FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1699 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Kilka fotek z zawodów balonowych 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kilka fotek z zawodów balonowych"   

Preskaler
 Wysłana - 2 maj 2015 00:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak co roku tak i teraz na przełomie maja i kwietnia odbywają się "Międzynarodowe, Górskie Zawody balonowe". Ciekawa i widowiskowa to impreza, więc zamieszczam kilka fotek.

1.

2.

3.

4.

5.

dumad
 Wysłana - 8 maj 2015 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś byłem na dzisiejszym lotnisku Modlin pod Warszawą i też pstrykałem. Na żywo wszystko lepiej wygląda bo na fotach to wiadomo. Jak baloniki
Sog

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Preskaler
 Wysłana - 16 maj 2016 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

W tym roku pogoda była kiepska ale znajoma załoga węgierska znów wystartowała

6.

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2016-05-16 20:42:02

T_E_O
 Wysłana - 17 maj 2016 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem w tym roku w Krośnie, robi wrażenie, sog jak wejdzie

Preskaler
 Wysłana - 17 maj 2016 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Byłeś na balonach?

T_E_O
 Wysłana - 17 maj 2016 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, impreza była chyba czterodniowa, jest organizowana co roku i nosi nazwę "Balony nad Krosnem" i jest połączona właśnie z zawodami balonowymi bodajże na szczeblu europejskim, koncertami i mini piknikiem lotniczym. W tym roku pogoda była dość średnia ale i tak warto było to wszystko zobaczyć na żywo. No i radocha dla najmłodszego członka rodziny

Hahaha zerknąłem w Twój profil, no to się pewnie rozminęliśmy gdzieś w tłumie. Szkoda, że wcześniej się nie zgadaliśmy można było zrobić mini zlot inso

Zmieniony przez - T_E_O w dniu 2016-05-17 21:43:08

Preskaler
 Wysłana - 18 maj 2016 06:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mieszkam praktycznie na obrzeżach lotniska bo do ogrodzenia mam w linii prostej 300 - 400m. Dawniej jak jeszcze nie było siatki to z psem na spacer chodziliśmy na lotnisko. Balony co rok latają mi nad domem. Ta impreza balonowa jak i inne jej towarzyszące, jest bardzo widowiskowa i ściąga wielu widzów.
No szkoda, że nie wiedziałem o Twojej wizycie na "moim podwórku" to bym Cię zaprosił na kawę a malucha na soczek. Może w przyszłym roku?

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2016-05-18 06:33:52

T_E_O
 Wysłana - 18 maj 2016 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dziękuję za zaproszenie w przyszłym roku też będę i zapewne skorzystam z gościnności. Jaki ten świat mały. Możliwe że parkowałem gdzieś pod Twoim blokiem, stałem przy (chyba) działkach (była tabliczka z napisem parking dla działkowców) zaraz koło wyjazdu na drogę jednokierunkową, która prowadzi z jednej strony wzdłuż bloków później lotniska a z drugiej strony biegnie droga główna między innymi na Rzeszów.

Zmieniony przez - T_E_O w dniu 2016-05-18 08:39:14

Preskaler
 Wysłana - 19 maj 2016 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mieszkam z drugiej strony i nieco dalej. Ten parking jest jakieś 200m od płyty lotniska. Teraz aby wejść na płytę muszę trochę nadrobić drogi przez to ogrodzenie. Do "portu lotniczego" mam znacznie dalej bo trzeba pokonać prawie całe lotnisko. Poza tym ja mieszkam w domku jednorodzinnym.
A oto ten sam balon przelatujęcy, prawie pionowo, nad moim podwórkiem.

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2016-05-19 09:38:08

T_E_O
 Wysłana - 19 maj 2016 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Siłą rzeczy co roku jesteś na zawodach

Preskaler
 Wysłana - 21 maj 2016 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

Można nawet powiedzieć, że zawody odbywają się nad moim domem. Kiedyś, jak jeszcze dzieci mieszkały z nami, córka wyszła rano na taras prosto z łóżka bo słoneczko pięknie świecio i było cieplutko jak to czasem bywa w maju. A tu z góry męski głos się odzywa:
-Dzzień dobry panience.
Narobiła pisku bo ona w negliżu a tu nad domem akurat balon przelatywał i się wystraszyła zaskoczona.

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2016-05-21 22:55:40

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kilka fotek z zawodów balonowych

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | mundurpl | matura 2012 | lol team | heaven | grad | malakh1- | malakh1 | pomysł na zmiane | dziewica czy | dziewica czy doswiadczona | cebularze na weselu | wesele filmy | beef babcia na weselu | gryf | naziemna telewizja cyfrowa | VLAD-IV | VLAD IV | upskirt celebrity naked | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.