FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5169 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem"   

FU
 Wysłana - 20 grudzień 2009 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

jaki ty jestes kvrwa glupi

Oh my God, it's a lion, get in the car !

senderos
 Wysłana - 20 grudzień 2009 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Idziesz do biura. Mówisz, że przyszedłeś zapłacić za kumpla karę i podajesz dane. Proste. Zależy im na tym, żeby było zapłacone, tylko tyle.

'od miasta do miasta, po mistrzostwo i basta!'

Lech Poznań

cooltras
 Wysłana - 20 grudzień 2009 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

No ja bym zrobil jw. Tylko teraz musisz tego kumpla naprostować,że możesz mieć kłopoty

Art. 65. § 1. Kodeksu Wykroczeń - Kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania:
1) co do tożsamości własnej lub innej osoby ,
2) co do swego obywatelstwa, zawodu, miejsca zatrudnienia lub zamieszkania,
podlega karze grzywny.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 20 grudzień 2009 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

IMO kanar nie jest organem państwowym lub instytucją upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania więc można mu podać jakiekolwiek dane bez konsekwencji

no chyba że takie dane podałeś policjantowi, którego zresztą kanar nie mogąc ustalić twoich danych powinien wezwać

Specjalista -

PanMarcin
 Wysłana - 20 grudzień 2009 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

art. 33a prawa przewozowego
4. Przewoźnik lub osoba przez niego upoważniona ma prawo:
1) w razie odmowy zapłacenia należności - żądać okazania dokumentu umożliwiającego stwierdzenie tożsamości podróżnego,
2) w razie odmowy zapłacenia należności i niemożności ustalenia tożsamości podróżnego - zwrócić się do funkcjonariusza Policji i innych organów porządkowych, które mają, zgodnie z przepisami prawa, uprawnienia do ustalania tożsamości osób, o podjęcie czynności zmierzających do ustalenia tożsamości podróżnego,
3) w razie uzasadnionego podejrzenia, że dokument przewozu albo dokument uprawniający do przejazdu bezpłatnego lub ulgowego jest podrobiony lub przerobiony - zatrzymać dokument za pokwitowaniem oraz przesłać go prokuratorowi lub Policji, z powiadomieniem wystawcy dokumentu.

Specjalista -

PanMarcin
 Wysłana - 20 grudzień 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

chociaż może i może
chvjowo skonstruowany przepis, trzeba by się nad nim pochylić troche

po zastanowieniu przychylam się do odpowiedzi na NIE

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2009-12-20 23:08:36

Specjalista -

olus666
 Wysłana - 20 grudzień 2009 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzięki za odpowiedzi.Jutro sie wszystko wyjaśni to dam znać,pozdrawiam

maciekk_dg
 Wysłana - 20 grudzień 2009 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

ale chyba po coś podawałeś im swoje nazwisko : P jakby nic sobie z tego nie robili to by nie spisywali... ja *******e, skąd tacy jak Ty się biorą...

deerhunter
 Wysłana - 20 grudzień 2009 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

na twoim miejscu zastanawiałbym się, czy ten znajomek jest na tyle dobrym kumplem że zapłaci za ten 'mandat'. czy może się wypnie, a ty zostaniesz z ręką w nocniku.

olus666
 Wysłana - 21 grudzień 2009 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Witam,zapłaciłem 2 mandaty i po sprawie.Oba kwitki są wystawione na moje dane.Powiedziałem ze znałem osobe z widzenia i nie mam jak sprawdzić jego danych.
Były problemy z kopią którą oni powinni mieć więc podałem z pamięci niektóre dane które podał znajomy.Dzięki za odpowiedzi i Wesołych Świąt.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: strony internetowe albo dorazna pomoc | Prawa pracownika w razie choroby za granicą. | Przestępstwo pod wpływem szantażu | Przelew przez internet | Wojsko - przedpoborowy. | pytanko o skladki ZUS | pracodawca chce obciążyć mnei kosztami naprawy samochodu | Mogę iść do "niemojego" UP? | Domek na kółkach na działce rolnej | Ciężko pracujący poborowi za granicą! Czytać!!! | Oszczedzanie... | Średnie dochody i wydatki... | Skonfiskowanie sprzętu? | P2P....Co o tym sądzicie. | Podatek od darowizny | Prawa autorskie do tłumaczenia | zasady | premium | rodzaje miłośc | horytnica | kemp | jaro | aralka | tygrysek_19 | minets | filmiki dla ćpunó | masturbacja analna | narkotyki i masturbacja analna | Amfetamina i dewiacja | cpanie i anal | starsze piosenki | jak zmienić avatar | mały penis | pamiętnik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.