FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14870 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Kobiety lecą na kasę? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kobiety lecą na kasę?"   

soroz30
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 18:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hmm jaką kasę w końcu trzeba mieć aby kobieta leciała na kasę? Ja jestem taką typową pipą 21 lat mam żadnej dziewczyny jeszcze nie pocałowałem, nie wspominając o seksie no i tak się złożyło, że ostatnio biznes mi wypalił no i zarabiam sobie 10-15 tyś miesięcznie raczej z tendencją wzrostową no i jak dziewczyny nie było tak nie ma... Ile to się słyszy jak to kobiety lecą na pieniądze itd. a teraz to widzę, że jest więcej problemów niż normalnie bo jak się kobieta dowie, że masz kasę albo się pochwalisz (nie buraczysz ale dasz do zrozumienia, że masz dobre pieniądze) to odrazu a to nie chce bo jeszcze pomyślą, że na kasę leci a to nie bo pewnie jakieś podejrzane interesy a to nie bo pewnie rodziców kasa itd. itd. Pomijam jakieś szmaty z patologii. Ja to jak nie miałem 50zł to miałem zerowe powodzenie bo jak wiadomo dziewczyny lecą na s****ysynów teraz to chyba ujemne... Moim zdaniem jeśli ktoś myśli, że kobiety lecą na kasę i jak się jej dorobi to będzie miał wszystkie to się grubo myli, chyba, że sobie wkręci, że jest kozak i będzie cwaniakował to może tak ale jeśli jest się takim jakim się jest to czy ma się 1000zł czy 100 tyś to chyba nie ma różnicy... I tak samo widzę po moich kilku kumplach...

No chyba, że tyle 15 tyś miesięcznie to nie jest jeszcze KASA i o leceniu na kasę to można gadać przy zarobkach 100 tyś miesięcznie albo więcej co w sumie też nie dziwi bo teraz się słyszy ile to wszystkim podnieśli pensje i byle jaki glazurnik chwali się, że skończył zawodówke i zarabia kilka razy tyle co pracownik biurowy... To nie żadna prowokacja chciałem tylko uświadomić niektórych co myślą, że ważna jest tylko kasa

TankAbbot
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz sam, kasa to nie wszystko. Masz kasę a jesteś "taką typową pipą"

Jaki interes rozbujałeś?

PanMarcin
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie pisz jaki interes bo ja tez chce zarabiac 10k miesiecznie

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2008-04-19 18:49:02

Znawca -

mati1234p
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zapodaj co to z interes Wole byc pipa z taka kasa niz z mniejsza

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -

iwonka_87
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

srasę

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

PolijSter
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe czy te pieniadze rekompensuja tobie stres, za prowadzenie biznesu :), no widzisz juz masz nawet ciekawe pieniazki. tearz musisz je gdzies wydac, sa bary, a tam wlasnie te panny ktore ciebie pragna :)
przeznacz pare % miesiecznie na ciuchy i exlusywy, czyyli najdrozsze drinki, postaw piwo tej i tamtej, odluz na lesza fure i zacznij sie bawic, jesli w ogole masz czas na zabawe wieczorem - praca do czegos zobowiazuje :) jesli bedziesz tak postepowal to wpadasz na balety i masz wlasnie takie panny ktore chca sie pobawic, natomiast jak jestes pozadna pipa to pewnie tego nie zrobisz, hehe. bedziesz mysslal oszczednie i dazyl do sukcesu zawodowego, bo widzisz masz juz doskonale warunki i caly czas problem

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

Lunar
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na poważnego człowieka, piszesz dość chaotycznie.

Ciekawe co to za fucha

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Kisiol-Ent
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

O kÄ,Âłrwa. To mow ze ciezka pracujesz w warsztacie samochodowym :P

One leca na kase tylko facet-nie-pipa wie, ze one tego nie okaza.

KÄ,Âłrwa wes cos poruhaj tyle kasy masz :P

Jak masz tyle kasy to mozesz mi wyslac 50zl? Dam Ci adres na priv
u mnie krucho jest strasznie. :)

P.S. Albo lepiej doladowanie bys mi do komory kupil bo mi konto sie
oproznilo bylbym wdzieczny :D:D

Zmieniony przez - Kisiol-Ent w dniu 2008-04-19 20:02:49

Specjalista -

canabiss
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

No co xD Zasadził 200 krzaczków roślinki w ubiegłym sezonie i teraz mu sie zwraca . Znam osoby które własnie w taki sposób z typowych ćpunków w 2 sezony przekształciły sie w grube ryby

P.S pochwal sie interesem , aha za średnie zbiory z 10 krzaków zarabia sie własnie 10-15 koła

vitoss
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

jak sam widzisz autorze, to tutaj nawet faceci Ci laskę zrobią, a Ty mówisz, że panny nie możesz znaleźć...

Impossible is nothing!

Rovsky
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

no to po co gadasz wprost o pieniądzach? daj wskazówki tak od niechcenia, że masz własną firmę, dużo interesów i takie tam, do tego kolacyjka w drogiej knajpie jak gdyby nigdy nic(w końcu co to za różnica czy wydasz na takie spotkanko 10 czy 500zł) i samo ją oświeci, od razu kasa fiskalna w główce zadzwoni, bo odrobina logiki jaką posiada podpowie jej, że ktoś kto wydaje kasę tak lekką ręką i jest to dla niego jak powietrze musi mieć jej jak lodu.
a przy okazji szczęśliwa będzie i zadowolona ze swojej inteligencji, bo w końcu sama na to wpadła

btw. na dłuższą metę kasy szkoda więc jak już będzie Twoja, zawsze można przyciąć koszty i nie ma chvja na codzienne rozrywki. wtedy będzie szczęśliwa, że jej samiec ma jaja i trzyma ją krótko. taka poj ebana logika

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2008-04-19 20:26:36

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kobiety lecą na kasę?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Warto przeczytać: Pytanie do dziewczyn/kobiet | Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | Problem z dziewczyną | Chcę żeby wrócił... | Głupota? | Zbyt niedowartościowana... | A wy dziewczyny ? jak byście zrobiły ? | Problem z dziewczyną :) | Prosilbym o rade. | Mała porada | wybijcie mi ją z głowy. | Brak doświadczenia z kobietami. | Prosze o pomoc. | polonier | yamaha | acra | hamburger | maciej | ukraiński | kzk gop | TYP NERWICOWIEC | httpwwwxvideoscomvideo743958tall_woman_and_short_man_fucked_hard | pafiel_007 | jak yrobi opuchliyne | nieśmiałość | showup tv | SKOK | wojownik92 | żona | żona opel | cafe futbol | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.