FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5052 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem"   

olus666
 Wysłana - 20 grudzień 2009 14:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,dzisiaj dostałem mandat z kumplem za brak biletów ;(
Kolega nie miał dokumentów i powiedziałem ze potwierze jego dane i podał fałszywe a ja sie podpisałem.Czy moge mieć kłopoty za to ??
Czy warto zapłacić ten mandat ??

maciekk_dg
 Wysłana - 20 grudzień 2009 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiście, że tak. będziesz mieć kłopoty za potwierdzenie fałszywych danych. trza było myśleć.

MROczeK
 Wysłana - 20 grudzień 2009 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

j/w.

Jednym słowem masz przesrane.

olus666
 Wysłana - 20 grudzień 2009 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak można teraz to odkręcić ?? musze jechać do kzk gopu pewnie z prawdziwymi danymi i ściemniać że to był znajomy z widzenia i ze przyznał sie po fakcie ze podał fałszywe dane ??

maciekk_dg
 Wysłana - 20 grudzień 2009 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

no i jak to sobie wyobrażasz? że tak po prostu skasują? chyba ocipiałeś... nie odkręcisz. klamka zapadła. rozumiesz że swoim podpisem wziąłeś PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za dane znajomka? w najgorszym razie zapłacisz za siebie i za koleżkę, chyba że kzk gop poda sprawę na policję albo do sądu.

MROczeK
 Wysłana - 20 grudzień 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

olus666 bez kitu, współczuje Ci...

uiseL
 Wysłana - 20 grudzień 2009 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie płać
anglia, holandia, francja, niemcy, ...

olus666
 Wysłana - 20 grudzień 2009 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

ale przecież jak oni mogą mi udowodnić ze zrobiłem to celowo ?? przecież to nie ja podałem fałszywe dane tylko znajomy.ja sie pod tym podpisałem ale mogłem byc tego nie świadomy.Więc jak jutro tam pojade to wyjaśnić to chyba znajomy moze mieć kłopoty a nie ja.Mam nadzieje ze nic z tego nie będzie...

uiseL
 Wysłana - 20 grudzień 2009 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Potwierdziłeś, wiesz chyba co to znaczy.

Moim zdaniem najlepiej zrzućcie się i zapłaćcie żeby nie rozbuchać z iskry ognia.

olus666
 Wysłana - 20 grudzień 2009 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

No i włąsnie problem jest w tym ze znajomy wyrzucił ten mandat.Mam nadzieje ze nie bedzie z tego konsekwencji po wyjaśnieniu ewentualnie kumpel bedzie sie tłumaczył....ewentualnie jeśli oni bedą mieli dostęp do tego to sie jakoś tam na miejscu zapłaci...

blublaty
 Wysłana - 20 grudzień 2009 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

oni mają kopię tego mandatu

ciś typie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zwrot VAT za mat. budowlane | Sędzia Luigi Tosti - petycja | Kontrola mediów | Przewóz towarów przez granice | Rozliczenie z US dla kombinatorów | Wyrobienie pieczątki uczelni, szkoły etc - legalne? | chce zarabiac 10 tys zl na reke miec wolne soboty i niedziele moge robic wszystko za | Brak Prawka | który Pit?? | WZM1, 1a i 1b | Czy senat jest potrzebny? | Meldunek, czyli biurokracja naszego kochanego państwa:/ | Sprawa za dragi | allekarta - jak oraz czy moge placic w internecie (poza allegro) ? | stłuczka | PCC-1 / NIP :( | nowa policyjna opowieść | gnije | showup film | fotel | sejm wielki | konstytucja 3 maja | Anna prus nago | rozbiory polski | Wsowl 2014 | dojrzałe kobiety | fapowania | CK euphoria | tusk | bloodwars | co sądzicie o | polskie filmy | dymanie malolat | KANAR | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.