FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 220273 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Kiedy wybuchnie III wojna światowa? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kiedy wybuchnie III wojna światowa?"   

romek73
 Wysłana - 8 grudzień 2009 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę mi odpowiedzieć na następujące pytanie:Dlaczego WIELKI TALIBAN i CHINY oszczędzają nasz kraj?Jaki jest tego powod?
Nie sądze że jest nim tylko podpisanie traktatu poddańczego z Talibanem i małe znaczenie naszego kraju dla obu MOCARSTW.
Przewcież do naszego kraju -po wielkiej katastrofie i ofensywie Talibanu,będą przybywać uchodżcy z wielu krajow Europy.Zapewne będzie ich bardzo wiele.
Jakos wierzyc mi się nie chce,że te dwa mocarstwa nie dostrzegały w tym ewentualnego zagrożenia dla siebie.
Jest w tej sprawie bardzo wiele niejasności!!!!!

Pozdrawiam, Romek.

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"] Ciąg dalszy przebiegu III wojny światowej w latach 2034-2038?

INWAZJA INDII NA WIELKI TALIBAN.

Kiedy w 2021? roku wybuchnie III Wojna światowa rząd Indii ogłosi neutralność i będzie bacznie obserwował inwazję Chin i Japonii na Rosję-a także inwazję Wielkiego Talibanu na Afrykę Północną ,Turcję i...Rosję -na prośbę Chin.
Wielka Katastrofa Kosmiczna-tj upadek odłamka komety lub meteoru na północny Atlantyk nie spowoduje znacznych strat na obszarze Indii,chociaż zanieczyszczenie atmosfery i oziębienie klimatu związane z tzw"zimą nuklearną" przyczynią się do znacznych strat w rolnictwie.Wybuch II wojny domowej w USA i najazd Zjednoczonego Sułtanatu Wielkich Malajów(powstanie po połączeniu muzułmańskich państw wschodniej Azji:Indonezji.Malezji i Bangladeszu) liczącego około 500 milinów mieszkańców na: Filipiny(kraj katolicki) i Australię spowoduje wśród Hindusów wielką obawę i niepewność o losy kraju.W wyniku przewrotu wojskowego w kraju obejmie władże jeden z generałów,który przyjmie imię(tytuł) Mahatmy II -z języka sanskryckiego:Maha(Wielki),Atma (dusza).I Mahatma był cieszący się wielkim autorytetem wśród Hindusów:Gandhi.Ten generał rozpocznie wielkie zbrojenia kraju i przygotowania do wielkiej wojny.Indie będą przez swoich wielkich wrogów otoczone z trzech stron;z północy przez Chiny ze wschodu przez Wielki muzułmański Sułtanat Malajów a od zachodu przez Wielki Taliban.
Mahatma II wystąpi w obronie wiary kościoła hinduistycznego i wartości z tym kościołem związanych.Będzie mówił cyt:"My Hindusi potomkowie walecznych Ariów-nie damy się zepchnąć do oceanu i nie damy z siebie zrobić niewolników!".

#
Mahatma drugi wzbdzi ducha starożytnych Ariów,
Będzie przez Indusów czczony i uwielbiany,
W wielki czwartek dniu jego narodzenia,
Będą na ulicach i w domach palić święte kadzidła!

Uwaga:Mahatma II-też urodzony w czwartek!!!-niebywałe-co to za dzień?-nie wiem!

Ogromne zdenerwowanie wśród Hindusów wywoła (po roku 2024?-po katastrofie kosmicznej)-inwazja Sułtanatu Zjednoczonych Malajów wraz z Chinami na kraje Indochin:Wietnam,Laos,Kambodżę,Birmę(Myanmar)i Tajlandię(Syjam).
Dzięki pomocy Indii (wysyłaniu milionów tzw:ochotników)-obu krajom(Sułtanatowi i Chinom nie uda się całkowicie zdobyć krajów półwyspu Indochińskiego.
W negocjacjach rozejmowych(Chin,Sułtanatu Malajów i krajów Indochińskich) będą uczestniczyły też Indie-które będą broniły ich niepodległośći.
Ta pomoc Indii wywoła wściekłość u przywódcy Chin ,który będzie chciał temu krajowi dać tzw:"nauczkę".

*
Czerwony Cesarz niebiańskiego kraju,
Nie zazna spokoju do czasu kiedy jego kamienni,
Z zamysłem zemsty nie ruszą na wielki kraj Indusów,
By pomścić brak sukcesów w wojnie przeciwko ludom półwyspu.

