FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 275514 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Kiedy wybuchnie III wojna światowa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kiedy wybuchnie III wojna światowa?"   

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

cd

jan012 napisał(a):
Zawsze mnie ciekawiło, w jakim celu niektórzy otrzymują dar widzenia przyszłości. Czy to przypadek, jakiś naturalny błąd rozwojowy, który w naturze może się zdarzyć, czy też jest to precyzyjny Boży Plan. Jednak większość jasnowidzów to byli ludzie wierzący w Boga, nawet Edgar Cayce - mimo, że otwarcie głosił wiarę w reinkarnację, ponoć każdego roku czytał biblię i znajdował tam potwierdzenie swojej wiary. Ciekaw jestem jakie ma Pan przemyślenia na ten temat - ale to marginesie - proszę o kontynuację tematu III wojny - co dalej w Europie.

Tak ma Pan rację ale po omówieniu tematu III wojny światowej w/g przepowiedni Nostradamusa-tak jak już pisałem będę się wypowiadał jednak tylko dorażnie na temat innych przepowiedni:między innymi wszystkich tzw:Sybilli -a było ich 13 w tym najciekawsze:Saby i Pytii a także m.innymi Edgara Cayc-a i innych.
Nostradamus w porównaniu do innych wizjonerów swoje proroctwa choć bardzo zakamuflował to jednak opisał je bardzo szczegółowo głównie w stosunku do Europy a najbardziej do swojej ojczyzny Francji
Poważni badacze Nostradamusa traktują go nawet jako "korespondenta wojennego"-tak szczegółowe są jego wizje.

III Wojna Światowa ma być jak pisał przełomowym momentem ludzkości.
Nie dziwne to jest ,że tej właśnie XXI wiecznej wojnie poświęcił prawie połowę swoich przepowiedni? A jego wizje -jak już przytaczałem są do roku 3792-czyli roku w którym człowiek zawrze nowe przymierze z Bogiem(tak napisał)i stanie się nieśmiertelnym ,czyli żywym rozpoznawalnym duchem-będzie mógł zmieniać ciało jak ubranie i stanie się dzieckiem gwiazd i kosmosu."Bo nie tylko Ziemię ale i Niebo odda Pan człowiekowi w posiadanie-a On(człowiek)będzie chwalił imię jego"-Pana Boga.Tak opisał to Nostradamus.Za rok 3792 cyt:" Pan nie pozwolił mi zajrzeć"-Napisał Nostradamus na końcu.

c.d.n.

Centurion

Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

cd

EUROPA po katastrofie kosmicznej w czasie III Wojny Światowej.

Europa to kontynent,który obok Ameryki Północnej najbardziej odczuje siłę uderzenia ,trzęsień ziemi i tsunami.
W czterowierszu 31 Centurii 9 Nostradamus przepowiedział ,że Wielka Brytania zostanie w połowie zatopiona.
Londyn ma być prawie całkowicie zniszczony.Zniszczenie nizinnej Anglii wykorzysta górzysta Szkocja(góry Kaledońskie)-która się od niej oderwie i ogłosi niepodległość.Od uderzenia bardzo ucierpią też:Portugalia,Hiszpania,a także Francja.Nostradamus napisał ,że Lizbona zostanie pochłonięta przez wody Atlantyku.Olbrzymie fale morskie(niespotykane dotychczas) po upadku meteoru będą miały do 300 metrów wysokości-a nawet więcej-dotrą też na przedmieścia Paryża,oraz zaleją prawie całą Holandię i część Belgii.Fala oceaniczna przez cieśniny duńskie przeleje się na Bałtyk -jednak zniszczenia będą tutaj niezbyt duże.W Skandynawii i północnych Niemczech oraz północnej Polsce mają być silne trzęsienia ziemi,które zmienią linię brzegowe tych państw.Cieśniny duńskie staną się szersze wskutek zalania i zniszczenia wysp:Zelandii i Fionii.Kopenhaga przestanie istnieć.Bałtyk uzyska też drugie połączenie-a mianowicie Zatoka Botnicka rozerwie Szwecję i Norwegię z Finlandią i wpłynie do Morza Arktycznego.Skandynawia stanie się więc wyspą.W Polsce zniknie Hel,Mierzeja Wiślana i Żuławy-niestety również Gdańsk zostanie częściowo zalany.

Najtragiczniejszy jednak los spotka kraje Sródziemnomorskie.Ogromna Fala o wysokości ponad 1 kilometra (spiętrzy ją wąska cieśnina gibraltarska) przeleje się z Atlantyku z wielkim hukiem na Morze Śródziemne.
Część wielkiej wody wyleje się na Północną Afrykę -na Saharę-reszta na południową Europę.Zniszczeniu ulegną takie miasta jak:Algier,Tunis,Oran,Konstantyna,Trypolis a także Aleksandria.Najtragiczniejszy los spotka wyspy greckie i południowe Włochy.Prawie wszystkie Cyklady i Sporady zostaną na zawsze zalane.Bardzo ucierpi Sycylia,Sardynia i Korsyka.Wezuwiusz i Etna -tak jak Hekla na Islandii wybuchną.Na jednej z wysp Balearskich(Minorka) wskutek olbrzymiego niespotykanego dotąd trzęsienia ziemi powstanie 'w mgnieniu oka"olbrzymi nowy wulkan o wysokości ponad 4 kilometrów.

W wyniku III Wojny Światowej i Wielkiej Katastrofy Kosmicznej zginą na zawsze już starożytne zabytki wielu państw położonych nad Morzem Śródziemnym zarówno Europy jak i Afryki.

