FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3682 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kochać nad życie- przeznaczenie ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kochać nad życie- przeznaczenie ??"   

Agresja
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 23:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszsytkich
Nie wiem czy to dobry dział i czy kogoś zainteresuje, ale jestem z dziewczyną 2lata myśle, że bardzo ją kocham. Cały czas kochałem na zabój, była i jest moją pierwszą miłością, która nauczyła mnie jak sie kocha, że w zyciu nie są najważniejsze pieniądze, spędzilismy razem duzo wspaniałych chwil i wogóle. Ostanio coś jest nie tak, martwie sie . Żadko sie spotykamy bo ona szkoła ja ciągle praca, siłownia. Kumpli wsumie odstawiłem bo tylko ona się liczy. Moje pytanie czy wieżycie w to co powiedziała by wam np. wróżka czy będziecie razem lub że z ręki ktoś wróżył ze nie bedziemy razem.Może to sie wydawać dla waas głupie ale ****a martwie się tym. Czy przeznaczenie można zmienic ?

condik
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

to co w koncu wrozka powiedziala ?
Moze wyda sie to staroswieckie - ale do wrozki sie nie chodzi - chocby dlatego ze pozniej sam pracujesz na swoja wrozbe .

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

adamdial
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wieże wróżki, w horoskopy i jakieś tam przepowiednie. Dla mnie to ściema. Ja wierze w swoje czyny, to co ja zrobiłem lub to co robi otocznie które jest obok mnie. Wg mnie to nie przejmuj sie tyle, tylko dalej ją kochaj jak kochałeś.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

to ty jesteś reżyserem swojego życia i musisz podejmować decyzję zgodnie z tym co ci dyktuje sumienie i serce oczywiście

chociaż co do wróżki - mojemu brejdakowi ukradli jakiś czas temu samochód, no i poszedł gdzieś po tygodniu do wróżki, ona powiedziała, że auto stoi parę ulic dalej
po miesiącu policja znalazła samochód - może nie dokładnie parę ulic dalej, ale dosyć nie daleko od jego domu

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie ta wróżka go zaje***a

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

nalbandian
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy nie odwracaj sie od kumpli, bo potem laska Cie wy....ja i bedziesz chciał wracać
tak to juz jest...
nie Ty pierwszy w takiej sytuacji jestes, nie ostatni
ogolnie baby-no comment
wrózki to szit,ja tez Ci moe powrózyc

rafee
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy zwiazek przezywa kryzys. sprobuj na nowo ja poderwac

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

GaLaZ
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce Cie martwic ale to chyba poczatek konca...

...C8 H11 N...

Lady H.
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie sztuką jest cały czas trzymać się za rączkę... Chwile rozłąki (np. gdy rzadziej widujesz swoją dziewczynę) to dobry sprawdzian dla związku. A jeżeli czymś się martwisz to poprostu pogadaj z nią i szczerze powiedz jakie masz obawy!!
Powodzenia :)

andreazz
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli wasz zwiazek sie rozpadnie to znaczy ze tak musialo byc. to bez sensu na sile "oszukiwac przeznaczenie", bo wtedy wasze stosunki sa naciagane. glupim rozwiazaniem jest rowniez wiazanie przyszlosci z "pierwsza miloscia". mialem dziewczyne przez 3 lata, od 14-17 roku zycia, byla moja pierwsza miloscia, wiazalem z nia przyszlosc, podobnie jak ty zaniedbywalem kumpli(czego bardzo teraz zaluje), lecz teraz gdy juz nie jestesmy razem ciesze sie z tego. To nienaturalne i lekkomyslne wiazac przyszlosc z pierwsza miloscia. pomimo tego co napisalem najwazniejsze jednak jest to abys byl szczesliwy, wiec powodzenia...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

raf20
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

"Kumpli wsumie odstawiłem bo tylko ona się liczy"--widać ze to Twoja pierwsza dziewczyna.Kumpli się nigdy"nie odstawia".

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kochać nad życie- przeznaczenie ??

Strony: 1 2 3 4 5