FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3701 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kochać nad życie- przeznaczenie ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kochać nad życie- przeznaczenie ??"   

CLCprezes
 Wysłana - 12 listopad 2005 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wlasnie wczoraj zerwalem ze swoja dziewczyna z niby blachego powodu...Nie wiem czy zrobilem dobrze mysle ze tak,choc teraz jest mi ciezko..Widywalismy sie okolo 2,3 razy tygodniowo dla mnie to za malo..W tygodniu bardzo rzadko..Bylo wspaniale,ale po prostu nie lubilem czekac zawsze pare dni do nastepnego spotkania..Postanowilem ze albo znajde sobie druga i bede mial dwie,albo jedna prawie codziennie,albo w ogole..Dosc mam k***a ciaglego czekania i myslenia o niej,pisania sms.dla mnie taki zwiazek to bez sensu jak masz sie rzadko widywac,no chyba ze masz dwie :D Po co ci o niej stale myslec sie zamartwiac,tesknic,znajdz tak z ktora bedziesz mogl byc kiedy tylko chcesz..p*****le czole slowka sms,wazne jest zeby BYC RAZEM-doslownie
pozdro

Agresja
 Wysłana - 12 listopad 2005 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja niemam takiego problemu wrecz przeciwnie, dziewczyna mieszka 2 bloki koło mnie. Widzimy sie czasem za czesto i wszystkie widzi i wie co robie. Więc spujz na dobre strony twojego widywania sie

nioonia
 Wysłana - 12 listopad 2005 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

clc
nie no madry jestes
moj chlopak tez mieszkal w sumie blisko mnie i zdecydowanie za czesto sie widywalismy, wcale to nie jest takie dobre, widzisz teskniles za nia itd. to dobry znak bo chciales ja widziec i nie mogles sie doczekac az ja zobaczysz... tylko ze ty chyba po prostu chciales miec ja na uwiezi, wez sie lecz bo potem jak bedziesz mial miec dziewczyne jakas na stale to bedzie problem i zalozysz temat o tym co robic jestem zazdrosny, zaborczy itd

Znawca -

korian
 Wysłana - 12 listopad 2005 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

We wróżki i inne czary-magia nie wierzę bo wierzę w Boga. Nie wierzę w przeznaczenie. Każdy jest kowalem swojego losu na tyle na ile pozwoli mu na to Bóg i Jego plan co do człowieka. Życzę powodzenia w związku. Pozdrawiam.

Ekspert -

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 12 listopad 2005 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

CLCprezes - ***niety jestes gosciu!!
Widywaliscie sie w sam raz, jakbys sie codziennie widywal to byscie sie soba znudzili szybko, wiem jak to jest bo tak mialem...
I jak ona zareagowala na to ze taki powod miales?
Aha i ile masz lat?Podejrzewam ze nie wiele...A jakbyscie pracowali i widywali sie zadko to tez bys zerwal?

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

matyldaprj
 Wysłana - 12 listopad 2005 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Karty stawia się po to,bo poznać swój los.Ale karty,a nawet tarot,nie są wyrocznią.Znasz swój los więc możesz go zmienić i to jest cała bajka w tym wszystkim.Po to się idzie do wróżki by wiedziec co nas czeka,a jeśli to nam, się nie spodoba to wtedy możemy zmienić bieg wydarzeń.Dobra wróżka zawsze pokaże Ci drogę do zmiany tych najstraszniejszych scenariuszy,ja zawsze tak robię gdy widzę coś złego,a gdy wiem też,że tego nie można zmienić to wtedy nie mówię nic,by ludzie sami nie wpłynęli na swój los.
Głowa do góry i staraj się zmienić swój los!

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

korian
 Wysłana - 12 listopad 2005 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

Toś ty taka wróżka?

Ekspert -

matyldaprj
 Wysłana - 12 listopad 2005 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wielka wróżka,ale kiedy mogę to stawiam ludziom karty i po prostu wiem,że nie ma co zwalac winy na jakieś tam przeznaczenie,bo zawsze można je zmienić.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

korian
 Wysłana - 12 listopad 2005 14:33       [zgłoszenie naruszenia]

Brrrr.. :-*

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kochać nad życie- przeznaczenie ??