A oto wybrane czterowiersze i sześciowiersze z Alamachu i Centurii Nostradamusa;

Persage III 69 ,7

Wielka Woda przeleje sę przez Słupy Herkulesa
Z wielkim hukiem osiągnie nawet ponad 300
Mieszkańcy miast i osad nadmorskich uciekajcie jak najdalej w głąb
A nie patrzcie się za siebie i nic nie zabierajcie-bo szybko nadchodzi

Alamach część 2 124,8

Niezrównana i pewna Anglia zostanie zalana
Tylko połowa się uratuje-a Szkoci się wyzwolą
Długo Morski Lew potężny i niezatapialny
Z pogardą panował nad wszelkimi wodami i narodami
Aż przyszedł w końcu dzień sądny i sprawiedliwy
Z Wielkiego Królestwa Brytanii pozostał marny strzępek

część 2 236,9

Wody Bałtyku rozleją się na północ
Skandynawia zostanie Wielką Wyspą
A Miasto Wielkiego Piotra pogrąży odcchłań
Wielkie rzeki Europy nabiorą tyle wody
Że ich odwrotny bieg spowoduje wiele ofiar
W wyniku zmiany linii -Europa zmieni swój kształt

c.dn. o Europie.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

cd

Bardzo Dziękuję wszystkim za przedstawianie różnych:proroctw,wizji i przepowiedni.
Oczywiście są one bardzo różne-
Mam jednak zasadniczą uwagę-otóż nie wszystkie one są prawidłowo tłumaczone lub przekazywane ogółowi

Dałem już jeden przykład różnych tłumaczeń czterowiersza Nostradamusa dot.roku 1999-jest ich kilkanaście i zasadniczo się od siebie różnią-a DLACZEGO?
A DLATEGO,że byli to autorzy książek,którym zależało na ZAROBIENIU PIENIĘDZY-a nie RZETELNYM przekładzie tłumaczeń twórczości Nostradamusa.
Często Ci autorzy nie tłumaczyli wybranych tekstów sami-a zlecali ich językoznawcom(nie fachowcom-badaczom),którzy nie byli specjalistami w tłumaczeniu skomplikowanych wielojęzycznych tekstów Nostradamusa.

Podobnie jest z innymi proroctwami ,wizjami,przepowiedniami i tajemnicami Maryjnymi.
Po opisie -tj.zakończeniu tematu III wojny Światowej przedstawię te różnice interpretacyjne w wielu wydaniach różnych autorów.

I jeszcze jedno-rzecz najważniejsza!!!
Dawne rządy różnych państw jak też i obecne do różnych:proroctw, przepowiedni,wizji i tajemnic maryjnych-WBREW POZOROM!- podchodzą bardzo POWAŻNIE!-ale nie mówi się o tym publicznie!!!-WIADOMO Z JAKIEGO POWODU.

W niektórych krajach tego typu strony są w internecie kontrolowane-a nawet znikają-i to nawet w krajach demokratycznych!

Nostradamus do swojego Syna Cezara napisał między innymi,że przed samą III wojną światową i w czasie jej trwania rozpowszechnianie wszelkiego typu: proroctw,przepowiedni,wizji itd będzie surowo karane.Za to będzie groziła nawet śmierć.

Nie które przepowiednie Nostradamusa i innych wizjonerów nie są w ogóle publikowane-a bardzo skrzętnie ukrywane.Między innymi wielkie tajemnice skrywa Biblioteka Watykańska-ale nie tylko.

Musicie pamiętać,że nie wszystko jest i może być ujawniane społeczeństwu-dam przykład sześciowiersza Nostradamusa z Alamachu na którego trafiłem bardzo przypadkowo w jednej z bibliotek archiwalnych w małym miasteczku we Francji.
Tu nie podam oznaczenia-jest to mój jeden z rodzynków twórczości Nostradamusa.

Przez wieki na niebie niektórzy widzieć będą moce tajemne
Błyszczące obracające się okrągłe okna,cicho snujące talerze
Będą migać różnymi kolorami świateł jak z krainy baśni
Nikt nie będzie znał tajemnicy,bo nie będzie szeroko uznawana
Tylko w ukryciu przed narodami rządy ich mocarstw wiedzą o ich istnieniu
Ale nie wiedzą,że Boskie statki z przyszłości będą badać historię człowieka

Nic więc dziwnego,że za takie i inne przepowiednie uważano w XVI wieku i póżniej Nostradamusa za przysłowiowego"PSYCHOLA"
Dzisiaj zapewne też wielu za takie i inne rzeczy uważało by go za co najmniej wariata.

Wiem jedno,że zawsze tak i teraz wiele rzeczy po prostu się przed ludżmi ukrywa-po prostu z wielu względów w tym głównie politycznych.

c.d.n.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

cd

A oto dalszy ciąg sytuacji EUROPY po kilku latach trwania III wojny światowej

Persage I czterowiersz 69

Wielka góra okrągła na siedem stadionów uderzy w ocean,
Potem wymuszony pokój,głód,powodzie,trzęsienia i powracająca wojna,
Wszystko to przetoczy się dalej niszcząc i zatapiając wiele krajów
Nawet te o starożytnych zabytkach historii i wspaniale ułożone

"Wielka okrągła góra "-to ogromna skała-meteor lub część komety- która w wielkim ogniu z olbrzymim hukiem przeszywającym całą atmosferę ziemską na tysiące kilometrów spowoduje olbrzymią tragędię szczególnie w Europie i Ameryce Północnej.
Nostradamus podaje nawet jej obwód -siedem stadionów.Stadion to dawna starożytna miara długości używana pospolicie w niektórych krajach średniowiecznej Europy-głównie w ówczesnej Francji -zamiast obecnego metra-czy kilometra.W/g legendy średniowiecznej-Frankowie wywodzą się od starożytnych Greków.Chociaż historia temu zaprzecza bo było to największe plemię germańskie(związek plemion-do których przez jakiś czas należeli Anglowie(podbili Brytanię)-mieszkający kiedyś na półwyspie Jutlandzkim -Dania-zostali wyparci przez Danów-jedno z plemion Normańskich-to jest tzw: Wikingów.Frankowie byli bliscy Alemanom-Alemania to francuska nazwa Niemiec-mimo wszystko tradycyjnie Francuzi czuli się i dalej czują się bardzo blisko związani z Grecją-tak jak Włosi-Eneida-Eneasz.
Jeden Stadion to dawna grecka miara długości - 199,7 m.-czyli prawie 200 metrów długości.
Tak więc "okrągła góra" będzie miała około 1300 metrów długości i 400 metrów średnicy.

