FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1205 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Końcowe wydarzenia według Proroctw Biblijnych 
[powiadom znajomego]    
Autor "Końcowe wydarzenia według Proroctw Biblijnych"   

mlynek0906
 Wysłana - 2 marzec 2012 12:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak by kogoś ciekawiło to fajny materiał filmowy streszczony według Proroctw Biblijnych,

A teraz prosze o soga

Zmieniony przez - mlynek0906 w dniu 2012-03-02 13:45:46

DiaxPL
 Wysłana - 2 marzec 2012 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze soga za takie bzdury chce, ja *******e

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 marzec 2012 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ah te ultrachrześcijańskie produkcje

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

blublaty
 Wysłana - 3 marzec 2012 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę tego pooglądałem. Słabe jak mało co. Te przepowiednie można dopasować do każdych czasów a nie tylko teraźniejszych.

ciś typie

Znawca -

mlynek0906
 Wysłana - 3 marzec 2012 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Kumaty dopasuje do naszych czasów, nie chce mi się kłócić bo to daremne może pooglądaj z parę razy i dobrze przemyśl wszystko,

Tadeknorek
 Wysłana - 3 marzec 2012 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

mlynek0906
 Wysłana - 3 marzec 2012 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

ma ci się grunt walić pod nogami abyś uwierzył ? wojna w Iranie wisi na włosku jest duże prawdopodobieństwo ze wybuchnie w tym roku tylko kwestia czasu a jeśli dojdzie do niej to będzie to mieć katastrofalne skutki dla świata, i my w tym czasie żyjemy czy nam się to podoba czy nie,

JESTEŚMY NA KRAWEDZI GLOBALNEJ TRANSFORMACJI , A WSZYSTKO CO POTRZEBUJEMY TO GIGANTYCZNY KRYZYS, I WSZYSTKIE NARODY ŚWIATA ZAAKCEPTUJĄ "NOWY PORZĄDEK ŚWIATA" David Rockefeller

Mamy Kryzys tylko potrzebujemy "GIGANTYCZNY"

Tadeknorek
 Wysłana - 4 marzec 2012 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

No to się przygotuj do nowego porządku. Nawet jak nadejdzie, to nie będzie polegał na wyżynaniu ludzi, tak jak rewolucja francuska nie wybuchła po to, żeby księży wymordować. Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Jak robisz porządek, to przez jakiś czas musisz robić jeszcze większy burdel. Chyba że jesteś zwinny i jesteś w stanie się nie u*******ić. Kumasz bazę ziom? No to załóż rogi, wetknij ogon w zadek, poproś Obsługę Klienta w Twojej sieci komórkowej o przedrostek 666 w Twoim numerze telefonu i usiądź na patelni by poczuć przedsmak piekła. Kryzysy są jak cykle. Podobnie jak upadki wielkich cywilizacji. Jak chcesz przełamać cykl, to nie możesz dołączać do fanatyków skrycie pragnących końca świata, albo skłonnych do mordowania, tylko ruszyć łepetyną i zauważyć choćby ten wyżej wspomniany fakt cykliczności.

Ekspert -

blublaty
 Wysłana - 4 marzec 2012 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Kumaty dopasuje do naszych czasów, nie chce mi się kłócić bo to daremne może pooglądaj z parę razy i dobrze przemyśl wszystko,

Kumaty skuma że te proroctwa są o tyłek potłuc. Od początku jak ludzie się pojawili na Ziemi i nauczyli robić narzędzia, wytwarzać broń to były również wojny, bitwy itp. Atak na Iran miał już być kilka lat temu i jakoś na razie jest jedynie straszenie. A po za tym wojny na świecie toczą się w wielu innych regionach więc wyciąganie iranu jest śmieszne. A wiele z tych proroctw jest bardzo ogólnych i można je do wszystkiego dopasować. Bo o to chodzi w proroctwach żeby były mało konkretne.
Szkoda mi czasu żeby oglądać takie denne filmiki bo i tak do niczego mnie nie przekonają. To jest podobnie jak z proroctwami Nostradamusa gdzie słowo "hister" dopasowali do hitlera i się cieszą jak dzieci.

ciś typie

Znawca -

Tadeknorek
 Wysłana - 4 marzec 2012 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

No a blublaty jest też kumaty

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 marzec 2012 22:24       [zgłoszenie naruszenia]

O znowu te filmiki co ostatnio?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Końcowe wydarzenia według Proroctw Biblijnych

Warto przeczytać: dziwny sen.. | Wszystko o snach! ==>WEJDZ<== | Geneza religii i Boga , Twoja opinia ?? | Słownik Aniołów i Upadłych Aniołów | Listy od Boga... | Scjentolodzy w Polsce | Kiedy zginie świat? | małżeństwo a religia | "Dobra strona o pedofilli" - czy istenieje ? | PO co mezczyzni kłamia? | Kobiety według świętych.... | Geny | Rozmawiam z kims kto ma depresje... | Nowo ukrzyżowani | PŁACZ... nad sobą czy za nim ??? | KINDERSZTUBA ? | mazury | Zerżnąć | showup podobne | na co spust | slodki | pedofil | multipla | drum and bass | papa termozgrzewalna | dziurka od klucza | polkowic | porady prawne | modlitwa do szatana | Jak namówić dziewczynę do stosunku | zulu gula | fruit of the loom | showup podobne | on nie chce się kochać | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.