Uwaga:
Zauważmy ,że Nostradamus wojska chińskie nazywa cyt:"kamiennymi"-otóż poprzednio już cytowałem teksty w których armie chińskie nazywane są imionami szlachetnych kamieni np:chińska armia szmaragdowa-a także rubinowa,szafirowa itd .Czy Chińczycy tak będą nazywać swoje armie?-zobaczymy!

A oto inwazja Indii na Wielki Taliban w roku 2034?-w tym czasie trwa wielka bitwa nad GANGESEM (złapanych w pułapkę -w kleszcze)wojsk chińskich z tzw:"Armią Skorpiona" -czyli wojskiem indyjskim.
#
TORRENT Indusów silniejszy,
Talibowie zdziwieni i wielce zaskoczeni,
Tylko płomienne grzyby Mahatmy sieją spustoszenie,
Armia Kraba szybko podąża do ich matecznika.

Uwaga:
Jeżeli Torrent to internet -to widać namacalnie,że Hindusi w tej wojnie elektronicznej okazali się lepsi od Talibów.
Talibanowi udało się wygrać wojnę elektroniczną przy pomocy Chin i Japonii z Europą, a Chińczykom i Japonii z Rosją-natomiast w wojnie elektronicznej z Indiami OKAZALI SIĘ SŁABSI!!!

Indyjska broń nuklearna wystrzeliwana na Wielki Taliban dochodzi do celu -a Talibańskie rakiety nuklearne są bezwzględnie niszczone!

)
Europo!-twój los w rękach armii KRABA!
Nareszcie chwila oddechu i spokoju,
Mahdi ze swoimi podąża na wschód,
Tam gdzie się zaczęło tam musi się skończyć!
)
W czterdziestym dziewiątym roku Mahatmy,
Nad INDUSEM strasznych trzysta dni,
Krew Talibów zabarwia wody nowej granicznej rzeki,
Z powodu buntu maharadżów Indie zawierają pokój.

Uwaga:
Jak widać Indie osiągają w wojnie zarówno z Chinami jak i z Talibanem sukces militarny.
Jednak z powodu buntu arystokracji indyjskiej tzw:maharadżów-(możliwe ,że przekupionej przez bogatych szejków talibskich z zatoki)- Indie zawierają z Wielkim Talibanem pokój,który jest dla nich bardzo korzystny.Nowa granica zostaje przesunięta na zachód i ustalona na rzece Indus.Talibowie godzą się na oddanie Indiom połowy dawnego Pakistanu-aby szybko przerzucić swoje turbany z powrotem na zachód i dokończyć dzieła podboju Europy. Ale Europa dobrze wykorzystała swój czas spokoju w roku 2038? dojdzie na jej frontach do WIELKIEGO PRZEŁOMU!!!
O tym w następnym tekście.

c d n.

Centurion
[/quote]

Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"][quote="xfeel"]Panie Arteuzo ważna sprawa !!!! Napisał Pan czterowiersz ze słowem Hitler, a przeciez wcześniej pisał Pan że Nostradamus celowo używał słowa Histler, to jak to w końcu jest, Hitler czy Hister ?[/quote]
Pisałem,Ze Nostradamus używał nazw :Hilter,Hister,Hadrie,itd.
Pisał Hilter a nie Hitler-i ostatnio tak napisałem a mianowicie Hilter.On po prostu -Nostradamus przekręcał też nazwisko Hitlera na Hilter.
Możliwe,że gdzieś się pomyliłem-proszę podać gdzie bo jakoś nie zauważyłem-ale mogłem oczywiście się pomylić.

Centurion
[/quote]

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę mi odpowiedzieć na następujące pytanie:Dlaczego WIELKI TALIBAN i CHINY oszczędzają nasz kraj?Jaki jest tego powod?