Po uderzeniu meteoru nastąpi krótkotrwały okres "pokoju",a wkrótce czas wojny i głodu.Słowo "pokój"jest wielce mylące.Po prostu wiele państw głownie europejskich i północno-amerykańskich będzie walczyć ze skutkami olbrzymiej katastrofy.
Mowa też jest o trzęsieniach ziemi i powodzi -ale rozmawiając ze znawcami- geologami -przekonali mnie oni -,że pod wpływem tak silnego uderzenia nie tylko woda ale grunt stały-szczególnie wierzchni tzw;"płaszcz ziemi" potrafi się zachowywać falowo jak woda-po prostu"fala ruchomej ziemi"- falując pokrywają i "zatapiają" wszystkie napotkane przeszkody-zjawisko jest podobne do saharyjskiej burzy piaskowej-ale o wiele tragiczniejsze w skutkach.
Otóż nie powinno to dziwić(powiedzieli mi oni),że meteor o takiej wielkości uderzając w ocean -na styku płyt kontynentalnych spowoduje ogromną wodną i "ziemną-gruntową" falę tektoniczną!!!
Jak mi powiedzieli dalej upadek takiego meteorytu można porównać z uderzeniem dwóch olbrzymich 500 metrowych wieżowców pędzących w kierunku ziemi z prędkością 60 kilometrów w ciągu sekundy-co odpowiadałoby sile wybuchu 130 000 bomb zrzuconych na Hiroszimę.

Eksplozja ta miałaby mieć miejsce na dnie Atlantyku(około 4 kilometrów pod poziomem oceanu) ,co wytworzyłoby ową gigantyczną i niszczycielską falę tektoniczną.

Co pisze Nostradamus-czy można rozbić meteor na mniejsze części daleko od Ziemi lub zmienić jego trajektorię ruchu i uniknąć katastrofy?
Odpowiedż nie jest zbyt optymistyczna -wybuch na powierzchni meteoru o tej wielkości co prawda może-ale nie musi jego rozbić ,ani zmienić kierunku ruchu-zależy to od jego składu chemicznego i prędkości ruchu.
I co najważniejsze -ze względu na jego olbrzymią szybkość w kierunku Ziemi-uderzeń nuklearnych o olbrzymiej sile musiałoby być około kilku tysięcy w ciągu jednej sekundy -co technicznie nie jest możliwe-i chyba na przestrzeni następnych kilkudziesięciu lat -też nie będzie to możliwe

c.d.n.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

cd

A oto dalsze Czterowiersze i Sześciowiersze-te dobrze,mniej lub bardzo mało znane dotyczące Europy po katastrofie kosmicznej.

Persage-Centuria IX 31,1

Drgania lądu w Mortarze,
Tin Świętego Grzegorza w pół zalany,
Senny pokój,wojna powstanie,
W Świątyni Wielkanocy otworzy się otchłań

Mortara to mała miejscowość znajdująca się w Lombardi w północnych Włoszech-u podnóża Alp-ma być tam silne trzęsienie ziemii odczuwalne w całej Europie-w innym czterowierszu Nostradamus też pisał o wielkim trzęsieniu w Mortarze.(dalej go podam)
"Tin Świętego Grzegorza oznacza brytyjską wyspę Scilly,-zwaną też TIN ISLAND,znajdującą się opodal Anglii.
Według Nostradamusa meteor spadnie w pobliżu znanych mu portugalskich wysp Azorów,które wraz z hiszpańskimi -też mu znanymi wyspami Kanaryjskimi-całkowicie zatoną!

A oto wybrane przeze mnie czterowiersze i sześciowiersze
Alamach część IX 393
Mortara opadnie a następnie się podniesie na jeden stadion
Wszystko zostanie przykryte ziemią jak ciała umarłych
Po krótkiej chwili ziemia się rozstąpi na trzy stadiony
Z piekielnego koryta wyskoczą denne skały i buchnie wielki ogień
Na wiele tygodni czerwień pokryje niebo północnej Italii
Powietrze za sprawą szatana zbierze olbrzymie żniwa

Persage I 47,3

Azory znikną jak by ich nie było
Ciężka kleista woda będzie po nich świadkiem
Nim minie noc jednego dnia taki sam los spotka Kanary
Jęczące dusze będą świadkiem początku nieszczęść

Persage X 71,3

W Miesiąc po Wielkim Wybuchu Ziemia i Powietrze zamrożą wiele wód
Kiedy nadejdą by czcić tragiczny dzień- Czwartek
To co było przedtem nie będzie już takie dobre
Na całym Świecie będą mu potem oddawać tragiczną cześć

Uwaga:Najprawdopodobniej meteoryt spadnie w czwartek też w czasie nocy europejskiej tj.ze środy na czwartek,
Dziwne!-III Wona Światowa ma wybuchnąć w nocy i meteor też ma spaść na Atlantyk w nocy!!!

Alamach część I 124 ,2 tzw.Zapowiedż!

Ziarno nie będzie rodzić już wiele-także wiele owoców
Lato ,Wiosna-mokre zgniłe pory-Zima długa i ostra -
Wielki Mróz ,Śnieg i Lód -oraz Jesień gradobicia
Uzbrojony Talib -Francjo wzmocnij się szybko
Smierć bydła,zatrutego miodu,oblegane magazyny
Półksiężyc uderzy z czterech stron szukając u dawnych bogatych ziemi i pożywienia

Amerykański uczony-wielki badacz i znawca Nostradamusa S.Paulus napisał tak cyt:
"Wielu ludzi na początku XXI wieku nie będzie sobie zdawać sprawy z tego jak bardzo powoli ale nieuchronnie Świat będzie się zbliżał do ogromnych zmian.Po III wojnie światowej świat się cofnie w rozwoju ,nastąpią ogromne przemieszczenia ludności oraz wymieszanie ras i kultur-będzie to wielka,prawdziwa wędrówka ludów talk jak po upadku Cesarstwa Rzymskiego.
Cywilizacja ,która powstanie na gruzach obecnej będzie całkiem inna.
Pózniej nasze czasy zostaną nazwane Starożytnością-a te uprzednie;Starożytność,Średniowiecze i Nowożytność zostaną nazwane czasami archaicznymi-Historią Archaiczną;-Po około stuletnim okresie Super-totalitaryzmu,nowa Wielka i o wiele bardziej rozwinięta cywilizacja ogarnie całą Ziemię-i wówczas nastąpi przełom -długo oczekiwane spotkanie z obcymi-innymi istotami inteligentnymi z kosmosu."

c d n.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

cd

Robię przerwę.
W przyszłym tygodniu opiszę inwazję Wielkiego Talibanu na Europę i jej prawie całkowite zajęcie przez wojska muzułmańskie,a także całkowite zniszczenie Izraela.Wojna ta zresztą zamieni się w okrutną wojnę chrześcijańsko-muzułmańską.
Po tym opiszę kontrofensywę i wyzwalanie Europy-a także Supr-totalitaryzm,drugie ważne wydarzenie światowe po Super-terroryżmie.
Jak już wiemy w czasie wielkiej III wojny światowej-na jej początku ma mieć miejsce I wielka katastrofa kosmiczna to jest uderzenie meteoru lub części komety po którym nastąpi ochłodzenie klimatu.
Przy końcu III wojny światowej będzie II katastrofa kosmiczna-tak zwane przebiegunowanie Ziemi o którym też pisze Wielki Nostradamus.Po tym przebiegunowaniu nastąpi tym razem ocieplenie klimatu.Z tym wydarzeniem będą związane tak zwane trzy dni ciemności.

