FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2452 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Kibolska mentalność wyborców. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kibolska mentalność wyborców."   

komandarm
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Poseł PiS Marian Tomasz Goliński nie żyje. Zginął w wypadku samochodowym w miejscowości Andrzejów Duranowski koło Sochaczewa.

(...)
Marian Goliński urodził się w 1949 r. w Radomiu. Od wielu lat mieszkał w Szczecinku (Zachodniopomorskie). W latach 1990-2005 był burmistrzem tego miasta.

W Sejmie zasiadał przez trzy kadencje. W latach 1997-2001 był posłem Klubu Parlamentarnego Akcji Wyborczej Solidarność, a od 2005 roku był posłem Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

Marian Goliński był żonaty. Miał czworo dzieci: syna i trzy córki.

Facet się przekręcił, ale nie o tym chciałem pisać. Rano (około 10-11) na forach Onetu czy innego WP były w 80% komentarze w stylu
"Jednego pisiora mniej, hehe"
itd. W sumie wiadomym jest, że dzieci onetowe mają poważnie nie po kolei w głowie, ale czy ludzie są naprawdę tak poyebani żeby cieszyć mordę ze śmierci faceta tylko dlatego, że był z innej partii ?
Najwyraźniej wyborcy podzielili się na 2 obozy kiboli i zaraz zaczną napieprzać się na ustawkach ?
Cholera, sam nie wiem, czy to ja jestem nienormalny, czy oni.

Kukułek
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

Plebs był żądny krwi jeszcze za czasów republiki.

neewbie
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Efekt_Lucyfera-t613931.html]
Masz , poznaj ludzką naturę
%)

aaa
KUKUK !!!!!!!

komandarm
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

"Pochowają Go w PiSuarze!... Notka usunięta - zgłoszenie naruszenia zasad forum. "

...

F W I
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:37     
 Usunięta przez Daer za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Daer
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, wulgaryzmy są zbędne. Rozumiem emocje, rozumiem, że czasem są one wręcz niezbędne do podkreślenia emocji, ale w dalszej dyskusji proszę bez tego

Refleksja jednak jak najbardziej przykra. Nie pierwszy raz widzę tego rodzaju wypowiedzi, zaczęło się to jakoś koło 2006 roku i niestety sytuacja nie ulega poprawie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

ATJ
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

To PiS wprowadził do polityki agresję i niewiść. Teraz nie odkrecimy tego przez lata, chyba ze obie partie prawicowe spadna w sondazach (na co nie licze).
Tu jest polska, nie ma lekko

Daer
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawdę uważasz, że to wszystko wina jednej partii, i to w dodatku PiS?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

masti
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

komunisci nauczyli krasc i nieszanowac wlasnosci prywatnej a pis(a glownie ich szef) niestety otworzyl puszke pandory z nienawiscia i zawiscia-wiadomo,ze 100% winy nie maja ale ok 75% jak najbardziej...uaktywnili wszystkie glowne polskie animozje,leki i wrogie nastawienie do przeciwnikow politycznych.przedtem nikt tych roznic az tak radykalnie nie atakowal(no moze jeszcze prekursorzy typu macierewicz,olszowski itp).

masti

Znawca -

Szindziono
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

O co chodzi z tą kibolską mentalnością wyborców? Co to w ogóle jest kibolska mentalność? Za bardzo tego nie rozumiem.

komandarm
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie w Chorzowie chłopcy się niesamowicie cieszyli, że jakiś Gieksiarz zebrał przez łeb siekierą i się na OIOMie przekręcił. Była feta jak nic. Stąd mi się skojarzyło.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kibolska mentalność wyborców.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Lewica i prawica w III RP | Czy opodatkować związki religijne? | Jerzy Buzek jak szef Europarlamentu | Gdybym miał władze... | Irlandzkim Targiem? | Po wjechala na mine i chyba odpala lont...? | USA walczy w sieci | Zbigniew Brzeźiński "Wielka Szachownica" | Przyszłość Platformy | Żydzi come back | Odtajnione dokumenty - archiwa | Partia polityczna ,stowarzyszenie kółko itp | Następna wojna światowa | Czy ułatwić dostęp do broni? | Kryzys, kryzys skąd ten kryzys?? | Urzędnicy, pijawki które nie pomagają a szkodzą... | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | model_tsw | urban terror | here we come | schizofrenia | wpierdol | impreza dnia 13102012 | lukrecja | jak skasować konto | playboy 2012 | J_A_G_L_A | znalazłem ją | nastic | Piotr Gliński | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.