FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1528 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kamery w miejscach uzyteczności publicznej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kamery w miejscach uzyteczności publicznej"   

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 19 listopad 2003 13:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakie prawo reguluje moźliwość zakładania kamer np. w szatniach, przebieralniach, na basenach etc.?

Interesuje mnie cała procedura.
Będę wdzięczny, tyle mogę obiecać.

A tak powaznie - wkurza mnie monitoring w pewnej przebieralni na basenie. Przez dugi okres nawet nie raczono poinformować uzytkownikow o monitoringu...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -

Amazone
 Wysłana - 21 listopad 2003 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

O proszę... sorry że nie zajrzałam... monitoring kojarzył mi się jakoś z ekonomią
Co do kamer - nie ma żadnych konkretnych i ścisłych regulacji, trzeba się opierać jedynie na art. 23 i 24 kc, jako że prawo do prywatności jest jednym z dóbr osobistych człowieka. Jest to więc jedno z 'praw sądowych', którego interpretacja zależy w ogromnej mierze od sądu.
Nie wiem, czy potrzebujesz jakichś konkretniejszych konkretów

---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 21 listopad 2003 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki.
potrzebuje wszystkiego na ten temat.
czuję się urażony, że nie ponformowano mnie o tym, ze jestem podglądany w szatni.
zastanawia mnie, kto wydaje zgodę na montaż kamer, kto to nadzoruje, wszystko.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM

Znawca -

Amazone
 Wysłana - 21 listopad 2003 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Też bym się wściekła...
Żadnych procedur prawo nie przewiduje, możesz walczyć o swoje tylko na podstawie 23 i 24 kc. Postaram sie napisac wiecej w wolnej chwili

---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

quasar
 Wysłana - 21 listopad 2003 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

j.w. o ile sie nic nie zmienilo odkad wyjechalem za morze...
sam zakladalem takie kamery
ogolnie do kamer sie nikt nigdy nie przyczepial, w wielu miejscach ukryte kamery istnieja i nikt o nich nie informuje np w knajpach.
ale fakt w szatni,kiblu to juz przegiecie i ja bym dymil

o ile wiem to zawsze natomiast bylo zakazane audio. co nie znaczy ze mikrofony nie sa instalowane, uwazaj co mowisz w szatni

quidquid latinum dictum est, altum viditur

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 21 listopad 2003 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

no i zadymiłem zaraz, jak moje bystre oko wypatrzyło kamerkę.
po mojej interwencji dali info ("dla pastwa bezpieczenstwa zainstalowalismy...") na drzwiach do szatni o podglądzie.
zeby dalej walczyc o naruszenie moich dóbr() musze mieć jakies podstawy, szukam, szukam i niewiele moge znaleźć.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM

Znawca -

Marcinecki
 Wysłana - 22 listopad 2003 08:14       [zgłoszenie naruszenia]

Niezle przegiecie.
O ile w szatniach umieszczanie kamer to wieksze skur****** (ochrona pozniej ma nierownomiernie rozwiniete przedramiona ) to w kiblach bywa to uzyteczne, szczegolnie jak ciagnie sie kox (przyklad zaslyszany od znajomych z Londynu, ktorzy po zazyciu zostali grzecznie wyproszeni z lokalu ) lub jeden z panow ma nogi w papierowej torebce, zeby od dolu nie bylo widac, ze jest ich dwoch w kabinie.
Amcia, rozumiem, ze pozostaje powodztwo cywilne.

______
Kawosz

Zajrzyj i moze cos dopisz: [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kamery w miejscach uzyteczności publicznej

Warto przeczytać: rynek warzyw | Prywatne Więzienia | handel podrobkami | Jarosław K. | czy moge legalnie... | PILNE SAMORZĄDOWE KOLEGIUM ODWOŁAWCZE | pytanie o mandat | ekonomia => studia | Pit co z internetem | praca licencjacka | Prezydent w Paryżu | Wykaz prac, których nie mogą wykonywać kobiety... | rejestracja moto | ubezpieczenie | zarabianie na walutach | Mały sklepik - spostrzeżenia własne :/ | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | monka szczęk | żebranie | zebranie | koksy | mature | hokej | e lite | mercury | oddawanie kalu | dziecko | narcotics anonymous | pożyczyłem pieniądze | seks nauczycielka | kandydaci na modów | modów działu | w jaja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.