c.d.n.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

cd

gosc napisał(a):
Witam,
Szanowny Panie Centurion, chciałbym podziękować za niezwykle interesujący temat, a także własną Pańską pracę włożoną w analizę i interpretację trudnych tekstów Nostradamusa. Zachęcam do dalszej pracy.
Mam kilka pytań: III Wojna ma się rozpocząć w 1o lat po zburzeniu szklanych bliźniaków, czyli już w przyszłym roku. Wobec tego czy powinien już żyć Machdi i zaczynać przygotowania do tworzenia Wielkiego Talibanu? Tymczasem takich przygotowań nie widać. Bliski i środkowy wschód wydaje się być mocno podzielony, są kraje w których przeważają sunnici, a o ile się nie mylę w Iranie przeważają szyici. Do tego podziały na biedne i bogatsze kraje, co jest wynikiem rozlokowania złóż ropy a także strefą wpływów USA.
A więc tworzenie Wielkiego Talibanu i zajmowanie kolejnych krajów poprzez wojnę pod kierownictwem Machdiego musiałoby trwać niezwykle szybko, niemal błyskawicznie zaczynając od teraz. To takie moje wątpliwości.
Pozdrawiam

Odpowiadam- proszę uważnie czytać moje teksty-
Nie napisałem,że III wojna światowa ma się rozpocząć 10 lat po zniszczeniu dwóch wieżowców w Nowym Jorku w roku 2001.
Nostradamus nigdzie dokładnie nie określił od kiedy zaczyna się ta islamska super-terrorystyczna dekada napisał tylko o 13 wielkich zamach terrorystycznych-dając do zrozumienia,-że jeden z nich będzie tym "falowym-ciągłym" początkiem.
Przy czym dał wyrażnie też do zrozumienia,że kilka z tych zamachów będzie przeprowadzonych przed tą dekadą.
Najbardziej niszczycielskim zamachem ma być wybuch ładunku nuklearnego w Nowym Jorku- i możliwe,że od tej daty należy liczyć tę dekadę.

Napisałem,że III wojna światowa ma się rozpocząć po 10 latach(dekada) od rozpoczęcia tzw:Super-terroryzmu Islamskiego.
Otóż III wojna światowa ma się rozpocząć -jak już pisałem w latach:2001,2010,2012,2021 lub 2100.
W roku 2001 jak wiemy III wojna światowa nie wybuchła-choćby dlatego,że Nostradamus wyrażnie napisał(co już pisałem),że ma się ona rozpocząć następnego dnia w nocy po zawarciu w Jerozolimie Światowego Pokoju na Bliskim Wschodzie-a to się dotychczas nie stało.
Wydaje mi się,że rok 2010 też już raczej nie wchodzi w rachubę-jak też r0k 2100.
Rok 2100 to ostatni rok XXI wieku a Nostradamus wyrażnie napisał że III wojna światowa będzie trwała 27 lat(pisałem już o tym) i skończy się w tym samym wieku-około 2050 roku.
Ja zawsze uważałem(nie wiem czy mam rację?),że III wojna wybuchnie albo w roku 2012 albo w roku 2021-
przy czym przychylam się do roku 2021.
Jeżeli w roku 2021 wybuchnie zapowiadana przez Nostradamusa i innych jasnowidzów III wojna światowa-to super-terroryzm islamski (na ogromną skalę)rozpoczął by się w roku 2011lub 2012-Nostradamus podkreślał dany okres specjalnym semickim przedrostkiem-który można przetłumaczyć na j.polski-około.
Na przykład napisał ,że prawo Tomasza Morusa(twórca utopijnego Komunizmu) będzie trwało w Rosji 73 lata-ale dodał przedrostek odpowiadający polskiemu -około.
Komunizm w ZSRR(kraj ten został w Białowieży w 1991 roku rozwiązany) trwał 1991 rok -1917(przewrót pażdziernikowy-tzw:rewolucja)=74 lata-czyli prawie się zgadza.W innych krajach europejskich upadł 1 rok czy 2 lata wcześniej.
Co do powstania tzw;Wielkiego Talibanu -to Nostradamus wyrażnie napisał,że powstanie on na 12 lat przed wybuchem III wojny światowej-to ten kraj (TALIBAN)będzie potajemnie twórcą i fundatorem super-terroryzmu islamskiego.
Zniszczenie wojsk NATO=powstanie Wielkiego Talibanu i opanowanie wszystkich terenów Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu aż do granic Izraela,Turcji i Egiptu ma się to odbyć w ciągu tych 12 lub 10 lat przed wybuchem III wojny światowej.
Wielki Taliban będzie zdobywał (przyłączał)niektóre kraje do swojego państwa metodą stosowaną poprzednio przed II wojną światową przez Hitlera;Nadrenia,Austria,Czechosłowacja-tylko na o wiele większą skalę-niestety ZA CICHYM PRZYZWOLENIEM ZACHODU!!!

Tak więc III Wojną Światowa się rozpocznie i będzie trwała 27 lat jak Wielki Taliban będzie już istniał od około 10-12 lat i obejmował obecne państwa:Pakistan,Afganistan,Iran,Irak, Kuwejt Arabię Saudyjską,Oman,Jemen,Emiraty Arabskie,Katar,Bahrajn,Jordanię,Syrię,Azerbejdżan,Dagestan,Czeczenię,Turkmenistan,Tadżykistan,Uzbekistan i większość Kazachstanu.
A zachód po zniszczeniu wojsk NATO w Afganistanie w ogóle się z tego rejonu wycofa po podpisaniu z Talibanem traktatu pokojowego-coś na wzór traktatu Monachijskiego podpisanego przed II wojną światową z Hitlerem.
Na resztę pytań i wątpliwości również innych osób odpowiem jutro-i może zacznę pisać dalej w temacie III wojny światowej.
c.d.n.

