FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3702 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kochać nad życie- przeznaczenie ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kochać nad życie- przeznaczenie ??"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 październik 2005 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

gdzies pod Lomza jest baba co wrozy za darmo.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 3 październik 2005 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

heh ciekawe co z tych wróżb wynika

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 3 październik 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kolegów można miec duzo, codziennie poznaje się kogoś i nie jeden kumpel gdy trzeba było sie wykazać np.potrzebowałem pomocy olał mnie, z kumplami jest różnie... Agresja nie mówisz o kumplach tylko o znajomych

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Ignatus
 Wysłana - 3 październik 2005 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Przeznaczenie?????????????Ale kpina naprawde w coś takiego wierzysz?Ciekawe czemu ludziom sie przypomina o przeznaczeniu kiedy chodzi o milość...Każdemu sie wydaje że jego związek jest wyjątkowy.Jeśli przeznaczenie istnieje to zarezerwowane jest dla milości?Żalosne

No bo jeśli jest inaczej to chyba nikt mi nie wmówi że przeznaczeniem setek tysięcy ludzi byo umieranie w obozach, albo że przeznaczeniem dzieci byo umrzeć zaraz po urodzeniu...Nie róbcie z siebie pustaków , że jak chodzi o mnie to -przeznaczenie- a innych to już nie dotyczy.Zastanówcie sie nad tym i lepiej nie używajcie nawet tego slowa (mi kojarzy sie z pustym 15-16,ktory w ten sposob wmawia sobie wyjatkowosc)Ja w to nie wierze, zwiazek to zwiazek o takim gadaniu debilnym zapomnijcie, bo to baaardzo plytkie.

To moje zdanie ,sory jesli kogos urazilem.Nie czytalem wszystkich postów.

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2005-10-03 14:01:52

bebebe

nioonia
 Wysłana - 3 październik 2005 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym sie bala isc do wrozki... jeszcze dowiedzialabym sie ze np umre za 3 miesiace? i bym korzystala i korzystala z zycia i czekala na ta smierc a tu***** trudno powiedziec...
bedzie co ma byc i trzeba to akceptowac...
dowiesz ze ze za pare miesiecy wasz zwiazek sie skonczy i co wtedy? pomyslisz sobie, to po co ja sie angazuje itp itd a to bez sensu...
co innego jesli taka sprawa jak z tym samochodem, wtedy mozna sprobowac
a tak apropo to kolo multikina jak sie idzie na bema w poznaniu jest pelno cyganek, raz jedna do mnie i kolezanki jak szlysmy na the ring2 "dajcie papierosy powroze wam" - co? - "papierosy dajcie, chodzcie powroze wam"a my do niej ze nie mamy a ona dalej swoje
albo do kolegi mojego kolegi ze ma dac pieniazka na reke jej to ona powrozy, on mowi dobra dam potem ona mowi ze caly portfel.. a on sobie pomyslalz e***** najwyzej jej zabierze spowrotem.. i polozyl a ona zaczela spieprzac zaczal ja gonic zlapal ona sie przewrocila a on ją kapal jak psa ale portfel odzyskal ...
sorry za male zejscie z tematu

Znawca -

Revoltman
 Wysłana - 3 październik 2005 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

yyy wróżka mojej (chyba byłej) wywróżyła pare rzeczy i życiu i o nas..skutkeim tego było to że ona nie chciała sie kochać normalnie bo wróżla powiedziała ze przez jakiś okres w życiu i że możę dziecko być poza tym chyba to co wróżka powiedziała wpłynela na nasz zwiazek ogoleni..myslenie jej mamki też...nie chodźcie do wróżek,a jeśli ona chodzi to przeciez moze cie oszukaćjak było..ja tak zostałem oszukany ale si epo cichu dowiedziałem i miałem zostać drugi raz oszukany...nie ma przeznaczenia zgadzam sie z tym....

a dlaczego ma nie wiązać przyszłości z pierwszą miłościa?
aha, czy Ty jesteś jej 1 miłością (do autora)

nioonia
 Wysłana - 3 październik 2005 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

gadalam z kolezanka dzis o wrozce... mowila ze jej mama byla keidys u wrozki i ze jak dotad sie sprawdzalo, ale mowila tez ze rozwiedzie sie z mezem... roznie bywa. i mowila ze prawdziwa dobra wrozka nie mowi nigdy dat i smierci(chyba) a rozmawiajac z mama dzisiaj opowiedziala mi ze jej znajomej wrozka powiedziala ze sie nigdy nie rozwiedzie (teraz ma sprawe w sadzie) i ze jej maz sie powiesi i umrze tesciowa.. wiec
ja wierze w astrologie i te sprawy, te obliczanie numerku z daty urodzin.. mi sie sprawdzilo co do slowa...

Znawca -

Revoltman
 Wysłana - 3 październik 2005 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

a mi horoskop, jakb ktos pisal pamietnik o mnie..

Agresja
 Wysłana - 3 październik 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Hyba jednak coś w tych wróżkach i kartach jest. Własnie niedawno dziewczyna mnie "żuciła". Ehh to już hyba naprawde koniec...

Agresja
 Wysłana - 3 październik 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem kogo to była wina ale zaczęło sie że nie przyszedłem tak szybko jakby ona chciała. Miałem duzo spraw do pozałatwiania wpadłem wieczorkiem dopiero,i sie zaczeło ...jakieś fochy i wogule olewający ton. Dziś o tym rozmwialismy i dziewczyna stwierdziła, że to moja wina a ona już taka jest. ****a bez sensu rozmowa była, byłem już zmęczony tym związkiem. Poświęcałem jej caly czas jaki mogłem... Mam nadzieje że nikogo nie zanudzam ale musze sie komuś wyżalic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kochać nad życie- przeznaczenie ??

Strony: 1 2 3 4 5