FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 444 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Kingston Trio : New Frontier - Poor Ellen Smith 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kingston Trio : New Frontier - Poor Ellen Smith"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

John Stewart/Bob Shane/Nick Reynolds

Chorus:
Poor Ellen Smith. How was she found? Shot through the heart lyin' dead on the ground.
Her body was mangled and all cast around and X marks the spot where poor Ellen was found.

They picked up her body, carried it away and now she's a-sleepin' in some lonesome old grave.
Who had the heart and who had the brain to shoot my little Ellen on that cold lonesome plain?

(Chorus)

They picked up their rifles and hunted us down. They found us a-loafin' all 'round town.
The judge may convict me and God knows he can but I know I died as an innocent man.

(Chorus)

The warden has told me that soon I'll be free to go to her grave near that old willow tree.
I'm free from the walls of that prison at last but I'll never be free of my sins from the past.

(Chorus)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kingston Trio : New Frontier - Poor Ellen Smith

Warto przeczytać: Mecano : 20 Grandes Canciones - Perdido En Mi Habitacion | Mecano : Aidalai - Sentia | Mecano : Mecano (Reissue) - Solo Soy Una Persona | Mecano : 20 Grandes Canciones - Solo Soy Una Persona | Mecano : Stereosexual | Mecano : Te Busque | Mecano : Aidalai - Tu | Mecano : Un Ańo Mas | Mecano : Aidalai - Una Rosa Es Una Rosa | Mecano : Une Femme Avec Une Femme | Mecedades : Bonnie And Clyde | Mecedades : Camo | Mecedades : Candlelight And Champagne | Mecedades : Crazy Bout Ya | Mecedades : Free Game | Medeiros Glenn : Fallin | opowiadanie ertyczne mama i synem | wie was ist denn schon wieder | filmy sex | filmy erotyczne | opomamawiadania incest | alina rose | upadłe anioły | poprawiamy mature | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | skany ckm 2018 | kamila wybrańczyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.