Jakiś emerytowany,zasłużony generał w dobie kryzysu w drugiej dekadzie XXI wieku-gdzieś na 2-3 lata przed III wojną obejmuje w Polsce władzę przy poparciu większości polityków,narodu i wojska.
Po wizycie oficjalnej w Wielkim Talibanie zaprzyjażnił się z Mahdim-dlatego też najprawdopodobniej prowokował intrygi w polskim kościele,aby go osłabić i podzielić-co pomogło by mu wprowadzić islam-do czego namawiał go Mahdi.Nie było to trudne bo w podanym już wcześniej tekście Nostradamus pisał o ty,że polski kościół będzie myślał tylko o przepychu i mamonie ,a zamiast ewangelizacją będzie się zajmował polityką.Spowoduje to apostazję(odchodzenie od kościoła jako instytucji-nie od wiary)-i ogromne niezadowolenie w całym polskim społeczeństwie.
Po wysłaniu wojsk polskich na Ukrainę-Generał ten zdobędzie na razie jeszcze większa popularność,a zarazem władze i szacunek -co pozwoli mu realizować jego przewrotne-sprzyjające Wielkiemu Talibanowi cele.
Nic dziwnego więc ,że ten generał po wybuchu III wojny światowej będzie się cieszył poparciem Mahdiego i chętnie wkroczy(zresztą na zaproszenie rządów państw wschodnioeuropejskich przestraszonych atakiem Chin i Japonii na Rosję)- na już całą Ukrainę,Białoruś i kraje nadbałtyckie w celu zabezpieczenia ich granic.
Teraz też wiadomo dlaczego Mahdi poprze w konflikcie polsko-niemieckim polskiego Generała-Dyktatora i wymusi na Niemcach zaprzestanie agresji przeciwko naszemu krajowi.

Z tekstów Nostradamusa wynika,że Polska-pomimo swojego katolicyzmu nie będzie tak bezwzględnie traktowana przez Wielki Taliban i Mahdiego jak kraje "starej zachodniej Europy"-i to chyba dla nas będzie szczęśliwym zrządzeniem losu!!!

Centurion
[http://www.insomnia.pl/Kiedy_wybuchnie_III_wojna_%C5%9Bwiatowa_-t625007-s17.html#post3]

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"][quote="dwiejedynki"][quote="Arteuza"]
Uwaga:Mahatma II-też urodzony w czwartek!!!-niebywałe-co to za dzień?-nie wiem!
[/quote]

Centurionie, a czy wiadomo w jakim dniu urodzi się "Wielki Mastin"?[/quote]
Odpowiadam:
Nie znam żadnego tekstu M.Nostradamusa który mówi kiedy urodzi się Szkot zwany cyt:"Wielki Mastin"-wódz który wywoła ostatnią klasyczną krótką (3 letnią) IV Wojnę Światową -ok.roku 2150 czyli w XXII wieku.

Jeden z tekstów o nim już podawałem.Wynika z niego,że w malutkim nic nie znaczącym kraju;Szkocji(przedtem w czasie III wojny światowej ten kraj oderwie się od Anglii)urodzi się uczony,który znajdzie sposób na techniczne opanowanie zatrzymywania na krótko "biegu czasu" w małej części czasoprzestrzeni.Osoby,pojazdy,samoloty ,statki,chmury,fale- itd będą jak gdyby zawisały na moment w przestrzeni-nie będą się poruszały(czas tam nie będzie w ogóle przez moment biegł!)-ta technika(nieznana w innych również potężnych państwach) pozwoli mu;"Wielkiemu Mastinowi" opanować bez wielkiego wysiłku(wielkich armii)prawie cały świat-dopóki nie zostanie wykryta i zneutralizowana przez inną broń.Wojna ta nie będzie tak krwawa jak I ,II czy ta największa III.Wielki Mastin który po 2 latach zwycięstw koronuje się w Edynburgu na :Króla Świata"-zostanie wzięty do niewoli i najprawdopodobniej zginie na na tzw;"Diabelskim Tronie":-najprawdopodobniej krześle elektrycznym.
Póżniej ten "czasowy wynalazek" zostanie wykorzystany przez ludzi do budowy nowych statków kosmicznych i ekspansji we wszechświecie o czym pisze też M.Nostradamus:

&

Wielki Mastin mściwy i chytry Szkot,
Przegra czwartą nim zacznie się na dobre era Wodnika,
Zasiadłszy po dwóch na Tronie Świata w stolicy królestwa,
Po trzech skazany na śmierć zakończy życie na Diabelskim Tronie!

&

Lśniące płomienne statki jak trąby powietrzne,
Będą z wielkim świstem wznosić się do nieba,
Po ich starcie wszystko wokół będzie gorące i rorzedzone,
Po krótkiej ciszy będzie wielki huk nim czas wróci na swoje miejsce,
Tak oto szkocka broń zostanie odnowiona i stanie się krótką drogą,
Do osiągania niebieskich ciał jak gdyby były na wyciągnięcie dłoni!

