FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2007 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kablówka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kablówka"   

INSOMNIA
 Wysłana - 2 sierpień 2002 20:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od paru lat na moim osiedlu jest kablówka. W swojej ofercie mają pakiet podstawowy i pakiety dodatkowe. Zdecydowalismy się z rodzinką na pakiet podstawowy czyli to co mozna odebrać z normalnej anteny. Za samo podłączenie kablówki z tego co pamietam płaciło sie chyba ok. 300 zł. Jeszcze do niedawna płaciło się za pakiet podstawowy tylko 2 zł. Teraz podniesli na 6 zł i wspólnota mieszkaniowa sie na to nie zgodziła. Właściwie nie wiem dlaczego. W każdym razie odcięto TVN i Polsat. Mają do tego prawo? Przecież te programy są ogólnodostępne. Teraz została mi TVP1, TVP2, TVP3 i pie....a TVPolonia. Skoro tak robią to niech mi zwrócą teraz za instalacje tego badziewia. Mozna ich jakoś zmusić żeby przywrócili stary porządek rzeczy? Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2002 15:26       [zgłoszenie naruszenia]

Temat nieaktualny. Dzieki Bogu dali sie przekonać. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kablówka

Warto przeczytać: co mi grozi ?? pomocy | NIP - chce otrzymać | praca w niemczech | DO ZNAWCÓW PRAWA:Renta-Alimenty | Praca,swoj biznes | Ile do zusu | Ranny Judoka-potrzebna pilna pomoc !!!!!!!!! | dużżżżżżzo kasy | Pytanie | Twoja Partia - uzasadnij ;-) | Dlaczego Norwegia nie nalezy do OPEC? | Zaginięcie przesyłki. | KARA ŚMIERCI | "Balcerowicz musi odejsc" | Rząd Marka Belki | Zanim zaczniesz nowy temat... | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | silownia gdansk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.