FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5048 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc"   

ReNu18
 Wysłana - 7 maj 2005 11:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszytkich.
Mam pewnien problem natury sercowej. swego czasu zakochalem sie w pewnej dziewczynie, znamy sie juz z 7 miesiecy i...

i nic. Traktuje mnie jak przyjaciela, niestety tylko jak przyjaciela. A ja ja kocham. Zrozumialem to wczoraj, spotkalem sie z pewno dziewczyna( inna) i jak tak sobie gawedzilismy zdalem sobie sprawe ze zadna inna nie zastapi mi tej ktora kocham. Kazda z ktora sie spotykam, juz na poczatku jest skreslona.
I nie wiem co mam poczac teraz, ta co ja kocham wie o tym. Jak rozmawiamy, gdzies jestesmy, czuje sie wspaniale. Czas wtedy przestaje płynać. Wystarczy tylko kilka zdan jakie ze soba zamienimy, i juz mam wspanialy humor przez caly dzien.
Pytam was wlasciwie nie o to czy mam sie o nia starac, ale jak z tej "przyjazni" ewoluowac do poznimu milosci. Czyli jak ja w sobie rozkochac.

PS kiedys powiedziala mi ze mam famtastyczne oczy.
PS2 I jak sie edytuje posty

Majma
 Wysłana - 7 maj 2005 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

dlatego nie wierze w przyjaźń między kobietą a mężczyczną. Prędzej czy później 1 osoba czuje coś więcej...

POZDRAWIAM

Zawodny
 Wysłana - 7 maj 2005 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

hehe ja zaczalem z przyjaciolka i teraz mam mega dola, niedosc ze laske stracilem to jeszcze przyjazn nei bediz etaka jak kiedys juz nigdy, wiec sie zastanow czy warto...

btw w moim przypadku wszystko sie zaczelo od niewinnego tanca na studniowce troszke alko i nagle bylo buzi, pozneij juz lizanko i rano zauwazylem ze chyba cos z tego bedize...

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-05-07 11:38:34

wixa:-}

Znawca -

rafee
 Wysłana - 7 maj 2005 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij sie z nia umawiac. Kino, balety, puby, restauracje itp itd.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

tommy098
 Wysłana - 7 maj 2005 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

zawodny - przyjaciolke to sobie zawsze znajdziesz bo laski uwielbiaja nas jako przyjaciol a o laske z ktora sie dobrze rozumiesz tak jak np z przyjaciolka jest trudno wiec sie ciesz a nie narzekaj i widoczenie tak mialo byc : po to wasz zwiazek sie skonczyl aby rozpoczal sie nowy

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -

RA1NM4N
 Wysłana - 7 maj 2005 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

2 sprawy:

1) przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje jak najbardziej.

2) renu - jak mi taka jedna w twoim wieku powiedziała że mam ładne oczy to chodziłem zabujany w niej bez wzajemności coś koło roku. teraz wiem że dałem sie złapać i to było w***** głupie, tani pic na wode. morał? ruuuuuuun nygga!!! uciekaj póki możesz

[Death is the only way out...]

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 7 maj 2005 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

1) przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje jak najbardziej.

Zgodze sie tutaj z Toba. Masz racje. Z tym ze... jedynie w filmach i ksiazkach

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

FILIPPOO
 Wysłana - 7 maj 2005 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn -SOG

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

Wodzu10
 Wysłana - 7 maj 2005 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje ale tylko do pewnego momentu - do momentu aż jedna osoba zacznie się zakochiwać w drugiej, a tak zawsze się staje i najczęściej zakochuje się facet. I nie wiem ile Wy macie lat, że gadacie, że taka przyjaźń istnieje zawsze. Ona zawsze to się kończy - albo na miłości, albo na seksie bez zobowiązań, albo po prostu na rozluźnieniu kontaktów, co już przyjaźnią nazwać nie można.

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 7 maj 2005 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra nie przesadzajcie - jak ludzie maja po 7 albo po 70 lat to moze istniec przyjazn miedzy nimi (bez zadnej milosci, seksu etc.)

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Ewcia01
 Wysłana - 7 maj 2005 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn masz rację a jeśli nie w książkach czy filmach to na pewno istnieje takie coś jak "przyjaźń" między dziewczyną a homoseksualistą...

....:::: Życie zbyt krótko trwa więc zdecyduj się::::....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc

Strony: 1 2 3 4 5