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

cd

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Persage j.w. 68,6

Na północy od Atlantydów niewyobrażalny mróz
Wielu zamarżnie do kości-znikąd pomocy i ratunku
Na południowej granicy Wielka Susza.epidemie i głód
Tak straszny ,że mieszkańcy krainy będą się zjadać nawzajem

c.d.n.

Centurion.

Panie Centurion,

nigdzie nie spotkalem sie z okresleniem Persage, ale za to czesto z okresleniem Presage ([en.wikipedia.org/wiki/Nostradamus]).

Ale do rzeczy: rzut oka na globus wystarczy, aby stwierdzic, ze Toronto lezy mniej wiecej na tej samej szerokosci geograficznej, co pld Francja czy Serbia. W Toronto jest zimniej, niz w pld Francji z uwagi na wplyw Golfsztromu. Smiem twierdzic, ze impakt asteroidy w polnocny Atlantyk, a w szegolnosci nastepujaca po nim zima, zaburzylyby ten prad morski. Wskutek tego Europa nie bylaby nim ogrzewana tak jak dzisiaj, co oznacza, ze w temperatura w Gdansku bylaby taka, jak na polnocnych skrawkach prowincji Ontario. Po co wiec Nostradamus mialby opowiadac o niesamowitych mrozach w Kanadzie, kiedy one juz tam takie sa od tysiecy lat?

Widać,że niektórzy wracają do tematów ,które już częściowo opisywałem.
Proponuję przeczytać temat: III wojny światowej od 1-j strony i na pewno częściowe-ważne wyjaśnienia odnośnie różnorodnych oznaczeń Pan(i) tam znajdzie.
Dla potrzeb opisu niniejszego tematu korzystam z wydań z roku 1555,z roku 1557,z roku 1568 m.innymi :"Alamachów i Prognostyków" zawierających także Sixains(sześciowiersze),a także z wydania z roku 1605 Presage(pisze się z przecinkiem nad literą e) i Sixains z roku 1605.
Oznaczenie Persage jest najnowocześniejszym oznaczeniem -tylko czterowierszy Nostradamusa stosowanym po roku 2000 -ym i nie jest jeszcze zapisywane we wszystkich współczesnych wydawnictwach encyklopedycznych.
Oznaczenie Persage(napisałem poprzednio skąd się bierze) -zostało również przyjęte dlatego ,że początek oznaczenia Persage-to znaczy Pers.. dotyczy Persji to jest obecnego Iranu.A kraj ten będzie jednym z głównych uczestników rozgrywającego się teatru wojennego-to jest III wojny światowej.
Bernard Chevignard ,profesor językoznawstwa na Uniwersytecie w Dijon,w 1999 roku opracował reprint świeżo odrestaurowanego dwunastoksięgu M.Nostradamusa-wiele z tych przepowiedni nie była dotychczas znana nawet wśród specjalistów badaczy.Obejmuje on 6338 datowanych przepowiedni Nostradamusa(istnieje jeszcze więcej znanych-nie przetłumaczonych m.innymi na język polski i nieznanych np:skrywanych najprawdopodobniej przez Bibliotekę Watykańską).Co jakiś czas odnajdywane są różne fragmenty twórczości Nostradamusa szczególnie na zachodzie-głównie w jego ojczyżnie Francji w różnych archiwach(także kościelnych) i małych starych bibliotekach.
Są one w różny sposób analizowane i tłumaczone-a także różnie OZNACZANE.
Nie wszystkie czterowiersze czy sześciowiersze Nostradamus w swoich centuriach oznaczał.
Robił to też osobisty sekretarz Nostradamusa Jean de Chawigny-często zmieniał oznaczenia M.Nostradamusa i w różnych wydaniach Średniowiecza też są różne.Różnice w tłumaczeniach wielu czterowierszy i sześciowierszy są bardzo różne -pisałem już o tym np:słynny czterowiersz dotyczący roku 1999-wielu badaczy interpretuje go bardzo różnie jest znanych kilkanaście interpretacji tego czterowiersza-oczywiście jest on przez różnych badaczy interpretatorów różnie oznaczany.Sa też czterowiersze i sześciowiersze,które mają jedną przyjętą powszechnie interpretację-a to głównie dlatego,że Nostradamus pisał je głównie klasyczną łaciną i nie stosował żadnych wymyślnych zagadek.
A oto przykład:-

Centuria I. 1.

Studiując nocą potajemnie
Milczący pustelnik,zasiadłszy na mosiężnym trójnogu:
Słaby płomyk pośród samotnej nocy
Zdaje się odsłaniać,to w co nikt nie powinien wątpić.

I jeszcze jeden czterowiersz -szczególnie dla mnie jako badacza twórczości M. Nostradamusa ważny-obym nie był przez niego przeklęty!

Centuria VI. 100(oczywiście czterowiersz łaciński-pisany tylko jednym zrozumiałym językiem)

Przemyśl to,czytelniku,najroztropniej,jak możesz,
Wara jednak od moich wierszy,motłochu tępy i bezbożny.
Precz od nich,astrologowie,barbarzyńcy i głupcy !
Albo was wydam czcicielom szatana.

Nic dodać nic ująć!

Nostradamus naprawdę nie miał wyboru.Musiał rozmyślnie zakamuflować swoje przesłanie wizjonerskie-a przynajmniej sprawić,żeby było dwuznaczne,zagadkowe i tajemnicze.
Proroctwo należało spisać"w mglistej ,nie zaś jednoznacznej proroczej manierze"-aby jeszcze raz zacytować Mistrza Nostradamusa.
Trzeba pamiętać ,że Nostradamus(o czym już pisałem) znajdował się pod ostrym ,nieustannym obstrzałem:Świętej Inkwizycji,innych astrologów,,którzy zarzucali mu błędne interpretacje układu gwiazd-stąd powyższa riposta,bałamutnie zapożyczona z pamfletu na prawników autorstwa Petrusa Crinitusa (ur.1465),wznowionego w Lyonie w 1543 roku.Atakowali go też poeci i uczeni-za nieudolność,katolicy za konszachty z protestantami,oraz protestanci za konszachty z diabłem.
A wspomniana powyżej Święta Inkwizycja papieska groziła sądem kościelnym i spaleniem na stosie-co w ówczesnych czasach było bardzo rozpowszechnionym-szczególnie na zachodzie Europy postępowaniem wobec tzw "szarlatanów".

