FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49543 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
KURS RĘKODZIEŁA 
[powiadom znajomego]    
Autor "KURS RĘKODZIEŁA"   
 
krytykant
 Wysłana - 22 luty 2006 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

POBUDZANIE ŁECHTACZKI

Większość kobiet zdecydowanie nie lubi szorstkiego i nieostrożnego traktowania tego silnie unerwionego, a więc niesłychanie wrażliwego elementu swej anatomii. Właściwe pobudzanie łechtaczki wzmaga satysfakcję płynącą z intymnego współżycia i ułatwia osiągnięcie orgazm. Pieszczoty zbyt mocne czy zainicjowanego zbyt wcześnie często jedynie drażnią, a nawet sprawiają ból.

Skoro tylko ekscytująca i zmysłowa gra wstępna roznieci podniecenie partnerki do tego stopnia, iż jej pochwa zacznie wydzielać więcej substancji zwilżającej, głaskanie, pocieranie, rytmiczne pobudzanie ruchliwym koniuszkiem języka i delikatne ssanie jej łechtaczki może wyzwolić prawdziwą euforię, wzbierającą w całym ciele falą rozkosznego ciepła. Pomimo to nie musi być wcale zadowolona, gdy przez dłuższy czas będziesz zajmował się jedynie jej łechtaczką, zapominając o pieszczeniu najbliższych zakątków, jak wilgotne wargi jej narządów płciowych i wrażliwy wzgórek łonowy. Ponadto, od czasu do czasu, obdarz uwaga inne części jej ciała, domagające się nieustannie wciąż nowych pieszczot.

Jeśli zamierzasz pobudzać łechtaczkę palcem, potrzebne będzie kilka kropli zwilżającego płynu. Najlepiej rozprowadź w jej kierunku odrobinę wilgoci z przedsionka pochwy. Możesz także zwilżyć palec śliną lub, jeśli to konieczne, użyć odpowiedniego kremu, żelu lub olejku (upewnij się tylko, że jest to substancja nie powodująca uczuleń i podrażnień, ponieważ tkanki tych okolic są niesłychanie wrażliwe i delikatne - nie wolno wykorzystywać do tego celu kremów perfumowanych).

Stale zmieniaj rytm, prędkość wibracji i rodzaj ruchów, lecz jednocześnie uważnie obserwuj reakcję sygnalizowaną przez ruchy miednicy oraz westchnienia, jęki rozkoszy i słowa zachęty. Nie obawiaj się zapytać, jakie pieszczoty lubi najbardziej.

POBUDZANIE CZŁONKA

Mężczyzna zdecydowanie woli, gdy traktujesz jego członek niezbyt obcesowo i z wyczuciem, lecz czasem może oczekiwać nieco silniejszego ujęcia i energiczniejszych ruchów niż te, które właśnie mu aplikujesz. Wiele kobiet pod wpływem zawstydzenia lub w obawie popełnienia błędu odczuwa poważne obawy przed opanowaniem sztuki stymulacji prącia. Najlepiej będzie, jeśli poprosisz partnera o pokazanie, jak lubi najbardziej. Przyglądaj się jego ruchom w trakcie masturbacji, a następnie połóż jego dłoń na swojej i poleć, by przesuwał nią w górę i w dół członka w odpowiednim tempie. W ten sposób przekonasz się szybko, jakie ruchy odpowiadają mu najbardziej: krótkie czy długie, szybkie, czy może bardziej zmysłowe.

Pamiętaj jeszcze o jednym: jeśli pragniesz długiej i bogatej we wrażenia gry wstępnej, zdecydowanie oszczędzaj te intymną część ciała i nie przesadzaj z "ręczną" stymulacją, bowiem - w przeciwnym razie - możesz doprowadzić kochanka do orgazmu zbyt szybko. Wzbogacające zmysłową grę pocałunki, delikatne pieszczoty czy obwodzenie członka i jąder końcem języka, pełne podziwu opinie o tym drogocennym, męskim klejnocie - wszystko to sprawi, iż twój partner poczuje się jak ktoś naprawdę wyjątkowy.
_______________________________
 
Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -
 
ANlA
 Wysłana - 22 luty 2006 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa biorąc pod uwagę fakt, ze my z jednego miasta mogę Cie zaprowadzić do solarium, w którym owy numer znalazłam i artykuł przeczytałam

_______________________________
 
friko & koko %-)

 
Duralas
 Wysłana - 22 luty 2006 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

ANIA a mnie raczka ekkkkkhhh za raczke doprowadziszZmieniony przez - Duralas w dniu 2006-02-22 18:57:57
_______________________________
 

Znawca -
 
PL4Y3R
 Wysłana - 22 luty 2006 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

@ANlA

To ja ide z wami
_______________________________
 
;)

 
Andromedaa
 Wysłana - 22 luty 2006 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

ANIA - serio ?? Nie może być To daj znać kiedy i gdzie hehe. A Panów nie bierzemy, bo będą Nas rozpraszać przy czytaniu

Ekspert -
 
ANlA
 Wysłana - 22 luty 2006 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Andro spoko, spoko Chłopów mozemy wziąśc ze sobą, ale... na miejscu mamy lepszych
Chociaż Duralasa to chyba nikt nie pobije :*


P.S. Ja nic nie sugruję
_______________________________
 
friko & koko %-)

 
zaborek
 Wysłana - 22 luty 2006 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ania ma sprawne raczki
_______________________________
 
"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

 
ANlA
 Wysłana - 22 luty 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

zaborek a urwac ci tymi sprawnymi rączkami te króciutkie nózki??

_______________________________
 
friko & koko %-)

 
krytykant
 Wysłana - 22 luty 2006 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

ejjjjj jak to panów nie bierzemy, PAN to podstawa , a ten mniejszy pan to "prosta" sprawa, wiec dziewczęta, kobiety, mężatki, rozwódki, jak coś czytać to tylko z facetem... gdzie te solarium, wbijemy jak do czytelni na beszczel, a potem z kobitami opalac się na podwójne łoże :yes: :D
_______________________________
 
Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -
 
ANlA
 Wysłana - 22 luty 2006 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

wam coś powiedzieć.. nienormalni
_______________________________
 
friko & koko %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KURS RĘKODZIEŁA

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10