FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 275503 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Kiedy wybuchnie III wojna światowa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kiedy wybuchnie III wojna światowa?"   
 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 5 luty 2011 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Początek czego? Chyba lepszego świata.
W tych przepowiedniach nikt nie wspomniał o rewolcie afrykańskiej.
No chyba że to stąd wyjdzie wielki Pan Taliban ;)


Aby powstał Wielki Kalifat potrzebna jest rewolta w arabskich krajach
_______________________________
 
Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
patrico83
 Wysłana - 18 luty 2011 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

wITAM, CZY MA KTOS WIADOMOSCI NA TEMAT KSIAZKI WYDANEJ PRZEZ CENTURIONA ARTEUZA?
_______________________________
 
patrico

 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 3 marzec 2011 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze nic nie słychać
_______________________________
 
Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 4 kwiecień 2011 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Fulford sypie. Zbliżamy się do finału.

Uwaga - szokujący materiał. Dla ludzi o mocnych nerwach.
Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego - od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.


1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. W tym dniu było wielkie trzęsienie ziemi i tsunami. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

3. Cztery miesiące przed katastrofą zdecydowano się na umieszczenie paliwa z plutonem w reaktorze numer 3. Zielone światło dał gubernator prefektury Fukushima, mimo, że były sprzeciwy. W Japonii tylko 3 reaktory używają tej wysoce toksycznej mieszanki o nazwie MOX.

4. Niezwiązana z Japonią, ale ważna informacja - z rozszyfrowanych maili Ministra Obrony Australii wynika, że agenci Federal Reserve (prywatna firma, która drukuje dolary dla USA) zdecydowali o zwolnieniu premiera Australi Kevina Rudda, co wkrótce nastąpiło. Maile niedługo zostaną udostępnione mediom i nie będzie się tego dało ukryć. Zachodzi pytanie - dlaczego agenci prywatnej firmy amerykańskiej jaką jest FED mają taką moc by zwalniać premiera suwerennego państwa? Ci sami ludzie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Japonii. Są to najgroźniejsi gangsterzy świata, o praktycznie nieograniczonych wpływach, kontrolują większość rządów świata, a przeciętni ludzie nawet o nich nie wiedzą (czy nie nasuwa się tu skojarzenie z Zamachem Smoleńskim? Jednym z głównych motywów była emisja pieniądza w Polsce).
Sytuacja się jednak wyraźnie zmienia, gdyż nawet pewna część mediów komercyjnych zaczyna mówić o tej grupie (Fox TV).

5. Naukowcy w Japonii stwierdzili, że woda pod wulkanem Fuji staje się bardzo gorąca. Na Uniwersytecie w Tokio dokonano detekcji niezwykłych fal elektromagnetycznych, które są wysyłane w stronę wulkanu z placówek HAARP w USA. Podobne fale zostały wykryte w tygodniach poprzedzających trzęsienie ziemi i tsunami. Z informacji przekazanych Fulfordowi wynika, że Jay Rockefeller ma zamiar sterroryzować Japonię jeszcze bardziej - planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia. Fulford ujawnia tę informację by zapobiec kolejnej katastrofie. Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie.

6. Agenci prowokatorzy w Japonii sieją dezinformację. Przykładem jest pokazywanie fałszywych zawyżonych pomiarów licznikiem Geigera-Mullera, po to aby wzbudzić panikę.

7. Większość obsady amerykańskich baz wojskowych w liczbie ok. 200,000 osób wyjechała lub też wyjedzie w najbliższym terminie. Powodem jest to, że japońskie Ministerstwo Obrony wie, że amerykańska armia stoi za trzęsieniem ziemi i tsunami. Zażądano więc od nich natychmiastowego opuszczenia terenu Japonii. Podobnie, pracujący w Japonii bankierzy dostali termin opuszczenia do 19 marca.

8. Fulford ujawnia dodatkowe informacje o grupie, dla której pracuje, gdyż jak mówi "zbliżamy się do finiszu". Jest to międzynarodowa grupa osób wysoko postawionych - w Chinach, w amerykańskiej armii, w BIS (Bank for International Settlements), w Europie i w innych krajach świata, którzy są już zmęczeni rządami niewybranych w sposób demokratyczny bankierów, którzy kierują ludzkość w stronę szalonego "końca świata". Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że "realizują czasy ostateczne Majów" - że mają środki i plany, które na pewno się udadzą. Fulford uważa, że jest to kompletny nonsens, koniec nadchodzi, ale dla rządów FED - Rezerwy Federalnej, gdyż wszystko wychodzi już na jaw.

