FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4518 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kobieta rozesmiana to... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kobieta rozesmiana to..."   

FILIPPOO
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 22:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

"Kobieta rozesmiana to kobieta zdobyta..." co sadzicie o tej starej "mongolskiej" sentecji ??

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

anetej
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

no moshe jej autor troche za daleko wybiegł ze stwierdzeniem "zdobyta" no ale fakt faktem, że kobiety szukają u partnera między innymi poczucia humoru i umiejętności rozśmieszania ich..dlatego reasumując raczej zgadzam się z tą sentencją

FILIPPOO
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

No niewatpliwie poprawa humoru ukochanej to wazny aspekt :)

o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie zgadzam z tym przysłowiem. Na początku znajomości z moją dziewczyną ona praktycznie cały czas sie śmiała. Praktycznie gadałem różne głupoty byle by śmiesznie było. W sumie to chyba przez śmiech do serca. A patrząc tak z boku to wydaje mi się że kobieta raczej nie będzie chciała być z kimś kto ani przez chwile nie potrafi jej rozweselić. Kobiety nie lubią sie nudzić i chyba tyle.

Ekspert -

tig215
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

tez sie zgadzam. kobieta rozweselona to kobieta prawie zdobyta, nawet jesli rozsmieszysz przypadkiem nawet jej nei podrywajac. notowania poprawiaja sie od tego bardzo. tylko nie przesadz z tym rozweselaniem bo pomysli ze od czubkow uciekes

michal611
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 01:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Kobieta rozesmiana to kobieta zdobyta..." no chyba ze ma gilgotki na sutkach albo na groszku%)

"walet" - real

FILIPPOO
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 07:57      [zgłoszenie naruszenia]

No z tym motywem czubkow trza uwazac , a tak wogule to fajnie jak by ten sposob dzialal na mezatki

Znawca -

teklunia21
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

A co, jeżeli opowiadasz jakiś kawał, np. koleżance z pracy, starszej od Ciebie o 20 pare lat, mężatce z 5 dzieci, i ona sie roześmieje...?

"Upadłam...!
Nie dlatego, że niemiałam siły!
Upadłam, aby stać się silniejszą...!"

CTA
bluesuit
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ale właśnie tu nie chodzi o dowcipy. Bo kobiety lubią być rozbawiane ale nie dowcipami a jakimś zachowaniem czymś co jest charakterystyczne dla danej osoby. Dowcip może opowiedzieć 100 osób i to nie znaczy że 100 osób poderwie dziewczyne na poczucie humoru. Chodzi tu o naturale rozbawianie dziewczyny jakimiś śmiesznymi komentarzami dowcipami sytuacyjnymi czy cośw tym stylu.

Ekspert -

DZiEWczE
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Kobieta rozesmiana to kobieta zdobyta..." w moim przypadku to zadziałało !! pierwsze spotkanie z moim aktualnym facetem było nijakie i wogóle nie miałam ochoty na dalszą znajomość, spotkaliśmy się drugi raz (niemalże przez przypadek) cały wieczór prześmialiśmy i już potem żyć bez niego nie mogłam.

Zagi młody
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

raczej tak KOBIETA UPITA, KOBIETA ZDOBYTA

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kobieta rozesmiana to...

Strony: 1 2 3 4 5