Co do oznaczeń czterowierszy i sześciowierszy -to niektórzy obecni autorzy różnych wydań twórczości Nostradamusa nie stosują nawet oznaczeń centurii-np jeżeli w jakiejś centurii jest czterowiersz numerowany liczbą 83-a w pozostałych centuriach nie ma takiego numeru -to zapisują ten czterowiersz bez numeru centurii itd itp.Czasami się zdarza,że czterowiersz np: 54 ma 14 tekstów-tłumaczeń stosunkowo różnych wtedy powinno się pisać tak: 54,1-54,2 aż do 54,14
Ale niestety autorzy niektórych wydań książkowych(jak już pisałem tego nie stosują)-chodzi im bowiem w/g mnie tylko o czysty zarobek- pieniądze.Nawet sami nie tłumaczą tekstów ,a zlecają to innym na ogół niezbyt do tego dobrze przygotowanym osobom.

Cała sieć prądów atlantyckich o zbiorczej nazwie GOLFSZTROM- jest często zmienna w czasie(występują wieloletnie i miesięczne cykle w zależności od różnych uwarunkowań) zarówno w kierunkach przepływów i obrotów poszczególnych prądów z miejsc w których się tworzą.
Na tę sieć składają się prądy chłodniejsze i cieplejsze-szczególne znaczenie mają:prąd północnoatlantycki i azorski ale nie tylko.
Niestety widać ,że nie wszyscy zdają sobie sprawy ze skutków olbrzymiej czekającej nas katastrofy!- należy więc dokładnie czytać i analizować moje uprzednie wypowiedzi.
Podstawowymi czynnikami decydującymi o klimacie na planecie Ziemia i innych planetach np:nam najbliższych:Wenus i Marsie są:1.Od odległości od Słońca - Ziemia leży w tzw;ekosferze-2.od ciśnienia atmosferycznego przy powierzchni gruntu- Wenus -średnio 1 atmosfera tj. 10.000 milibarów-(to ciśnienie rozgniotło by od razu człowieka na placek razem ze skafandrem-dlatego lądowanie człowieka na tej planecie jest raczej niemożliwe-chyba że w specjalnym kosmicznym batyskafie-takie ciśnienie znajduje się ok 1000 metrów pod powierzchnią oceanów -1 atmosfera przybywa co 10 metrów w głąb)-Ziemia średnio 1 atmosfera tj 1000 milibarów-Mars średnio 6 milibarów -takie ciśnienie jest na wysokości około 20 kilometrów nad Ziemią w tzw stratosferze.3.od tego jaki jest skład chemiczny atmosfery -czy jest ona przezroczysta czy nie.Na Wenus głównym składnikiem atmosfery 95% jest dwutlenek węgla,który powoduje to ,że światło słoneczne jest absorbowane i niewypuszczane na zewnątrz w około 80%-powoduje to ,że atmosfera na Wenus zachowuje się jak szklarnia.Gdyby atmosfera tej planety była taka jak na Ziemi to jest azotowo-tlenowa a chmury byłyby z pary wodnej a nie z kwasu siarkowego to temperatura na powierzchni tej planety leżącej bliżej Słońca niż Ziemia(tarcza słoneczna widziana z powierzchni Wenus jest o około 50% większa niż widziana z Ziemi)-wynosiła by średnio + 6O stopni Celsjusza a nie +400 stopni Celsjusza.Na Marsie jest z kolei dużo chłodniej niż na Ziemi bo znajduje się on dalej od Słońca niż Ziemia a ciśnienie atmosferyczne jest ponad 100 razy mniejsze.
Należy też pamiętać że ogromne znaczenie ma zapylenie atmosfery-to znaczy czy jest przejrzysta -przezroczysta czy nie.
Układ Słoneczny wraz z Ziemią okrąża naszą Galaktykę,która nosi nazwę"Droga Mleczna"i jest galaktyką spiralną z poprzeczką -w okresie około 190 milionów lat ziemskich.Przez ten okres Słońce wraz ze wszystkimi swoimi planetami przechodzi kilkanaście razy przez galaktyczne ramię Strzelca (znajdujemy się w jego pobliżu-występują jeszcze inne ramiona galaktyczne np:Oriona) -a w tym ramieniu znajdują się ogromne chmury(obłoki ciemnej materii którą wchłania atmosfera ziemska-po prostu zanieczyszcza się ona różnymi drobinami skalnymi i pyłowymi,które wchodzą w skład tych obłoków-staje się ona po prostu mętna-nie przepuszcza całego światła słonecznego.Temperatura na Ziemi z powodu zmniejszenia dopływu światła od Słońca spada i wówczas następuje epoka lodowcowa.Takich epok lodowcowych Ziemia przeżyła już wiele na przestrzeni 4 miliardów lat swego istnienia.
Po opuszczeniu ramienia Strzelca klimat Ziemi i pozostałych planet obiegających Słońce się ociepla.

System prądów morskich Golfsztrom ma tylko wtórne znaczenie.
W wyniku upadku na Ziemię odłamka komety lub meteoru w atmosferze ziemskiej zostaną rozpylone olbrzymie ilości drobin skalnych i pyłów-a także kwasów i zasad.Ogromna część promieni słonecznych nie dotrze na Ziemię do powierzchni gruntu ,oraz mórz i oceanów.Nostradamus pisze ,że przez kilka lat nie będzie w ogóle dni słonecznych w ciągu dnia a będzie panował półmrok.Ludzie będą mieli trudności w oddychaniu-będą im podawane specjalne maski.W niektórych miejscach powietrze będzie pachniało kwasem i stęchlizną.Będą szeroko rozpowszechnione choroby układu oddechowego i płuc.Na ziemię będą padały kwaśne deszcze-niektóre będą niszczyły naskórek(będzie wyglądał jak po oparzeniach).
Klimat na Ziemi wobec rozpylenia w atmosferze pyłów i gazów(również siarkowego) po odłamku komety lub meteoru ochłodzi się do tego stopnia jak to miało miejsce w epoce lodowcowej.
W Kanadzie będą mrozy nie -30 czy -40 stopni Celsjusza a -90 a nawet -110 stopni Celsjusza.Takie mrozy jak dotychczas są w Kanadzie czy na Syberii będą w Europie.Nostradamus pisze ,że w lecie w Europie przez kilka lat po katastrofie temperatura nie będzie przekraczała +5 stopni Celsjusza.Zamarzną wody gruntowe i studnie.Wody gruntowe będą mętne,zanieczyszczone różnymi pyłami i związkami chemicznymi - zakażone przez wsiąkające do gruntu z opadów atmosferycznych brudne i kwaśne deszcze.Na Ziemi pojawi się drastyczny brak słodkiej wody niezbędnej do przygotowywania posiłków i utrzymania codziennej osobistej higieny.
Upadek meteoru na Ziemię sprzed 70 milionami lat spowodował zatrucie atmosfery ,generalne ochłodzenie klimatu i wyginięcie znacznej ilości gatunków flory i fauny w tym wyginięcie dinozaurów a przecież klimat był cieplejszy niż teraz i ciepłe prądy morskie nie uratowały gorącego klimatu na Ziemi!
Był to moment zakończenia ery mezozoicznej czyli średniowiecznej w geologicznej historii życia na Ziemi a powstaniem ery kenozoicznej -nowożytnej-to jest ery roślin liściastych i kwiatowych,ssaków i wreszczie człowieka -a około 100.ooo lat temu człowieka uduchowionego przez Stwórcę człowieka z Cro Manion`s od którego zasadniczo się nie różnimy.Czytaj po hebrajsku Adamu(nasz Adam to mężczyzna)-Hewe(nasza Ewa) to kobieta-pisałem już o tym.

