FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1672 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
KUPIE KAZDY STARY MOTOCYKL 
[powiadom znajomego]    
Autor "KUPIE KAZDY STARY MOTOCYKL"   

motograb
 Wysłana - 26 sierpień 2008 12:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Odkupie każdy stary motocykl do renowacji....mogą być to części jak i w całości wyciągnięte z garażu lub stodoły....odkupie także bez dokumentów....oferty ze zdjęciem i ceną proszę słać na adres : motograb@gmail.com tel: 888072126

pozdrawiam.

Street90
 Wysłana - 27 sierpień 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

u mojej babci leży jakiś przedwojenny jeszcze po pradziadku
w sobotę pojadę i zrobię fotki

motograb
 Wysłana - 27 sierpień 2008 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

siema

spoko jak bedziesz miał fotki to daj znać na gg : 4552248

Pan shadow
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:21       [zgłoszenie naruszenia]

a WFMka z lat 60 Cie interesuje? Kompletna, papiery, odstawina 30 lat temu na chodzie, teraz juz nie na chodzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

KUPIE KAZDY STARY MOTOCYKL

Warto przeczytać: Procedura przyznania prawka. | Pojazd 4-6 tys | Renault Laguna II 2.2dCI | fotoradar | problem z zapalaniem audi a8 - 6 cylindrów,v5 | Zapięcie do pasa w e36 | Landryna i problemy paliwowe | wyskoczylem dzisiaj z radia:-( | Pytanie o rozbitka.Co dalej? | odstraszacz zwierzyny | Nowe wcielenie supry - kameleon | Pytanie w sprawie rozrządu | Acabion - nie wiem czy bylo ale fajnie sie czyta | na jakim oleju silnikowym jeździcie? | OPEL OMEGA 4x4 | Lambodoors w Calibrze | httpfbcdn-sphotos-g-aakamaihdnethphotos-ak-ash3544008_474703842566923_1683657208_njpg | Mława Samin | kurs niemieckiego | xbox | arkon | Bartek1 | ketonal | matura 1999 | tapet | wymowa napisana po angielska czasownik?w nieregularnych | wymowa angielska czasownik?w nieregularnych | rudzi | wzór o nie rozliczaniu sie | vengin | bas91 | Dalin | nie podniecam jej | pstroki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.