FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2134 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kiedy powiedzieć? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kiedy powiedzieć?"   

szuminos
 Wysłana - 16 styczeń 2005 13:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa jest taka, mam nadzieję że mi pomożecie...

Kumpel jakiś miesiąć temu powiedział mi, że wpadłem w oko pewnej dziewczynie. Odezwałem się do niej na gadu-gadu - ogólnie fajnie się nam rozmawiało, ekstra klimacik itp.

Jakieś 2 tyg. zaproponowałem spacer - poszliśmy (nawet kupiłem kwiatka, hehe), porozmawialiśmy, wstąpiliśmy do baru się czegoś napić itp. Od jej koleżanki dowiedziałem się, że była na maxa zadowolona.

Poszliśmy potem jeszcze raz na spacer i wczoraj na następny. Świetnie się ze sobą czujemy, rozmawiamy (blabla)...

I tu pytanie... Kiedy powiedzieć jej co do niej czuje? Nie będzie za wcześnie na takie wyznanie?

PS. Ja mam 18 lat, ona 17.

Busterje
 Wysłana - 16 styczeń 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

hmm ja mysle ze musicie sie ze soba naprawde w maxymalny sposob zaprzyjaznic w taki sposob byscie sobie ufali %)

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

Ventinari
 Wysłana - 16 styczeń 2005 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie śpiesz się .Jeżeli wpadłeś jej w oko to rób tak żeby było wam dobrze(bez skojarzeń) a na wyznania przyjdzie czas.

Zmieniony przez - Ventinari w dniu 2005-01-16 14:17:29

Znawca -

M_F
 Wysłana - 16 styczeń 2005 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko idzie dobrze nastepnym razem jak ja gdzies wezmiesz daj buziaka i bedzie ok hehe

szuminos
 Wysłana - 16 styczeń 2005 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Huh to skąd mam wiedzieć kiedy nastąpi ten 'właściwy moment' ?

Orgi
 Wysłana - 16 styczeń 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro założyłeś taki post sam masz duże wątpliwości. Ja bym się nie spieszył(kiedyś byłem młody i głupi, i palnąłem niepotrzebne wyznanie - zamurowało ją i się tylko przestraszyła ). Skoro fajnie się wam gada, spędza czas to róbcie tak dalej, wszystko się samo potoczy. Miejmy nadzieję, że w dobrym kierunku.
Przyjdzie dotyk, pocałunek i przyjdzie też czas na słodkie słówka i wyznania miłości. Powodzenia!

"Sivis pacem, para belum"
Kto chce pokoju niech szykuje wojnę.

dzieciak3
 Wysłana - 16 styczeń 2005 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

kontynuuj spotkania spacery.... ale nie caly czas spacery bo moze to byc do przesady....

basen, kregielnia itd mozesz w takie klimaty uderzyc (jak bedzie chciala oczywiscie)

a po jakims spacerze daj jej buziaka jak to ktos predzej powiedzial.... (ja proponuje w policzek....)

pospiech do niczego nie doprowadzi a wrecz przeciwnie wszystko zepsuje powoli a do celu

ps powodzenia... jak juz bedziecie razem to daj znac

WIELIKICH ludzi sie NIEZAPOMINA !!! TURBOX na zawsze w NASZEJ PAMIECI [*] :(
............................................................
ZWOLNIJ..... szkoda ZYCIA !!!

szuminos
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Heh dzięki wszystkim za odpowiedzi, tak zrobię.

Tylko z tą kręgielnią będzie problem, bo to małe miasto i ostatnio nawet kino zamknęli :/ Ale dla chcącego nic trudnego, coś się wymyśli.

Trzymajcie kciuki :D

em.es.
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj się ją "cze będzie z Tobą chodzić"

Nie no, ale tak na serio to takie rzeczy wychodzą same w praniu, że tak powiem - po co masz coś mówić, będziesz ją adorował i się o nią starał to sami zauważycie, że już jesteście para :D

I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce

michal611
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

umow sie z nia na spacer i na koniec powiedz ze masz jej cos bardzo ale to bardzo waznego do powiedzenia a jak ona spyta co? to powiedz ze najpierw musisz zajrzec jej w majtki bo ogladales ostatnio program na TVNie i przestales ufac kobietom%) jak sie zgodzi zebys obcial co ona tam ma to jak juz jej powiesz kocham to napewno cie niewysmieje%)

"walet" - real

szuminos
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

michal611 - LOL, dobre . SOG już leci.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kiedy powiedzieć?

Strony: 1 2 3