9. Są bliskie kontakty z grupą Kaddafiego z Libii. Jest to jedyny kraj na świecie, który nie ma banku centralnego kontrolowanego przez Rotszyldów. Kaddafi jest gotów przekazać 180 miliardów dolarów na rzecz walki z ubóstwem, pod warunkiem, że ustaną ataki na jego kraj. Oczywiście, atak na Libię jest tylko i wyłącznie próbą zagrabienia zasobów ropy naftowej tego kraju.

10. Armii amerykańskiej zaczyna brakować pieniędzy. Powodem tego jest fakt, że została odcięta od funduszy przez osoby na najwyższych pozycjach w świecie finansowym. Kody, które pozwalają na aktywowanie funduszy są już w rękach grupy, którą reprezentuje Fulford. Fundusze zostaną tak długo zablokowane, aż globalni gangsterzy, których celem jest wymordowanie miliardów ludzi, zostaną pozbawieni władzy. Prowadzone są już rozmowy z Prezydentem Obamą, Generałem Myersem i innymi czterema generałami, którzy zaoferowali gotowość współpracy. Hillary Clinton jest również gotowa do współpracy - jej zadaniem byłaby odpowiednia dystrybucja pieniędzy.

11. Brak dostępu do kodów spowodowała panikę w grupie globalnych ludobójców - stąd to szaleństwo, które się obecnie odbywa. Tzw. grupa G-20 spotyka się obecnie w Chinach, będzie tam próba ustanowienia nowej waluty światowej, kontrolowanej przez IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), jednakże nie da to żadnego rezultatu, gdyż nowa waluta nie ma żadnego podparcia poza słowami, którym nikt już nie wierzy.

12. Grupa globalnych ludobójców musi zrezygnować z realizacji swych fałszywych mesjanistycznych, ludobójczych planów. Nikt nie chce grupy sabatjańskich Żydów (zob: [pl.wikipedia.org/wiki/Sabbataj_Cwi], w Polsce Frankiści) w sposób dyktatorski rządzących światem.
Jeff Rense: "Mam nadzieję, że masz rację, bowiem jeśli nie to już niedługo niewiele zostanie z tego świata").
Benjamin Fulford:
"moi przodkowie z obu stron byli polskimi Żydami o nazwisku rodowym Holender, 99% procent rodziny Holender zostało wymordowanych przez syjonistycznych Żydów! Przez sabatjan. Nie dotyczy to więc wszystkich Żydów, lecz wyjątkowo wstrętnej grupy Żydów, którzy czczą Szatana". (sic!)
Jeff Rense: "Ludzie nie rozumieją, że tu jest istota Holocaustu. Oni poświęcili swój naród, przez co mogli ustanowić ten przekręt na Bliskim Wschodzie po wojnie".
Fulford: "Dlatego też Żydzi muszą się zjednoczyć i ich usunąć".
Rense: Dla nas niemożliwe będzie ich usunięcie, dlatego Żydzi muszą to sami uczynić."
Fulford: "Ludzie ci używają metody zastraszenia i terroru jako formę kontroli."
Rense:Poparte jest to kontrolą pieniądza, łapówkami i szantażem polityków."
Fulford: "Mimo, że nie jestem zwolennikiem Obamy, muszę przyznać, że nie można mieć do niego pretensji - w każdym przypadku gdy chce zrobić coś pozytywnego grożą mu zabójstwem, przez co ma związane ręce. Wydaje mi się, że chciałby wyczyścić Amerykę. Być może powinien to być Ron Paul - ale wybór należy do Amerykanów."
Rense: "Problemem są te organizacje syjonistyczne, jak AIPAC, ADL, B'Nai B'rith, JDL, Southern Poverty Law Center i ten AIPAC, który dosłownie ma w posiadaniu rząd amerykański - i to jest największa tragedia. Wszystkie one kryją się za judaizmem, a nie są bardziej żydowskie niż kamienie na zewnątrz mojego domu."

13. Fulford: Kluczową sprawą jest kontrola nad pieniądzem. W momencie gdy nie będą mieli dostępu do swych kont to są skończeni. Odcinamy im też możliwość kreacji pieniądza w pamięci komputerów. Powodem ataku na Libię i w następnej kolejności na Arabię Saudyjską jest to, że nie będziemy więcej akceptować ich dolarów. Złoto, które zostało usunięte przez rodziny królewskie, te które popierał Kennedy, zostaje ponownie rozprowadzane w świecie w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem. Pamiętajmy, że Federal Reserve jest kontrolowany przez inne grupy poza tą Rockefellera, Busha czy Clintona - europejskie rodziny królewskie czy też Azjatów. Od 1913 roku dolar nie jest już walutą amerykańską. Stało się to, że wyjątkowo złośliwa gałąź amerykańska FED została odizolowana od reszty systemu finansowego. Nadal kontroluje USA, pół armii i media, ale systematycznie tracą swoją moc i zaczyna się efekt kuli śnieżnej.

cdn.

