FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3890 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kobieta z dzieckiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kobieta z dzieckiem"   

2M4N
 Wysłana - 18 styczeń 2005 00:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Yammazen poddał mi nowy temat do rozważań jakim jest kobieta z dzieckiem i facetem. Czy uważcie, tu szczególnie zależy mi na opini kobiet, czy to jest w porządku kiedy kobieta po latach życia z facetem, mając z nim dziecko wiedząc, że mu na niej i na dziecku zależy i je kocha, dopuszcza się zdrady, porzuca go, odbiera dziecku ojca. Jakie są priorytety, czym się kierują takie kobiety, jakie jest wasze zdanie?

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

M_F
 Wysłana - 18 styczeń 2005 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

teoretycznie moznaby wrzucic do worka z napisem szmata

ale zycie nie jest czarno biale i kazdy przypadek jest inny, nie znajac ukladow miedzy nimi od srodka nie ma co oceniac

Gumis777
 Wysłana - 18 styczeń 2005 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Znudzone malzenstwem,checia przygody,romansu,flirtu,zrobienu nazlosc,rozrywki,bo taki miala kaprys,bo kobieta zmienna jest,bo zupa byla za slona itd itd itd.

Ten kto zrozumie kobiety to bedzie koniec swiata !!!

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-01-18 01:01:16

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

JO JO JO
 Wysłana - 18 styczeń 2005 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli mąż jest żulem ze z***anym ryjem to wtedy taką kobiete własciwie można zrozumieć

booe
biały miś
 Wysłana - 18 styczeń 2005 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

dzi wi mnie takie podejście, żeby dziecko miało mimo wszytko "normalna" rodzinę.
wydaje mio sie że czasem lepiej jak sie miektórzy rozwodzą niż są na siłe razem, to dobre i dla nich i dla dziecka. przecież wychowanie w rodzinie bez miłości i z codziennymi kłótniami jest duzo gorsze niż kiedy rodzice sa rozwiedzeni

Specjalista -

Seewy
 Wysłana - 18 styczeń 2005 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

a moim zdaniem to wszyscy tutaj pierdzielicie glupoty....
przeciez wy jestesice facetami... i jestem swiecie przekonany, ze gdybyscie mieli taka sytuacje to byscie postapili tak samo jak autor... bo tacy sa faceci...i nic sie w tym wzgledzie nie zmienilo...

aaa i napisze to tez w tym drugim poscie...

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2005-01-18 01:34:42

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

Szohu
 Wysłana - 18 styczeń 2005 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja powiem tak , normalne jest ,że z biegiem czasu wszystko sie nudzi , nie sztuką jest zacząć związek sztuką jest go utrzymać , pielęgnować dbać i ciągle podsysać ogień. To jest trudno i małej ilości osób sie to udaje chodzi tu zarówno o sex jaki i uczucie , i jakieś nietypowe , expresywne zachowanie który by wywmiarył podziw, zachwyt u 2 osoby.

Kobieta tak samo jak facet w nudnym związku , w którym przewaza raczej przyzywczajenie szuka czegoś czym mogła by sie dowartościować , zaszaleć , poczuć znowu tą fascynacje itd. To samo facet, moim zdaniem kobiety które mają facetów na boku lub męszczyźni poprostu nie potrafią rozmawiać ze sobą lub nie chcą , bo dla chcącego nic trudnego

I nie zadna szmata tylko normalne kobieta która tak samo jak facet szuka czegoś nowego itd bo faceta można tak samo nazwać A dziecko jak booe powiedział nie moze być umową wiązącą na całe zyćie

Zmieniony przez - Szohu w dniu 2005-01-18 01:56:19

Było .. mineło :)

booe
biały miś
 Wysłana - 18 styczeń 2005 02:29      [zgłoszenie naruszenia]

ludzie wy naprawdę wierzycie w miłośc i małzeństwo bez najmiejszego cienia zdrady?

Specjalista -

Szohu
 Wysłana - 18 styczeń 2005 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

booe znaczy sie to zalezy bo jak twoja kobieta spełnia twoje zachcianki i wszytsko pod względem emocjonalnym jest ok czyli nie ma ciągle tego samego uczucia tylko ono meleje rośnie to myśle , że zdrady nie będzie przynajmniej u mnie trzeba rozmawiać z kobietą i tyle

Było .. mineło :)

Jonks
 Wysłana - 18 styczeń 2005 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy chce byc szczeliwy i chyba w poszykiwaniu tego uklada swe zycie mniej wiecej

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

2M4N
 Wysłana - 18 styczeń 2005 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Booe, nie gniewaj się ale gówno wiesz o życiu w rozbitej rodzinie, nie dotknął cie ten problem i nie będzie ci dane tego zrozumieć. Trzeba dorastać w takiej sytuacji, żeby móc stwierdzić jak to się odbija na życiu takiego dziecka a odbija się to na całym jego życiu i każdej jego części. Brak ojca lub brak matki, dziecko czuje się zawsze porzucone przez jedno z nich. Nie chce już pisać o dzieciach oddanych do sierocińca albo pozostawionych bliskiej rodzinie na wychowanie, ciotce czy babci.
W zasadzie dziecko w każdym przypadku pozostaje same. Weźmy pod lupę najczęstszą sytuację: ojciec odchodzi, dziecko zostaje z matką, ojciec ma drugą kobietę a co za tym idzię często i kolejne dziecko, które chcąc niechcąc, będzie już dużo ważniejsze a czasem , matka ma drugiego faceta, rodzi mu potomka i rzecz jasna również musi go faworyzować. Dochodząc do sedna, takiemu dziecku przychodzi żyć w cieniu swojego przyrodniego rodzeństwa, bez poczucia bezpieczeństwa, bez poczucia miłości, bez należytej opieki. Zasłyszawszy, że ojczym najchętniej by się go pozbył, a matka nie potrafi się temu przeciwstawić traci wiarę w rodzinę, miłość może nie obdarzyć już nikogo zaufaniem. Niektórzy twierdzą, że jak dziecko małe to nierozumie. Bzdura! Ono się na to godzi bo nie ma wyjścia, poznaje ten świat i się uczy, ale podświadomie czuje, że nie jest tak jak powinno być.

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kobieta z dzieckiem

Strony: 1 2