FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 465 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Kalendarium zimy 2016/2017 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kalendarium zimy 2016/2017"   

Preskaler
 Wysłana - 6 marzec 2017 20:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przeglądałem właśnie fotki z ostatniej zimy i zauważyłem, że wiele z nich wykonanych było z mojego okna. Postanowiłem więc ułożyć je chronologicznie aby pokazać (przypomnieć) jaka w tym roku była piękna zima.
08.11.2016

13.11.2016

02.12.2016

03.12.2016

29.12.2016

14.01.2017

13.02.2017

25.02.2017

zbys
Elektronika
 Wysłana - 10 marzec 2017 05:33      [zgłoszenie naruszenia]

No to u was więcej śniegu było tej zimy niż u nas. My mieliśmy ostatni śnieg w grudniu.

A tutaj taki piękny śnieg w styczniu i lutym.

I jeszcze pytanie, a gdzie jest pies z tej budy z 2 grudnia?

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 10 marzec 2017 07:36      [zgłoszenie naruszenia]

Zima w tym roku była dość ładna u nas. Pewnie za to, że w ubiegłym roku prawie jej nie było. Pies jest na zimowym "mieszkaniu" (w garażu) bo w budzie za zimno. Na szczęście przeżył tą zimę a miałem obawy o niego bo już staruszek się zrobił. Niby trylko 13 lat ale ta rasa jest strasznie delikatna. Poprzednie "egzemplarze" wytrzymały 9,5 oraz 10,5 roku tylko.
A oto i on:

Preskaler
 Wysłana - 10 marzec 2017 07:37      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, podwójny wpis!
no to jeszcze jedno zdjęcie za to.

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2017-03-10 07:45:40

zbys
Elektronika
 Wysłana - 12 marzec 2017 05:59       [zgłoszenie naruszenia]

No to dobrze, że pies mieszka w cieplejszym pomieszczeniu zimą. Bo żal mi go było, że zimą tak w tej budzie.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kalendarium zimy 2016/2017

Warto przeczytać: Też sie przedstawie a co ;] | No to czas na mnie :-)))... | Moja dziewczyna | typujemy osoby zasłużone dla działu NZ | Mamamia..pokaz ryja%-) | gonzo%) | Oto moja dziewczyna | Ankieta - nagroda - bold(status doradcy w dziale) | foto mojej pani | Wcale nie jestem nowy:P | Gratulacje boldom w naszych zdjeciach!! | ziutek43 II-ga odslona, str. 4 %-) | Robson:) | KOZAK PORECZNY | Cos dla was odemnie%-) <rozpina_rozpora> | Moje FoTy | lima | barańska anna | monica belluci | wymowa angielska czasownik w nieregularnych | el po goleniu | nagie polskie aktorki | johanson scarlet | ewa green | zielonogórska | czarny łabędź | kleszcze | polskie seriale | in vitro | carisma rozrząd | flinta | batmani jego trajka | satysfakcja | miałam 9 lat lizałam psu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.