Dlaczego tak się stało!

Na równiku też będzie półmrok co najmniej (dwuletni)-temperatura każdego dnia w południe nie będzie przekraczała +10 stopni Celsjusza a w nocy na równiku będzie opadała nawet do-20 stopni Celsjusza.Będą tam brudne opady śniegu(na równiku!!!) w nocy i w dzień kwaśny czarny deszcz!

Alamach część 3. - 611,1

Na równiku minus 20 ,czarny obrzydliwy śnieg
W dzień wodnista kwaśna maż spada z nieba
Wiele zdechłego ptactwa i innego zwierza pada z morowego powietrza
Niebo wciąż ciemne jakby słońce zachodziło bez przerwy
Chmury ciężkie,czarne i ogromne-nigdzie żadnych przerw
Zeschłe brudne oszronione stepy,obok gęste jak ropa wody oceanu.

Tak Nostradamus pisze pewnie o równikowej Afryce.

Golfsztrom ociepla się na równiku i jako ciepły zespół prądów kieruje się w stronę Europy.
Po takim ochłodzeniu klimatu (również na równiku)spowodowanym I Wielką Katastrofą Kosmiczną (II Katastrofa-to przebiegunowanie Ziemi-o której pózniej też napiszę), będzie miała miejsce w historycznych czasach ludzkości-te prądy nie będą miały szans na ocieplenie na równiku!-ONE SIĘ PO PROSTU TEŻ OCHŁODZĄ!!!

Moi drodzy musicie się zastanowić czy mam odpowiadać na dość dla mnie dziwne -szkolne pytania czy pisać na temat-a naszym tematem jest III Wojna Światowa!!!

Na temat oznaczeń centurii i innej twórczości Nostradamusa mógłbym poświęcić przynajmniej z kilkadziesiąt stron-ale chyba nie jest to głównym tematem tej strony?-już o tym pisałem nieraz.

c d n .

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

cd

Przepraszam po przeczytaniu jest 1 błąd Wenus 100 atmosfer czyli 100.000 milibarów -a nie 1 atmosfera 10.000 milibarów jak napisałem.Poza tym 1 atmosfera to 1000 milibarów.

c d n

Centurion

elche napisał(a):
Witam

szczególnie autora tematu, podziękowania za wieloletni trud i dzielenie sie nim z nami:)

Mam takie krótkie pytanie w kwestii Wielkiego Talibanu. Mianowicie jak w oryginale Nostradamus nazywa ten twór państwowy? I czy może tych określeń jest więcej, w różnych centuriach?

Przyznam, że przebrnąłem na raty przez temat, ale takie uźródłowienie nazewnictwa przydałoby się nam wgłębiającym się w tę skomplikowaną materię interpretacyjną.

Pozdrawiam:)

elche

Słowo TALIB w języku arabskim oznacza ucznia lub studenta ale z przedrostkiem El Talib.

Kiedy Talibowie nie byli jeszcze znani w historii a pojawili się dopiero w końcu lat 90-tych XX wieku po pokonaniu mudżahedinów w Afganistanie-badacze Nostradamusa zamiast słowa Talib lub wielki Taliban używali po prostu następujących tłumaczeń:

Jeżeli Nostradamus pisał TALIB LUB EL TALIB -tłumaczyli te słowa na :Uczeń Mahometa lub uczniowie Mahometa albo studiujący nauki Mahometa.
Jeżeli Nostradamus pisał po arabsku dosłownie Wielki TALIBAN-jako państwo-badacze jego twórczości tłumaczyli to na:Imperium Arabskie lub Muzułmańskie albo Islamskie,czy wręcz Półksiężyca albo Wielbłąda lub zamiast Wielki Taliban po prostu Wielki Półksiężyc lub Wielki Wielbłąd -oczywiście w niektórych przepowiedniach M.Nostradamus używał również takich zwrotów i dlatego różni tłumacze-również ja szliśmy na tzw: łatwiznę- nie wiedząc o tym -przez myśl nam nawet nie przeszło,że TALIB ,TALIBOWIE i TALIBAN Trzeba tłumaczyć dosłownie!!!- ,że to będą w przyszłości na początku XXI wieku;_AUTENTYCZNE NAZWY-używane powszechnie!!!

I TO JEST TA NIEZNANA WIELKOŚĆ NOSTRADAMUSA!!!

A ile jest jeszcze nie odkrytych takich niespodzianek w jego bujnej twórczości?

Na przykład nikt nie wie dotychczas(żaden badacz jego twórczości) -ja też nie wiem! -co oznacza używane niejednokrotnie przez Nostradamusa słowo :TORRENT -w żadnym języku ono nie występuje również w znanych martwych językach.

Będę więc o nim pisał:TORRENT- przytaczając czterowiersze lub sześciowiersze Nostradamusa nie wiedząc -co to słowo oznacza?

Takich słów jest jednak sporo!
Słowo TORRENT występuje w opisach III wojny światowej w czasie inwazji Mahdiego na Europę-nie ma też takiej miejscowości-zostało to dokładnie zbadane i prześwietlone.
Myślę że za kilka lub kilkanaście lat to słowo(TORRENT) też będzie powszechnie znane tak jak po roku 2000-ym słowo TALIBAN które Nostradamus użył w swojej XVI wiecznej twórczości!

