FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3805 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Kamienica jako przestrzeń życiowa człowieka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kamienica jako przestrzeń życiowa człowieka"   

Justyska18
 Wysłana - 26 styczeń 2009 10:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej!Mam problem z moim tematem maturalnym... Chciałam zrobić już prezentacje, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Może ktoś z was tez miał ten temat i podzieliłby się ze mną cennymi radami??? A może znajdzie się ktoś, kto wybrał ten temat w tym roku? Ja już zebrałam dużo informacji i chętnie się z nimi podziele

ADi_p123
 Wysłana - 29 październik 2009 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Takze mam ten temat ;) tez chcialbym zaczac ale mam ten problem co Ty.. jesli mozesz przeslij mi te info adi_p123@wp.pl bede wdzięczny z mojej storny te linki: [http://www.matura.com.pl/Edukacja/259/Prezentacja_Kamienica_Jako_Przestrzen_zycia_Czlowieka_Rozwaz_Na_Wybranych_Przykladach.html]

[http://www.sciaga.pl/tekst/62752-63-obraz_kamienicy_ckich_jako_studium_spo_eczne]

[nauka.katalogi.pl/Kamienica_jako_przestrzeń_życiowa_człowieka_-_motywy_-_pomóżcie!-t8278-s6.html]

przy okazji odswiezam temat :)

A myslałas cos nad ksiazkami ?
Ja napewno Granice, Moralnośc pani Dulskiej, Zbrodnia i kara
Inne: sklepy cynamonowe, Ojciec Goriot, Sklepy cynamonowe, Lalka (ale na 99% jej nie wezme) wierszy : Kamiennice Tuwima, Nerwy Norwida

Zmieniony przez - ADi_p123 w dniu 2009-10-29 18:40:08

%-)
xD

ADi_p123
 Wysłana - 14 listopad 2009 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

odswiezam temat... moze jednak ktos oprucz mnie ma ten temat ;)

%-)
xD

Oski_m
 Wysłana - 24 listopad 2009 09:16       [zgłoszenie naruszenia]

Świat Według Kiepskich. Pokazane są zależności i powiązania między mieszkańcami kamienicy. Szczególnie łączy ich prywatno-publiczny kibel na korytarzu. Żyją tam, piją i umierają.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kamienica jako przestrzeń życiowa człowieka

Warto przeczytać: Wpływ miłości na wybory moralne bohaterów | Przecinek :) | Praca Magisterska- Problem | gimnazjon spartański, Starozytna grecja, Spartanie - pytanie | Juliusz Słowacki-Balladyna (OPIS POSTACI FANTASTYCZNEJ) | detektyw - temat pracy maturalnej | Biblografia, pomoc w dobraniu dzieł. | Prezentacja Maturalna problem z doborem lektur. | [W korczynie i w Bohatyrowiczach] Sogi | Bibliografia | ocena mojej bilbiografii | PILNIE POTRZEBNA TEZA DO TEMATU | badanie marketingowe POMNOCY!! | BIBLIOGRAFIA MATURALNA | Tematy maturalne do wyboru / który wybrać? | Pytania z końca książki "Przeszłośc to dziś" część 1 | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | planeswalkers | test białej rękawiczki | trojwnowska | 66prezent | chamskie vol4 | adres testoviron | kle0_ | agent bolek | lech wałęsa | livejasmin | Bling | gatekeeper87allegro@wppl | materiały niemetalowe | materiał niemetalowe | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.