FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1234 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Kierunek studiów 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kierunek studiów"   

Hexogen
 Wysłana - 7 grudzień 2007 19:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam pytanie.
Bardzo lubię nauki geograficzne, być może właśnie z geografii będę zdawał maturę z na poziomie rozszerzonym.
A potem studia, tylko mam taki mały problem z wyborem.
Otóż marzą mi się dalekie, badawcze podróże właśnie związane z geografią.
Jakiś wyjazdy w tajgi,tundry, wysokie góry i takie tam podobne

I tak sobie pomyślałem że możecie mi pomóc.
Aha, jestem z łodzi (szukam uczelni w łódzkim i okolicach)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 7 grudzień 2007 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy w jakim charakterze chcesz podróżować. Ogólnie możesz "turystykę" skończyć, zrobić licencję pilota wycieczek i jeździć po świecie, ale Ciebie widać interesują takie tereny, do których turyści się raczej nie wybierają Więc coś takiego badawczego studiuj-jakaś "Geologia" czy coś w tym stylu. Na UŁ napewno jest.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2007-12-07 19:45:38

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Hexogen
 Wysłana - 8 grudzień 2007 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Licencja pilota to jedno z moich marzeń dzieciństwa, miałem iść nawet do Dęblina ale mnie psycholog odrzuciła bo jestem bardzo nerwowy
A licencji pilota myślę cały czas bardzo poważnie.
Geologia jest na prawdę bardzo ciekawa, lecz mnie bardziej interesują rzeczy ,,naziemne" takie jak jakiś rzadkie niepoznane jeszcze zwierzęta/rośliny i społeczeństwa żyjące ( na trenach raczej turystów nie interesujących) tak jak sto lat temu.
Na UŁ znalazłem ,,Wydział Nauk Geograficznych"
I on dzieli się na: ,,turystyka i rekreacja" ,, geografia, specjalizacja nauczycielska w zakresie geografii i przyrody"
i po prostu ,,geografia"
[rekrutacja.uni.lodz.pl/index.php/rejestracja/kierunki,kierunek,389,73]
Tylko jestem ciekawe czy takie studia + licencja pilota coś dadzą w celu osiągnięcia tego co bym chciał robić.

ButcherFly
 Wysłana - 8 grudzień 2007 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

zapraszam na AGH, tyle że to w krakowie, jest taka specjalność "geologia poszukiwawcza" - absolwenci tego z tego co opowiadali podróżują po całym świecie, syberia, argentyna...łażą po jaskiniach i szukają minerałów a także złóż ropy, gazu itp.

Bez patetycznych cytatów

Hexogen
 Wysłana - 8 grudzień 2007 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze to miasto nie odgrywa dla mnie roli.
Dla osoby która mogła by pracować tysiące km od domu
nie ma znaczenie czy studiuje w Łodzi czy Krakowie

Zmieniony przez - Hexogen w dniu 2007-12-08 13:47:50

ButcherFly
 Wysłana - 8 grudzień 2007 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

rekrutacja:
[http://www.ukr.agh.edu.pl/?pg_symb=listst]
o tym mówiłem: [http://www.geol.agh.edu.pl/ggios/index.php?action=dzienne2]

Bez patetycznych cytatów

SUN-shn
 Wysłana - 8 grudzień 2007 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

jak chcesz zostać pilotem..to zacznij się orientowac czy gdzieś w okolicy Ciebie nie ma jakiś aeroklubów...
nauke pilota zaczyna się na szybowcach..
po tym możesz otrzymac licencje pilota szybowca..i dalej starać się na PPL
niestety takie licencje są bardzo kosztowne..
jeśli masz bogatych rodziców..lub masz własną firme z ogromnymi gochodami..
to możesz się interesować uzyskaniem takij licencji
ale przed tym musisz załatwić sobie badania psychologiczne i lekarsakie..
gdzie wysyłają Ciebie do szpitali wojskowych lotnictwa...czy innych niekoniecznie w dęblinie....w wawie też jest taka możliwośc załatwienia sobie takich badan...

sprawdz swoją osopbowośc..i jak chesz zrobić wkręta psychologowi..że nie jesteś nerwowy..
radził bym się przegotować do tego..
z tym że nie jest to łatwe...
ale jak się skupisz nad pytaniami..to jest to możliwe do zrobienia..
ale szczerze ... musisz popracować nad sobą..bo jeśli psycholog stwierdził że jestś nerwowy..to musisz to zmienic... najlepsze są terapie psychologiczne...joga..lub medytacje...pomagają bo sam sprawdzałem....tylko to trzeba trenowac latami..dalej wchodzi to w krew..

terroryzm + broń masowego rażenia = ludobujstwo

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 8 grudzień 2007 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

Mi chodziło o licencje pilota wycieczek-nie takiego co lata różnymi samolotami, tylko takiego, który oprowadza po miastach, opowiada o zabytkach itd.