Centurion
[/quote]

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"] Zanim przejdę do dalszego opisu przebiegu III wojny światowej to podam kilka czterowierszy M.Nostradamusa(dobrze poznanych i przetłumaczonych jednoznacznie) o zdobywaniu przez Mahdiego Europy,które wszędzie możecie znależć bo są dość dobrze znane i jednoznacznie przetłumaczone.W tym wypadku wyjątkowo je dokładnie oznaczę!
Może te przykłady jeżeli nie przekonają to przynajmniej poskromią języki tym osobom ,które żyją w świecie,który im się bardzo bezpieczny i znają go dobrze -wszystko o nim wiedząc.Są bowiem pewni ,że wszystko co pisze jasnowidz z Salon to fantazje i bzdury!?
Front włoski:

Centuria 9 czterowiersz 28.

Statki sprzymierzone z portu Marsyli,
Przez wenecki port wyruszyły do Panonii, -Panonia to Węgry.
Ruszyły z zatoki Illyrii, -Illyria to starożytna nazwa byłej Jugosławii.
Zniszczenie Sycylii,Liguryjczycy zabijają z dział.

Centuria 7 czterowiersz 6.

Neapol,Palermo i cała Sycylia,
Z barbarzyńskiej dłoni nie zamieszkałe:
Korsyka,Salerno i wyspa Sardynia,
Głód, zaraza i wojna koniec jej daleki.

Centuria 10 Czte3rowiersz 60.

Opłakuję Monako,Pizę i Genuę,
Sawonę,Sienę,Kapuę,Modenę ,Maltę:
Krew i miecz za dary,
Ogień,drżąca ziemia,woda,nieszczęsna opieszałość.

Centuria 3 czterowiersz 43.

Ludzie z okolic Tarn,Lot i Garonny,
Uważajcie na góry Apeniny podczas przeprawy,
Wasz grób niedaleko Rzymu i Ankony,
Czarna Broda wzniesie trofeum.

Centuria 2 czterowiersz 4.

Z Monako do Sycylii cała plaża,
Domy opuszczone nie ostaną się przedmieścia,
Miasta ani wsie przez Barbarzyńców ,
Niszczone i rabowane.

Centuria 5 czterowiersz 22.

Przed Rzymem wielki pozostawi duszę,
Strach na armię obcą padnie:
Zasadzkę niedaleko Parmy,
Dwaj czerwoni będą razem świętować.

Centuria 4 czterowiersz 98.

Albańczycy przejdą przez Rzym,
Z powodu Langres duże niejasności.
Wielki władca i brak przebaczenia dla ludzi,
Ogień,krew,ospa,brak wody, zniszczone zbiory.

Losy papiestwa:

Centuria 8 Czterowiersz 99.

Przez potęgę trzech królów czasowo,
W inne miejsce przeniesiony Święty Tron:
Gdzie treść pisma ucieleśni się,
Będzie odnowiona i odzyskana dla prawdziwego miejsca.

Centuria 5 czterowiersz 49.

Nie z Hiszpanii,lecz starożytnej Francji,
Zostanie wybrany dla drżącego statku,
Wrogom zostanie złożona przysięga,
Którzy podczas jego panowania wzniecą okrutną plagę.

Centuria 7 czterowiersz 22.

Obywatele Mezopotamii, -chodzi nie o Irak a o tzw:Mezopotamię Francuską(dolina rzeki Rodan:Lyon i Avinion).
Żli na przyjaciół z Taragony:
Zabawy ,obrzędy wesela,wszyscy uśpieni,
Wikary nad Rodan,pojmane miasto ci z Ausonii.

Centuria 2 czterowiersz 97.

Rzymski Arcykapłanie strzeż się
Miasta,które dwie rzeki otaczają,
Twoja krew tam rozlana,
Twoja i twoich,gdy róże zakwitną.

i dalej wielkie klęski armii włoskiej:

Centuria 7 ,czterowiersz 30.

Plądrowanie coraz bliżej,ogień wielka krew rozlana,
Pad ,wielkie rzeki klaunów przedsięwzięcie:
Z Genui Nicei,po długim czekaniu,
Fossano,Turyn i Sawigliano zdobyte.

Centuria 4 czterowiersz 30.

