FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2823 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Kapsle z flagami państw 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kapsle z flagami państw"   

finderx
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 10:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

...no właśnie nie wiem jak Wy ale kiedyś (dawno dawno temu ) z kolegami robiliśmy właśnie takie kapsle po oranżadzie albo browarze z plasteliną w środku i na to naklejało się flagi państwowe.
Póżniej była zabawa kto kogo strąci ten bierze oba do domu, a druga lepsza zabawa to był tzw. wyścig pokoju (zawsze graliśmy podczas odbywania się prawdziwego Wyścigu pokoju ) na specjalnie przez nas namalowanym kredą na asfalcie torze i były zawody kto szybciej "dopstryka" swój kapsel do mety, ale była jazda zważywszy, że tor był długi na pół bloku
Też coś takiego przerabialiście ?

Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: aktualności & sporty ogólnorozwojowe

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Znawca -

finderx
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

To przy okazji link do jednej z wiekszych kolekcji kapsli od piwa (bez flag tym razem ) polskich i zagranicznych

[http://www.kapsle.fr.pl/]

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

Cichy-Figa
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hhehe findi ja tez gralem w kapsle,ale...
Wiecej gralem w dunie i takie hmmm chopiees chyba to sie nazywalo... pamietam,ze sie walilo takim zapperem w takie kartoniki i one musialy sie przewrocic na druga strone
Ale dunie to tez niezla jazda byla....
Raz musialem sie bic z jednym gostkiem,bo mi jedna duńke buchnol

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

INSOMNIA
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Finderx: ehhh łezka mi się zakręciła w oku jak z tym Wyścigiem Pokoju wyjechałes kiedy to było .... ,pamiętam jak na każdej przerwie rozgrywaliśmy jeden etap

Pozdrawiam

Kilop

finderx
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Kilop - to były czasy mnie też się łezka zakręciła szkoda, że nie mam fot no może coś znajde to zapodam :)))

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze mi sie przypomniało jak z kumplami wykonalismy cały 'peleton' to było ponad 100 'kolarzy' ,sam start trwał chyba z 15 minut ...

Pozdrawiam

Kilop

INSOMNIA
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

szczeniackie czasy, qrde teraz jakies pokemony sie zbiera

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

Zmieniony przez - Pafcio w dniu 2002-06-20 13:14:59

finderx
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie jakies pokemony sie zbiera loodzie co za czasy

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

SaLvAtIoN
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

kapsle...dunie... hehe ale to dawno było

fajnie sie gralo w kazdym razie

"no salvation, no forgiveness"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

hehe , u mnie też w to graliśmy . Tylko że nie wypełnialiśmy kapsli żadną plasteliną . Braliśmy kapsle od orenżady w których od spodu była taka poduszeczka którą odklejaliśmy , na tą poduszeczke (1 lub 2 warstwy) kładliśmy flage (czasem coś innego) , to wszystko owijaliśmy w folijke i wsadzaliśmy do kapsla . Niektóre kapsle robione były z czerwonych kapsli po takich maściach ale była to rzadka rzecz i dużo cenniejsza od zwykłego kapsla , zazwyczaj ktoś miał góra 2-3 takie kapsle pośród kilkunastu-kilkudziesięciu zwykłych .
A samej gry mieliśmy dwa rodzaje : jeden rodzaj to gra 1 na 1 o kapsle (lub towarzysko o nic) , najczęściej staczana na chodnikach przed blokiem , czasem na innych terenach . Gra trwała dotąd aż któryś z "zawodników" trafił 3 lub 5 razy kapsel przeciwnika . Ten kto wygrał zabierał kapsel wroga (dlatego ryzykowne było granie lepszymi kapslami)
A drugi typ gry to wyścig o którym mówił finder . Tyle że nigdy nie robiliśmy takich wyścigów na chodniku przy pomocy kredy . Robiliśmy to w piaskownicach lub innych piaszczystych terenach . Droge wytaczało się przesuwając stopą lub jakąś deseczką . Wokół trasy robiliśmy bandy a na samej trasie kupe bajerów - rampy , skocznie , podwyższenia , tunele , dołki , jeziorka (z pojemniczków z wodą wkopanych w ziemie) , pułapki , blokady itp . Oczywiście trasa była długa i pełna zakrętów , czasem trzeba było ze skoczni w jednym miejscu przeskoczyć pare metrów dalej (tak żeby wylądować na trasie a nie poza nią) ... Jak ktoś wypadł z trasy to tracił ruch i zaczynał w następnej rundzie z tego samego miejsca . Wygrywał oczywiście ten który pierwszy dotarł na mete

Kurcze , aż nabrałem ochoty żeby znów w to sobie pograć . Może zorganizujemy jakiś turniej ??

"Demon to some , angel to others ..."

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

****a jakbym sobie zagral :>

jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kapsle z flagami państw

Strony: 1 2

Warto przeczytać: rózne wywijasy taneczne :D | pitbull red nos | nasze kolekcje DVD | Dj XanthiQ - Hard Base | Czy ktos zna sie na zapalniczkach zippo? | Akwarystyka- prezent ?? | Zyczenia:-) | Pytanie. PAWN | Mini akumulator do modelu śmiglowca | Nauka gry na bongosach. Łódź! | Fotografia | ciezarówki moje ZYCIE | Jumpstyle | Czy ktos probowal? | Obrazy,ładne albo ban | mojej produkcji;) | Fin | wszystko | blitz | Badoo | playboy ckm | sex | co ostatnio sobie | co ostatnio sobie kupiliście | lipdub | unimil skyn | filmy hd | straganezo | juloki | cyrylica | depciak | squidd | nago | blondynka | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.