Czytajcie dokładnie, bo potem zupełnie niepotrzebnie autorowi piszecie elaboraty o lotnictwie

A co do pytania autora-wtedy bierz tą "turystykę i rekreację" plus rób licencję-sporo kasy z tego jest.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2007-12-08 14:51:30

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

ButcherFly
 Wysłana - 8 grudzień 2007 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ps.
Hexogen mi to samo powiedzieli psychologowie jak do Dęblina startowałem A było tak blisko...
Mój własny błąd że odpowiadałem na pytania zgodnie z moim charakterem. Te testy łatwo oszukać.

Bez patetycznych cytatów

SUN-shn
 Wysłana - 8 grudzień 2007 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

temat należy do autora..
a więc co za tym idzie...

jeśli autor nie wie jak ten temat się rozwija..to jest w sumie jego problem a nie mój..
gdyż zakładam że skoro autor napisał post z zapytaniem.. no więc jest w temacie czyli wie o co chodzi..
i jest osobą na tyle spostrzegawczą i potrafiąca czytać ze zrozumieniem że nie muszę uponinać autora o jego wypowiedzi..która nie dotyczy wcześniejszego postu..gdyż autor oczekuje opini lub odpowiedzi..a nie upomnienia

mnie nie powinno interesować co inne osoby mowią i jakie wyrażają na ten temat opinie..
ewentualnie cokolwiek mogę dodać do tematu..jeśli zainteresuje mnie to co każdy ma do napisania..wtedy biorę to pod uwagę

to że autor ma na myśli licencje pilota samolotu..gdzie nie wpadł na to że chodzi tu o licencję pilota wycieczek..
to moim zadaniem na tym forum jako uczestnika dyskusji..powinno być ściśle określone odpowiadanie na pytania lub informowanie go o możliwościach jakie posiada i lub wypowiedzieć się na temat JEGO postu..

druga sprawa..jest taka..
że tu nie chodzi o turystykę bo mniej więcej jestem w temacie..i wim o co chodzi autorowi..
załużmy ze autor nie zrozumiał sentencji wcześniejszego postu Pana Smierci..
więc mimo wszystko otrzymał wyczerpujące zdanie na temat..
i jeśli autor jest na tyle kumaty..to powinien załapać o co chodzi..
a reszta mnie nie powinna dotyczyc..ponieważ autor ma na myśli coś innego..
więc "trzymam" się postu autora tematu..który oczekuje na opinie lub odpowiedź

jeśli autor zrozumiał wcześniejszy post to na pewno nie chodzi mu o turystykę..
i to co przedstawił ButcherFly to jest właśnie coś co by interesowało Autora
z koleii trzeba też założyć taką możliwość że autor miał na mysli licencje pilota..która go bardzo interesuje..
a taka licencja jest jedną z ważnych rzeczy..która właśnie ma wiele wspólnego z tym co autor chciał by robić w życiu..

więc jeśli wypowiedź
"Czytajcie dokładnie, bo potem zupełnie niepotrzebnie autorowi piszecie elaboraty o lotnictwie"
jest skierowana do mnie..to w prosty sposób mogę stwierdzić..że się z tym zgadzam w 110% lecz jeśli cokolwiek napisałem niezgodnego z ta wypowiedzią..to chciał bym wiedzieć w którym momencie wprowadziłem autora na niewłaściwy tok myślenia...

Zmieniony przez - SUN-shn w dniu 2007-12-08 17:32:48

terroryzm + broń masowego rażenia = ludobujstwo

DiseQ
 Wysłana - 8 grudzień 2007 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem tylko podkreślone

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kierunek studiów

Strony: 1 2

Warto przeczytać: PW- kierunki zamawiane - MEiL mechanika i budowa maszyn | Gdzie na informatyke ? doradźcie %-) | Oceanotechnika i budownictwo okrętowe w gdańsku | przeniesienie | wieczorowe a zaoczne | Inżynieria Środowiska - AGH | kiedy wyniki matur ? | Szkoła średnia | Podanie do dyrekcji-2 poprawki | Instruktor | Informatyka/Informatyka stosowana Uni Lodz | gdzie jest najlepsze prawo? | Studia - Ekonomia | studia | Polsko-Japońska w/s kultura Japonii | co po maturze, jakie studia itd | serial zagraniczny | perfect | szukam pewnej osoby | Ibanez | w nowym sączu obok młenu | ZSM | obraz płyty | erasmus | erazmus | slaweh | praca | POMOCY! | pomocy | MIRANDA007 | cicha woda | sgsp | rozmowy CB | CB radio | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.