Dwie armie za ścianą nie mogą się połączyć ,
W jednej chwili zadrży Mediolan,Ticinum:
Głód,pragnienie tak bardzo zwątpią
Ani mięsa,ani chleba,ani żadnej garści pożywienia.

A ile lat będą okupowane północne Włochy(Rzym i południe będzie o wiele lat dłużej w rękach muzułmanów)zanim wyzwoli je Henryk V Szczęśliwy?

Centuria 7 czterowiersz 15.

Przed miastem kraju Insubrii,
Siedem lat niewoli zanim:
Wielki Król tam nadejdzie,
Miasta opuszczone uwolnione przez wrogów.

I jeszcze tragedia Szwajcarii:

Centuria 6 czterowiersz 81.

Płacz,krzyk i narzekanie,szloch,strach,
SERCE NIELUDZKIE ,OKRUTNE,CZARNE I ZIMNE:
Jezioro wysp ,z Genewy wodzowie,
KREW się rozleje,PSZENICA,GŁÓD;nikogo nie oszczędzi!

Centuria 4 czterowiersz 44.

Uciekajcie,uciekajcie wszyscy z Genewy,
SATURN ze złota w żelazo obrócony,
Ci przeciw RAYPOZ wymordowali wszystkich, -Nie wiem co to jest RAYPOZ ,M.Nostradamus powtarza ten wyraz
Przed jego nadejściem znaki nieba ukażą się. wiele razy -jak TORRENT:może ktoś się domyśli?

Podałem te przykłady dość powszechnie znanych przepowiedni(tekstów) nie podlegających dyskusji aby uświadomić choć niektórym osobom ,że M.Nostradamusa należy traktować z całą powagą.
Cały czas jego twórczość jest badana i dogłębnie analizowana.

Z mojej wiedzy wnioskuję,że wiele z tych przepowiedni i proroctw(bardzo smutnych dla naszego świata i przygnębiających)zacznie się realizować na naszych oczach już w tym czteroleciu -to jest w latach:2010-2013.
Poczekajcie trochę to już przecież niedługo.

Podałem już Wam tu kiedyś jedną z wypowiedzi Taliba Omara dla dziennikarzy głównych telewizji światowych-cyt:"wy macie zegarki-my talibowie czas".
A oto inna bulwersująca wypowiedż cyt:"zniszczenie Izraela jest tylko drogą do sukcesu- a nie celem-celem jest zdobycie dla Allaha Rzymu i Świata".

Nic dodać nic ująć!!!

c d n.

Centurion
[/quote]

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 grudzień 2009 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"] Ciąg dalszy:

WIELKI PRZEŁOM w III wojnie światowej -lata:2038-2044.

+

Dwóch z bieguna pólnocnego,zjednoczy się,
Aby zza oceanu przynieść pomoc GRYFONOWI,
Wielkie armie ze sprzętem lądują na brzegach Brytanii,
Wśród walczących na wschodzie muzułmanów wielki strach!

Uwaga:

Dawniej uważano,że dwóch z bieguna północnego to:USA i Rosja.
Obecnie uważa się,że USA zjednoczy się z kulturowo związaną anglosaską Kanadą(po oderwaniu od Kanady frankofońskiego Quebecu),co nastąpi po II wojnie domowej w USA i Wielkiej Katastrofie Kosmicznej.
Te nowe Stany będą chciały pomóc W.Brytani zagrożonej inwazją Wielkiego Talibanu-który toczy na wschodzie wielkie boje z Indiami.
GRYFON-to Europa.

+

Na lodowej wyspie Europy odnowiony sojusz,
Neptun,Pijawki,Kogut i kraj białego Orła znowu razem,
Rumuni się przyłączają a Węgrzy buntują,
Wskutek najazdu Chirena,Wielbłąd opuszcza Sorbinę.

