FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3511 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Kocha mnie? Co to mi這嗆? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kocha mnie? Co to mi這嗆?"   

szewc23
 Wys豉na - 20 wrzesie 2017 10:35        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Dzie dobry.

Postaram si napisa bardzo zwi篥le. Bardzo prosz o pomoc, bo bardzo to prze篡wam, chodzi o uk豉danie 篡cia.

Mniej wi璚ej od 9 miesi璚y jestem w zwi您ku z kobit- ja 33, ona 38- Ona na dniach bierze rozw鏚. Ma dzieci.

Bardzo du穎 razy mnie ok豉mywa豉,陰cznie z tym,瞠 ma uniewa積ienie 郵ubu (pierwszego) ko軼ielnego (teraz sprawy ruszy造).

Od pocz徠ku by豉 wida mn zafascynowana- ogromnie, trwa這 to do sierpnia oko這.
Nast瘼nie co p瘯a zaczyna這.

Ostatnio ok豉ma豉 mnie, ja si posun掖em do has豉,瞠 jak tego nie odkr璚i wszystko powiem o nas- przy rozwodznie (lecz naprawd ona nie ma z nim 篡cia/ zn璚a si nad ni).
Powiedzia喚m tak, bo ca造 rok nic z喚go nie robi貫m,pomaga貫m.
Tu zosta貫m oszukany i chcia貫m( itak nic bym nie zrobi)=- wstrz御n望 j, gdy mo瞠 co jej w g這wie strzeli這.
Dodatkowo wszystkie has豉, fochy i k豉mstwa jej wybacza貫m
Wiec nie widz tu najmniejszego powodu by ona mog豉 mie pretsnej.

Sp璠zili鄉y pi瘯nie ostatnie dni, m闚ila, 瞠 takiego seksu nie miala w 篡ciu, wida promienieje.
Oczywi軼ie ma swoje wahania nastroju.

Ja jestem w pierwsyzm zwiazyku.

Proszé pommocy!

Czy milosc to jest?
Czy milosc jest wtedy gdy jest i milosc i goracy seks?
Czy ona sie mna bawi?
Czy przez gorácy seks mogé rozpalic w niej milosc?
Czy ona lgnie do mnie gdyz wlasnie na nowo rozkochala?
Czy powienienem byc bardziej ostry i na dystans?
Czy speøniac jej prosby?
Czy ona mnie chce tylko dla seksu?
Czt jest mozliwe goraca uprawiac seks bez milosci?
Czy zakochanie tojest cos niewytlumaczlanego?-np moje oczy, jakas cecha fizyczna, czy wlasnie cecha charakteru, czy cecha bardzo jakas dobra, lub taka rzecz ktora najbardziej ujmuje u drugiego i szuka jak puzzla?

Bardzo dziekuje z gory.
Bardzo!!

cycki, ty貫k....nie dam si b璠 twardy, nie sprowokujesz mnie....zn闚 pad貫m - hehe

marian1970
 Wys豉na - 20 wrzesie 2017 15:08      [zg這szenie naruszenia]

"Dodatkowo wszystkie has豉, fochy i k豉mstwa jej wybacza貫m "

nie,to nie jest mi這嗆(wg opisu).
je瞠li seks Ci pasuje to szlifuj dalej.

max-scifi
 Wys豉na - 20 wrzesie 2017 15:09      [zg這szenie naruszenia]

Marnujesz 篡cie.
Odpu嗆, to nie jest 瘸dna mi這嗆. nie kapujesz na czym zycie polega i relacje damsko m瘰kie.

po 1. to r騜nica wieku jest taka, 瞠 b璠ziesz robi za podn騜ek tej cwaniary. