FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2439 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Kazirodztwo_ale? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kazirodztwo_ale?"   

Jasmyn
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

...wiekszosc krytykuje i sie oburza ale czy do konca wiedza o czym mowia i pisza cytujac tylko to co sie promuje a z czym napewno ja nie do konca sie zgadzam...otuz w morzu wypowiedzi przewaza iz to zawsze szkodzi zdrowiu dziecka z takiego zwiazku co oczywiscie jest totalna bzdura jak wiele innych prawd ktore wspulczesnie wciska sie ludziom poprzez srodki masowego przekazu udajac ze swiat jest tylko czarno-bialy i nie ma nic posrodku,wiec albo jestes z nimi albo przeciwko nim...a ze sa inne odcienie pokazuje historia w calej masie przypadkow z ktorych przytocze tu chociazby Kleopatre krolowa Egiptu ktora dlatego iz wiekszosc o niej slyszala a byla owocem Kazirodztwa dzieckiem Brata i Siostry lecz jakos ani chora ani brzydka ani uposledzona a wrecz przeciwnie byla Piekna,Madra i Inteligentna a to jeszcze malo co zaowazyli juz jej wspulczesni i puzniejsze pokolenia gdyz omal nie zostala wladczynia nie tylko Egiptu ale i Rrymu najwiekszego wtedy Imperium dzieki swej przebieglosci a nie walce ktora inni wladcy przegrywali juz na starcie...jezeli ktos zna Historie rodu Ptolemeuszy to wie rowniez ze od poczatku a wiec juz na przeszlo 300 lat przed Kleopatra jej pra-pra-pra kiedy to przejeli wladze w Egipcie aby ja zachowac i nie oddac innym zyli wlasnie w Kazirodztwie zawierajac malzenstwa Brat Siostra (co w starozytnym Egipcie praktykowane rowniez przez Faraonow) majac dzieci i one kolejne a jakos pomimo to po trzech wiekach przyszla na swiat jedna z Najwiekszych Wladczyn w Historji Swiata...przykladow znanych jest wiele a o ilu nikt nigdy sie nie dowie?...jedno jest pewne ze wady dzieci sa i u osob sobie obcych byc moze prawda ze zadziej ale czy napewno?...dlaczego tez wspulczesne prawo wkracza tam gdzie dwoje doroslych ludzi choc spokrewnionych chce ze soba wspulzyc seksualnie?...uwazam ze moralnosc i obyczajowosc to rzecz wzgledna zmieniajaca sie na przestrzeni dziejow ktorej zadne nakazy ani nakazy nie moga brac w sztywne ramy i karac nawet za milosc ktorej wiekszosc z nas nie pojmuje ze jest mozliwa ale to sie zdaza i bedzie sie zdarzac czy tego chcemy czy nie...to co dla ogulu chore nie jest niczym nadzwyczajnym dla nich tak w tym przypadku jak innych mniejszosci w tym gejow i lezbijek ktorych tez wielu wciaz uwaza za chorych nie zaowazajac np.ze bylo to powszechne i normalne w starozytnej Grecji...od wiekow po wspulczesnosc tak od lat uciemiezeni Kurdowie zyjacy na terenach Iraku,Turcji i Iranu zenia sie w znacznej wiekszosci z krewnymi przewaznie pomiedzy kuzynostwem i zadkoscia sa sluby z obcymi i nie wazne juz dlaczego sa jakos normalni i zdrowi to ich kultura wiec nikt poprostu o tym nie mowi glosno bo lepiej jest kiedy u nas sie za to kara jest o czym mowic jak o sensacji a zeby bylo ciekawiej przewaznie na tle prawdziych przestepstw ktore tez sie zdazaja w rodzinie jak i poza nia bo to ich dyskredytuje...coz byc moze za duzo napisalam troszke tez przeskakujac na rozne watki ale to znacznie glebsze niz sie wydaje dla tak zwanego "normalnego" ogulu ktory za nic ma kogos kto sie z nimi nie zgadza a my polacy niestety nalezymy do najmniej tolerancyjnych niemal we wszystkim...na koniec dodam iz we Francji,Hiszpani czy Portugali seks miedzy krewnymi jest legalny i nikomu krzywda sie nie dzieje poniewaz zwykli przestepcy jak u nas sa scigani i karani...a zeby bylo smieszniej zeby nikt nie wyjezdzal mi z USA tam np.w stanie waszyngton dystrykt kolumbi kara sie za seks inny niz po bozemu nawet w malzenstwie a dla odmiany legalny jest seks ze zwierzetami-to dopiero parodia tym bardziej ze krewni moga to robic w stanie tenesi wiec to kraj skrajnosci...prosze jedno tu tematem glownym jest Kazirodztwo o ktorym wypowiadajcie sie a w miare mozliwosci odpowiem.

ona

WiemTo
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

przestań rvchać swoją siostrę i udaj się do księgarni po słownik ortograficzny.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

doczytalem narazie do połowy,
nie wiesz jak sie pisze 'ó' na klawiaturze?

Znawca -

_zwierzu_
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

yyy

:-> :-D

Ekspert -

-spitfire-
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba rucha swojego brata a nie siostre

Zrobilas jakies badania i wiesz, ze kazirodztwo nie szkodzi?

Chcesz sie ruchac z bratem to wy******laj do tenesi

Zmieniony przez - -spitfire- w dniu 2009-04-07 11:47:14

Znawca -

SSmakowity
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

dobra nie czytam dalej bo jeszcze zaabsorbuję tą głupote

BUHEHEHUE

Ekspert -

Logos04
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

tylko to co sie promuje a z czym napewno ja nie do konca sie zgadzam...otuz w morzu wypowiedzi przewaza iz to zawsze szkodzi zdrowiu dziecka z takiego zwiazku co oczywiscie jest totalna bzdura jak wiele innych prawd ktore wspulczesnie wciska sie ludziom poprzez srodki
Ale pierdoły..co z tego,że np Kleopatra była w pierwszym pokoleniu zdrowym efektem kazirodztwa,skoro wiadomo,że szkodliwe skutki takich związków wystąpują dopiero u dzieci w następnych pokoleniach.Pzykładem są o ile pamiętam Merowingowie.Poza tym widzę,że interpunkcja i składnia to nie są Twoje mocne strony.

grobix
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

Aha... czyli uważasz, że jeżeli KTOŚ kto ma gdzieś w genach zapisaną jakąś tam dziedziczną chorobę bądź któryś gen odpowiedzialny za coś jest słaby... ruchnie swoją siostrę której sprawa z genami stoi identycznie, to w ogóle nie naraża się na to, że być może ich potomek:

a) będzie zj3bem genetycznym,
b) będzie miał kłopoty z tym za co był odpowiedzialny słaby gen,
c) będzie żył ze świadomością że jego stary dupi własną siostrę, czyli jednocześnie ciotkę tego bienego dziecka i w przypadku rodzeństwa może mówić brat albo kuzyn ;/
d) Wszystkie odpowiedzi sią prawdziwe...

Wybacz ale... PI3RDOLNIJ się w czoło.

Z tego co mi wiadomo, gatunek ludzki (pewnie reszta też) jest tak skonstruowany aby uzupełniać braki w genetyce. Ty myślisz dlaczego ludzie z czasów do których tak nawiązujesz żyli góra 40 lat. Dlaczego na rodach panowały "klątwy" i wymierały całe rodziny.

Dlaczego prawo tego zakazuje ?? No chyba kur*a dlatego żeby żaden zmutowany dzieciak nie miał "ale" do rządu za to że prawnie pozwolili na stworzenie go takim jakim jest. Oczywiście sex to ruletka i może być tak, że dziecko wcale nie będzie "chore na umyśle"... ale sama wiadomość, że prawdopodobieństwo zrobienia niepełnosprawnego człowieczka wzrasta tam ileś krotnie daje do myślenia.

Koniec.
Pozdrów brata...

..::: TheBill :::..

Ekspert -

WeedomiX
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

Skąd ty sie urwałeś czubku ?

1. popracuj nad ortografią, bo czytać tego nie idzie
2. kazirodztwo krzyżuje podobne chormosomy co prowadzi do śmiercionośnych schorzeń u dziecka ...

najpierw poczytaj a potem p'ieprz te brednie

"otuz w morzu wypowiedzi przewaza iz to zawsze szkodzi zdrowiu dziecka z takiego zwiazku co oczywiscie jest totalna bzdura jak wiele innych prawd ktore wspulczesnie wciska sie ludziom poprzez srodki masowego przekazu"

[club-chow.pl/viewtopic.php?f=29&t=75]

poczytaj sobie, ale patrząc na poziom wypowiedzi wątpie że coś zrozumiesz ...

PS. żart:

- Nie będzie mnie dzisiaj w pracy, jestem chory.
- Jak bardzo jest Pan chory?
- Siedzę w domu i *******ę swoją siostrę. Jak bardzo jest to chore?

"Ręce mogę mieć wolne, ale młotek." - Mariusz Pudzianowski

Specjalista -

etom
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

proszejedno tu tematem glownym jest Kazirodztwo o ktorym wypowiadajcie sie a w miare mozliwosci odpowiem.

Moze i odpowiesz, ale sadzac po tym co zaprezentowales, twoja wiedza w tym temacie jest zerowa.

Wszystko jest proste-jak koło.

Znawca -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Napoznaj się ze słownikiem ortograficznym.
No i zacznij stosować poprawnie interpunkcje i pisać bez błędów, bo doczytać się nie można

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kazirodztwo_ale?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.