Uwaga:

Najprawdopodobniej na Islandii(lodowa wyspa Europy)zostanie zawarty nowy sojusz pomiędzy:Neptunem(USA i Kanadą),Pijawkami(W.Brytanią) Kogutem(Francją,Krajem Białego Orła(Polską)-póżniej przyłączy się do niego Rumunia-zdradzając Taliban-tak jak wcześniej zrobiła to Polska-a Węgrzy się zbuntują i wywołają wielkie powstanie anty-muzułmańskie.
Chiren to Henryk Szczęśliwy który zaatakuję północne Niemcy gdzie władzę posiada pogański odtworzony starogermański kościół-o czy wcześniej pisałem.
Wielki Taliban nie będzie na razie interweniował ,bo będzie zajęty wojną na wschodzie z Indiami.
Bojąc się okrążenia swojej armii w Sorbinie(tak Nostradamus nazywa wschodnie Niemcy zamieszkałe kiedyś przez Słowian-mniej więcej jest to teren pokrywający się z dawnym NRD)-Mahdi rozkaże wycofać stamtąd swoje wojska.
Teren Sorbiny zajmie Polska a Henryk Szczęśliwy spotka się z koronowanym już na Króla Polski i Pięciu Narodów(póżniej Dwunastu Narodów) nowym władcą Polski w małym mieście nad Łabą-która stanie się w przyszłości granicą polsko -francuską.

c d n.

Centurion
[/quote]

Specjalista -

romek73
 Wysłana - 9 grudzień 2009 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

A czy coś wiemy o Holandii,Danii i krajach skandynawskich?

Romek.

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 11 grudzień 2009 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Gość"][quote="Gość"]Wyczytałem, że Polska sprzymierzy się z Mahdim w wojnie przeciwko zachodowi.
Czy to oznacza, że polscy żołnierze będą walczyć na froncie zachodnim jako żołnierze Mahdiego?[/quote]

Z tekstów Nostradamusa wynika ,że Polska będzie sojusznikiem Arabów i innych muzułmanów reprezentowanych przez Mahdiego,który nazywany jest III Antychrystem- a w szerszym kontekście sojusznikiem Wielkiego Talibanu. Przypominam,że I Antychrystem Nostradamus nazywa Napoleona Bonaparte a II Antychrystem Adolfa Hitlera.
Kiedy w przededniu wybuchu III wojny światowej zostanie podpisany w Jerozolimie(Al Kuds-miasto pokoju-po arabsku) hucznie przed kamerami wszystkich telewizji świata Wieczysty Traktat Pokojowy(podpiszą go też m.innymi Komunistyczne Chiny,Wielki Taliban i Zjednoczony Sułtanat Malajów)-na świecie będzie panował już: WIELKI KRYZYS GOSPODARCZY I FINANSOWY-wszędzie będzie szalała drożyzna i wielkie bezrobocie,na prawie wszystkich morzach i oceanach "rozpleni" się piractwo do takiego stopnia jakie w historii nie było jeszcze znane.Piractwu -wskutek kryzysu i biedy będą półoficjalnie lub oficjalnie wspierać niektóre państwa i to nawet te tzw: bogate.W USA,Rosji i w zachodniej Europie wybuchną pierwsze wewnętrzne konflikty zbrojne wywołane kryzysem ,a także działalnością V kolumny muzułmańskiej -wspieranych przez Taliban i Sułtanat i pieniądze bogatych szejków arabskich.W chwili wybuchu III wojny światowej muzułmanie w krajach chrześcijańskich w jednej chwili wyciągną nazbieraną przez lata broń z tajnych magazynów i zaczną mordować ludność chrześcijańską i przeprowadzać skuteczny SABOTAŻ wewnętrzny.Armie zachodnie i Rosja będą musiały toczyć wojny na dwa fronty-a mianowicie z muzułmańskim wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym.
Kiedy Polska podpisze traktat sojuszniczy z Mahdim jego wojska staną już na południowej granicy naszego kraju -a w jego ręku będzie prawie cała Europa.Odziały polskie nigdy nie będą brały udziału w wojnie po stronie Talibanu.Kiedy nastąpi przełom i Wielki Taliban będzie ponosił porażki wojsko polskie też nie będzie brało udziału w walkach-nawet w wielkiej bitwie narodów pod ULM.
Nie wiem bardzo dlaczego(mało tekstów),ale Polska będzie w czasie III wojny światowej zachowywała się podobnie jak Szwecja w drugiej.
Będzie sprzyjała zawsze silniejszemu-ale aktywnie nie będzie uczestniczyła w przełomowych walkach.
Polska dopiero w ostatnim etapie wojny -po tzw."przebiegunowaniu ziemi"- to jest po roku 2044?,kiedy klęska muzułmanów będzie przesądzona opanuje zbrojnie całą wschodnią i południową Europę.Praktycznie w Polsce nie będzie wojny (prócz 9-dniowego zatargu z Niemcami-o którym już wspomniałem)-i Polska praktycznie z tej wielkiej wojny wyjdzie bez żadnych strat-WYJDZIE BARDZO WZMOCNIONA!!!
Z tekstów wynika,że Nostradamus ma pretensje do Polaków za ich -jak gdyby"hipokryzje" w czasie wojny-ale mówi też tak cyt:"okazali się roztropni i przewidywalni".
Trzeba powiedzieć,że Polska w czasie III wojny światowej sprzyjała zawsze silniejszym!
Dlaczego?-może dlatego ,że wojny nie będzie chciała ludność naszego kraju!

