FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23804 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Kawaleria powietrzna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kawaleria powietrzna"   

dragon1987
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 13:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Zapewne wielu z Was pamięta odcinkowy dokument o jednostce powietrzno desantowej z Krakowa.
Ściągam odcinki tego programu,jeśli ktoś nie oglądał to wrzucam na serwer,można ściągać.

Narazie jest odcinek 1:
[s000.wyslijto.pl/?file_id=07796434331589134994]

Komentarze mile widziane,wiem że to troszke stary film jest, ale w dziale wiele sie nie dzieje.

Pzdr.

PS.Będą wrzucane kolejne odcinki,mam 3 część,moge wrzucić.
2 jak narazie nie mam pełnej.
Jeśli ktoś ma może wrzucać na serwer.

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Drago, wszystko dobrze, ale nie wolno wrzucać seriali, dokumentów itd... :-/

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

welder
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Zapewne wielu z Was pamięta odcinkowy dokument o jednostce powietrzno desantowej z Krakowa chodzi Ci o 25bkpow z tomaszowa??

Zmieniony przez - welder w dniu 2006-06-04 20:55:49

dragon1987
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Dwaj znani twórcy filmów dokumentalnych. Jacek Bławut i Wojciech Maciejewski, przedstawiają "na żywo" historię grupy poborowych, wcielonych do 25. Brygady Kawalerii Powietrznej pod dowództwem gen. bryg. Jana Kempary 6 października 1999 roku. Kamery towarzyszą im od momentu badań w Wojskowych Komendach Uzupełnień na terenie całego kraju, poprzez sam dzień wcielenia do jednostki, tzw. ścieżkę poborowego, pierwszy capstrzyk, pierwszą pobudkę, szkolenia na tzw. Florydze, nauki marszu i ... śpiewu, pierwsze odwiedziny, wręczenie broni, przysięgę, wyjazdy na przepustki, aż do "zamusztrowania" w 3. Szwadronie 7. Batalionu ppłk Piotra Patalonga, wchodzącego w skład sił szybkiego reagowania NATO, gdzie czeka na nich cykl specjalistycznych szkoleń "Czerwonych Beretów" - pierwsze skoki spadochronowe, pierwsze nocne wypady, a także Wigilia Bożego Narodzenia, sylwester 2000, wyjazdy do rodziny i narzeczonych, powroty do jednostki, poligony, nauka jazdy na nartach... W różnych miastach Polski, w Łodzi, Krakowie, Nowym Sączu, w Wojskowych Komisjach Uzupełnień, w Wojskowych Komendach Lekarskich, w Wojskowych Poradniach Psychologicznych typowani są poborowi do Wojsk Powietrzno-Desantowych. Przyszli spadochroniarze muszą spełniać określone wymagania. Tymczasem w Jednostce Wojskowej nr 4391 w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczął się kurs metodyczno- instruktorski, przygotowujący kaprali do funkcji dowódców drużyn, szkolących żołnierzy zbliżającego się październikowego poboru. Na kursie tym kaprale zostają odpowiednio umotywowani do solidnej pracy z młodym rocznikiem.

Źródło:tvp.pl

Tyle pisało na filmweb.pl a w 1 odcinku niewiele mówią na temat jednostki.
Ściąga to ktoś wogóle?

welder
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

najbardziej mnie rozbawil taki odcinek tego jak wracali z przepustki.byl taki szeregowy-taki drongal i zdaje sie kapral, taki maltki.i tan malutki kaze temu drongalowi dmuchac czy nic nie pil. rozwalila mnie ta scena, do dzis pamietam

korian
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mrzygut wymiatał jak złapał rybę w OP1

Specjalista -

shefox
 Wysłana - 12 lipiec 2006 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

W moim CV w części "zainteresowania" wpisałam "wojskowe samoloty odrzutowe" i ta część budzi największe zainteresowanie potencjalnych pracodawców:)

I Don't Like The Drugs,
But The Drugs Like Me

dragon1987
 Wysłana - 12 lipiec 2006 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ktoś zna jakieś serwery gdzie można wrzucać odcinki powyżej 200MB to dawać linki, wrzuce więcej odcinków.
Tamten serwer coś nie hula:-/

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 13 lipiec 2006 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

[www.wyslijto.pl]
do 250MB

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

HabaS_Red
 Wysłana - 18 sierpień 2006 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Witam.A gdzie ten film dok. mozna sciagnac?w sieci nie moge znlesc.ma moze ktos link?pozdrawiam.

dragon1987
 Wysłana - 18 sierpień 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli który?
Mam sporo odcinków ale nie ma gdzie ich wrzucić:/
Wrzuce na megaupload i nikt nie ściągnie bo są limity więc sensu nie ma.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kawaleria powietrzna

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: 56 Kompania Specjalna | Służba zasadnicza w jednostkach desantowych | WAT | dwa wezwania na WKU | DUM DUM | Jak dostać się do wojska? | Zakupy sprzętu militarnego | Naboje do broni hukowej gdzie kupić???? | Legia Cudzoziemska | test sprawnościowy | Agencja Mienia Wojskowego - zakupy | WKU PYTANIE | Szukam fora gdzie ugaduja sie ludzie idacy do wojska! | Buty | PROBLEM z WKU pilna pomoc | WKU problem | pogrzeb | beata olga kowalska | usunąć konto | aktorki nago | animal1989@wppl | bukmacher | link facebook | 6obcy | dziwny problem z laską | dziwny problem | jak sprać atrament | windows 8 | płytki krwi | most wanted | most wanted 2012 | kp11 | układ przestrzenny | chlorella | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.