Niestety muszę Pana zmartwić Nostradamus używał nazw:Talibowie,Taliban lub Wielki Taliban dosłownie przeplatając je nazwami podanymi wyżej np:uczniowie Mahometa lub Imperium Islamskie itd itp.

Skąd Nostradamus wiedział o tym ?-A skąd Nostradamus znał nazwiska- na przykład :profesora Pasteura czy generała Franco albo Napoleona itd.itp.

Ja nie wiem-po prostu znał!!!

c d n

Centurion

Specjalista -

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

cd

Zanim przedstawię opis inwazji Mahdiego na Europę w czasie III wojny światowej ,która jest bardzo dokładnie i szczegółowo opisana-tak jak by M.Nostradamus był KORESPONDENTEM WOJENNYM w trakcie tych wydarzeń-przedstawię krótkie kalendarium dotyczące:głównych wydarzeń sprzed III wojny ,okresu III wojny światowej i dotyczącej okresu po III wojnie światowej-ale bardzo ogólnie i skrótowo.

Wzoruję się tu m.innymi na słynnym badaczu twórczości Nostradamusa słynnym francuskim badaczu:Peter-e Lemesurier-ale nie tylko.

Rok :1999 rozpoczęcie działalności (potwora islamskiego)-przywódcy Al Kaidy i Talibanu w Azji Środkowej :Afganistan i Pakistan

Rok: 2001 rozpoczęcie działalności związanej z tzw "wstępnym terroryzmem islamskim" zapoczątkowanym-atakiem na dwie wieże nowojorskie.

Rok 2010? przybycie do Pakistanu z Arabii Saudyjskiej przyszłego Mahdiego-sunnity(urodził się w Iraku w roku 1989 z matki prostytutki noszącej arabskie imię Fatima i ojca złodzieja noszącego arabskie imię Mahomet -przybędzie z wielkimi pieniędzmi odziedziczonymi po pięknej -urodziwej matce -kochance bogatych szejków arabskich -rozpoczęcie jego działalności zbrojnej ,która doprowadzi do opanowania Pakistanu a pózniej Afganistanu i innych krajów muzułmańskiej Azji-przez Talibów. Obwieści się jako potomek Ismaela-ojca wszystkich Arabów i innych muzułmanów.

Rok 2011-2012? rozpoczęcie przez Mahdiego(przed tym m.innymi zamordowanie Osamy Bin Ladena i mułły Omara)-NOWEJ ERY Terroryzmu Islamskiego tzw: DEKADY(10 lat) Super-terroryzmu islamskiego -możliwy wybuch brudnej bomby atomowej nad Nowym Jorkiem -to jest poprzez wystrzelenie z Atlantyku rakiety średniego zasięgu z bombą nuklearną z podwodnej łodzi zdobytej na Pakistanie-łódż Mahdiego.

Rok 2012-2013? zniszczenie wszystkich wojsk NATO bombą lub bombami atomowymi zdobytymi na armii zniszczonego Pakistanu.Zdobycie stolicy Pakistanu Islamabadu przez Talibów Mahdiego.Zmiana nazwy Pakistanu na Kalifat Wielkiego Talibanu.Nadanie godła i flagi nowego państwa.Pierwsza stolica w Peszawarze następna w Islamabadzie.

Rok 2013? wyrażenie publicznej skruchy przez Mahdiego w telewizjach całego świata-przeproszenie państw "Zachodu" i ukaranie publiczne wielu swoich generałów-którzy nawiasem mówiąc zrobili to na jego(Mahdiego)rozkaz.
Podpisanie "wieczystego" traktatu pokojowego z USA i UE -uznanie przez zachód Kalifatu Wielkiego Talibanu i całkowite wycofanie wojsk USA i NATO z
Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu.USA rezygnują z kontruderzenia nuklearnego!-również w wyniku protestów diaspory muzułmańskiej(tzw:5-ej kolumny) na zachodzie oraz lewicowców i pacyfistów.

Rok 2014 do 2016? krwawa zwycięska wojna z Iranem tj.jego przywódcami szyickimi ajatollachami.
Zachód popiera nowego przyjaciela-Wielki Taliban.Prześladowania szyitów przez sunnitów.

Rok 2017? W Korei niemal dochodzi do konfrontacji nuklearnej pomiędzy USA a Chinami.
Opuszczenie Japonii przez wojska USA na jej żądanie.Japonia podpisuje z Chinami i Wielkim Talibanem tajny układ w Harbinie-Mandżuria skierowany przeciwko;"Białej Rosji"

Rok 2018? Wielki Taliban po zajęciu Iranu dokonuje rewolt muzułmańskich w krajach Azji Środkowej należących kiedyś do ZSRR(Turkmenistan,Tadżykistan,Uzbekistan,Kirgistan i Kazachstan).Sytuacja staje się niebezpieczna Rosja i Wielki Taliban są w przededniu wojny.Rada Bezpieczeństwa ONZ za zgodą swoich stałych członków z prawem veta -jest ich 10(została przedtem powiększona o :Indie,Brazylię,Niemcy,Japonię i jeszcze jedno państwo albo RPA albo Wielki Taliban) -obecnie 5-u decyduje się za zgodą wszystkich przeprowadzić ogólnonarodowe referenda mieszkańców.Zdecydowana większość mieszkającej tam sunnickiej ludności jest za przyłączeniem tych państw do Wielkiego Talibanu.Rosja zajmuje zbrojnie północną część Kazachstanu któtrą w większości zamieszkuje ludność rosyjskojęzyczna.Wielki Taliban nie interweniuje-ale stosunki między nim a Rosją są napięte.

Na razie kończę -jutro opiszę dalszą część kalendarium to jest do wybuchu III wojny światowiej w roku 2021?-tak przewiduję-aż do jej zakończenia po 27 latach w roku 2048?
Następnie opiszę skrócone kalendarium do roku 3792(dalej Pan Bóg nie dał Nostradamusowi zajrzeć-tak napisał),okres Super-totalitaryzmu,w tym sylwetki Mahdiego,Henryka Szczęśliwego i innych-między innymi Króla Polski -podboje Mahdiego w Europie i wiele innych wydarzeń.

c d n

Centurion/b]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 54 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kiedy wybuchnie III wojna światowa?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Warto przeczytać: | | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | peugeot 407 | braun | BONUS RPK | webcam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.