalam 6msc pozbawienia wolnosci na3 lata w zawieszeniu, grzywne 300 zl zwrocenie kosztow sadowych i za kradziez i kuratora..
I teraz mam pytanie: czy szukajac pracy jako pielegniarka beda wymagali papieru o niekaralnosci?, przez ile bedzie przychdozil kurator i jak czesto? keidy wymaze mi sie to z papierow, i co wlasciwie oznacza to ze jestem w zawieszeniu ? czy moge wyjezdzac za granice ? I noramlnie zyc ? mam 20 lat a juz czuje ze przegralam zycie ;/

zboczyłam z trasy

Grabos666
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

bo przegrałaś!Cudzego się nie rusza!
w zawieszniu, czyli jestes w domu, mozesz pracowac, ale jestes kontrolowana, musisz sie chyba stawiac na policje itp. bzdura, zawieszenie kary to nie dozór dop. Donio Za granice nie mozesz wyjechac, chyba ze uzyskasz pozwolenie od kuratora... kolejna bzdur, kurator nie ma nic współnego z zakazem opuszczania kraju, dop. Donio
z papierów raczej to sie nie wymaże, a jak juz, to raczej nie wczesniej niz po 3 latach - chyba ze 6 miesiecy posiedzisz w pierdlu (poprawcie mnie jesli sie myle)... kolejna bzdura, dop. Donio
a co do bycia pielegniarką - niestety przy kazdej pracy na legalnie jest potrzebne zaswiadczenie o niekaralnosci

Przegrałas życie

Zmieniony przez - Donio w dniu 2009-09-25 19:33:17

kurwa! kurwa! (HA! Nie umiecie tak!)

tasior_Ban
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

nestety przy kazdej pracy na legalnie jest potrzebne zaswiadczenie o niekaralnosci

nie wszyscy wymagaja zaswiadczenie o niekaralnosci

"Niech nie zdarzy ci się mieć przerwę w życiorysie "

[tasior88.blox.pl/html]

Grabos666
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

w szpitalu na pewno bedą chcieli ;)

kurwa! kurwa! (HA! Nie umiecie tak!)

elvisBAN
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

Jako pielęgniarka to niekoniecznie. W każdym razie, pulę ofert sobie znacznie zawęziłaś moja droga.

Zjedz tę żabę!

cizema
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

W szpitalu może być ciężko. Nikt nie chciałby zatrudnić pielęgniarki, która ma lepkie ręce - zawsze można coś ukraść pacjentowi...
Mogłaś zastanowić się zanim sięgnęłaś po cudze.

glupotabol
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to wiem, nie wieze ze bylam taka glupia.. chcialabym to naprawic.. mozna to wymazac jakos ?

zboczyłam z trasy

elvisBAN
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 11:35       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=pozycja&id=22382]

Zjedz tę żabę!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

KRADZIEZ

Warto przeczytać: Przesyłka z numerem NIP | rachunek przez internet | Zakup samochodu | Mikroekonomia-funkcja użyteczności | wyłudzenie | Konto w EUR - gdzie? | Szkoda komunikacyjna | Sprawa w Sądzie dla nieletnich - co mi może za to grozić. | umowa zlecenie,wypowiedzenie umowy | Zakup przez internet - Zwrot towaru do sprzedającego. | Umowa o prace. Problem + fałszerstwo podpisow? :) | Odstapienie od umowy z deweloperem | Blog z płatnymi typami bukmacherskimi - legalne ? | Ochrona w klubie - co może? co zrobić? | Kupie z Polski akcje z Azji, Australii itp ? | Stłuczka w której udział biorą samochody zarejestrowane i należące do jednej osoby. | orzeszki | odżywki | używki | imprezy używki seks | imprezy | łukasz | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.