Materiały:

Wywiad po angielsku: [anticorruptionsociety.files.wordpress.com/2011/03/rense_033011_fulford.mp3]
Artykuł w AntiCorruption Society: [anticorruptionsociety.com/2011/03/31/global-financial-report-benjamin-fulford-3-11/]
Wskazania HAARP na 48 godzin przed trzęsieniem ziemi 11 marca:

[monitorpolski.wordpress.com/2011/04/03/fulford-sypie-zblizamy-sie-do-finalu/#more-4772
_______________________________
 
Yonaguni [
http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 kwiecień 2011 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Planetoida oznaczona jako 2005 YU55, która po raz pierwszy została zaobserwowana 6 lat temu nie znajduje się na torze kolizyjnym z naszą planetą, lecz przeleci na tyle blisko, że może i tak stanowić zagrożenie.

Obiekt ten będziemy mogli zobaczyć z bardzo bliska w nocy z 8 na 9 listopada. Będzie to pierwszy przypadek kiedy będziemy mogli zaobserwować tak duży obiekt (planetoida ma średnicę około 400 metrów) tak blisko naszej planety.
więcej na
[http://www.twojapogoda.pl/astronomia/108424,planetoida-zmierza-w-kierunku-ziemi]

_______________________________
 
Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 kwiecień 2011 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

kolejna 2010 SO16

[http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1374054/Earth-joined-giant-asteroid-sun-unusual-horseshoe-pattern.html]

[earthsky.org/space/asteroid-2010-so16-is-following-earth-in-its-orbit-around-sun]

[en.wikipedia.org/wiki/2010_SO16]_______________________________
 
Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 10 kwiecień 2011 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Pentagon zamówił pierwsze seryjne wielkie "superbomby" Massive Ordnance Penetrator, GBU-57. Każda z nich waży 13,6 ton i są największymi bombami w historii. Ich zadaniem jest niszczenie zbudowanych głęboko pod ziemią bunkrów i jaskiń ukrytych pod wieloma metrami skał.

[http://www.tvn24.pl/0,1699028,0,1,usa-zamawiaja-superbomby,wiadomosc.html]
_______________________________
 
Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -
 
Liimq
 Wysłana - 10 kwiecień 2011 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia

Pożyjemy zobaczymy.

 
Liimq
 Wysłana - 11 kwiecień 2011 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

I ni ma żadnej erupcji. Też kiedyś wierzyłem w te wszystkie akcje, wypowiedzi "nawróconych", wywiady i prognozy wojen, kataklizmów etc.

Po dwóch latach i weryfikacji większości teorii, które się nie spełniły dałem sobie spokój z teoriami spiskowymi.

 
PanRumcajs
 Wysłana - 12 kwiecień 2011 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie miesiąc po niszczycielskim trzęsieniu ziemi w Japonii ponownie zatrzęsła się ziemia. Na szczęście obeszło się bez problemów w japońskich elektrowniach atomowych, mimo że wstrząsy o sile 6,6 stopni w skali Richtera miały miejsce w odległości ok. 80 km od zniszczonego kompleksu Fukushima I.

[http://www.tvn24.pl/12691,1699119,0,1,silne-trzesienie-ziemi--w-poblizu-fukushimy,wiadomosc.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 54 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kiedy wybuchnie III wojna światowa?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
 
Warto przeczytać: Iluminaci | Nazistowskie podwodne miasta | Alf ? Casper ? łokurva | smierc zdejmuje buty | Gwiezdny kontakt z innymi cywilizacjami | Na jesieni stanie się coś złego z bankami, widzę niespotykany kryzys | sekretny land czy to juz urojenia | wtf ! | Złudzenia optyczne | terroryzm? | Głosy z piekła | Wizje | kolorowe światła? | Moje dłonie. | Przewidywanie ŚMIERCI | Deżawi <- Co o tym sadzicie, na czym to polega czy da sie to opanowac | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | jak załatwić benzo | skie | diablo | doładowanie heyah | chamskie 12 | doładowanie | szaA,wia | alfa gtv | himalaizm | szwed aleksandra | cegielska | pokoje na godziny | nie dla os , ,b | laski zdjęcia | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0