Centurion
[/quote]

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 11 grudzień 2009 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

[quote="Arteuza"] Ciąg dalszy:

WIELKI PRZEŁOM -Pierwsze klęski Talibanu w Europie po roku 2038!?

Zanim zacznę opisywać dalszy ciąg zdarzeń -to powrócę do poprzedniego pytania na które udzieliłem już odpowiedzi.Dopełnię go!
Otóż Polska nie będzie uczestniczyła w działaniach zbrojnych w III wojnie światowej w sposób aktywny najprawdopodobniej ze względu na ;ZNISZCZENIE MIĘDZY INNYMI WOJSK POLSKICH W JEDNEJ CHWILI WSKUTEK UDERZENIA ATOMOWEGO NA WOJSKA NATO DOKONANEGO PRZEZ TALIBÓW W AFGANISTANIE-BRONIĄ JĄDROWĄ ZDOBYTĄ NA PAKISTANIE.
Wstrząs na świecie(szczególnie w krajach NATO-ma być tak ogromny-że wszystkie kraje zachodniej Europy z Afganistanu wycofają się-korzystając z OFERTY POKOJOWEJ TALIBÓW I OGÓLNOŚWIATOWYCH PRZEPROSIN i UKARANIA WINNYCH(zrzucenia bomby jądrowej) ,GENERAŁÓW,których "dla wyższych celów poświęci Mahdi.Osamotniona w kryzysie Ameryka rządzona przez cyt:"nieudolnego i słabego"również wycofa swe wojska i to z całego Bliskiego Wschodu podpisując z Talibami odpowiedni traktat w którym zgodzi się cyt:"na pokojowe zjednoczenie wszystkich muzułmanów w Azji i Afryce"-do którego dążył wielki prorok Mahomet .Hasłem Talibanu będzie jedność muzułmanów w jednym państwie -na co za ułudę wieczystego pokoju zgodzi się bezkrytycznie USA i Unia Europejska.
Po klęsce afgańskiej pasywny stanie się zachód a w ofensywie będą inne państwa w tym Wielki Taliban i Chiny.
Po tym nic już nie stanie na przeszkodzie w budowie dwóch potężnych państw muzułmańskich: Kalifatu Wielkiego Talibanu i Zjednoczonego Sułtanatu Malajów!!!
Równocześnie wielki kryzys spowoduje(po klęsce afgańskiej) dalsze wycofywanie wojsk amerykańskich ze wszystkich kontynentów w tym z Europy.
Stanie się (w USA) z powrotem modna polityka izolacjonizmu pod hasłem-cyt"przede wszystkim Ameryka".
Przed III wojną światową wojsk amerykańskich w Europie i Azji-z wyjątkiem nielicznych grup doradców-praktycznie już nie będzie.
Zamiast baz wojskowych(najpierw zostaną zlikwidowane w Niemczech,bo Niemcy nie będą chciały współuczestniczyć w ich finansowym utrzymywaniu),będzie Europę i Azję opływała nieliczna amerykańska marynarka wojenna-która całkowicie z przyczyn naturalnych zniknie z tej części świata po wielkiej katastrofie kosmicznej i wybuchu III wojny światowej.
Traktat Atlantycki po klęsce afgańskiej zostanie zmieniony i przestanie obowiązywać słynny punkt o pomocy zbrojnej w razie napadu na jedno z państw sojuszniczych.Stanie się to w przededniu III wojny światowej. NATO to raczej będzie traktat polityczny niż wojskowy.Najprawdopodobniej będzie to już traktat(NATO), który będzie liczył około 40 państw Europy,Ameryki i Azji w tym uwaga: Rosja,Meksyk,Japonia,Wielki Taliban!,Sułtanat Malajów itd będą jego członkami.
Cóż więc można się spodziewać po takim pakcie w przededniu wielkiej wojny.
Do Unii Europejskiej najprawdopodobniej jeszcze przed Ukrainą zostaną włączone prócz całych Bałkanów-także:Turcja,Maroko,Algieria ,Tunezja ,a możliwe że z poparciem Włoch także Libia.Bogate kraje zachodniej Europy obarczone wielkim kryzysem przestaną dotować biedne kraje Unii.
Unia Europejska zatraci swoją pierwotną formę -stanie się słabym skłóconym (różne interesy polityczne i gospodarcze)konglomeratem państw.
Spowoduje to(o czym już pisałem wcześniej),że pięć Państw:Niemcy,Francja,Holandia,Belgia i Luksemburg-założycieli EWG-z wyjątkiem Włoch w przededniu wojny w ogóle wystąpi z Unii Europejskie(Belgia wyprosi grzecznie władze Unii z Brukseli) i założy Stany Zjednoczone Europy.Twór ten jednak niezdąrzy się zmaterializować bo wybuchnie III wojna światowa.
W przededniu III wojny na półkuli zachodniej w tym oceanie Indyjskim i Pacyfiku największą rolę(także w imieniu zmienionego traktatu ;(NATO)będą odgrywać: Kalifat Wielkiego Taliban,Czerwone Cesarstwo Chińskie,Zjednoczony Sułtanat Malajów i Cesarstwo Japonii(najprawdopodobniej absolutna władza Cesarza japońskiego zostanie w tym kraju przywrócona).
KLĘSKA W AFGANISTANIE BĘDZIE WIĘC PRZEŁOMEM NA ŚWIECIE I TO ZDECYDOWANIE NA NIEKORZYŚC USA I ZACHODNIEJ EUROPY I Z TEGO NALEŻY SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ!!!
PO PROSTU USA I PRZYSŁOWIOWY ZACHÓD NIE BĘDĄ JUŻ GŁóWNYMI GRACZAMI W SKALI ŚWIATOWEJ!
Po klęsce Afgańskiej w krajach zachodu rozpropagowany zostanie na szeroką skalę tzw:PACYFIZM-ludzie Ameryki i Europy będą :DOMAGALI SIĘ POKOJU ZA WSZELKĄ CENĘ-nie patrząc perspektywicznie na zagrożenia wynikające z ekspansywnej i przewrotnej polityki nowych graczy-mocarstw.
Kiedy społeczności:Ameryki i Europy się"obudzą"-będzie już za póżno!
WOJNA STANIE U ICH GRANIC -Z AFGANISTANU I PAKISTANU ROZLEJE SIĘ NA CAŁY ŚWIAT:ISLAM I KOMUNIZM ROZPOCZNĄ SWÓJ MARSZ ABY NA BAZIE FANATYZMÓW ROZPALIĆ NA ZIEMI NAJWIĘKSZY KATAKLIZM W DŁUGICH DZIEJACH LUDZKOŚCI-TYM NAJWIĘKSZYM KATAKLIZMEM(jak pisze Nostradamus i inni jasnowidze i prorocy)-BĘDZIE III WOJNA ŚWIATOWA1
Po niej:ŚWIAT BĘDZIE CAŁKIEM INNY-NIE WYOBRAŻALNIE INNY.
Nostradamus i inni jasnowidze i prorocy napisali,że 50 lat po III wojnie światowej powstanie nowy kalendarz-KONIEC TEJ WOJNY BĘDZIE PIERWSZYM ROKIEM NOWEJ ERY-NOWY KALENDARZ PRZYJMIE CAŁY ŚWIAT!!!

c d n.

Centurion
[/quote]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 53 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kiedy wybuchnie III wojna światowa?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Warto przeczytać: Czy modlitwa pomaga? | Bóg stworzył? | JK Cinema | Genetyka człowieka a sprawy "nadprzyrodzone" | Kto rządzi światem? - film | Polskie wojsko na tropie UFO | Dziwne sny | Dziwne sny - Wojna | Biały tunel podczas smierci farmakologicznej | Jasnowidztwo / kilka pytań | Nieznana forma życia w ściekach Północnej Karoliny | PFK Jestem Bogiem 3:29 Co to? | Michael Jackson Ghost? | Bogate cygany | Jak zgarnąć 5 mln euro? | Pradawne kulki | po ilu miesiącach | po ilu miesiącach zwiazku | incest | opowiadania sex kobiety zkoniem | gosling | co po śmierci | reklama coca coli | xanax | kobiety to | tencza | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | szkoła po gimnazjum | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.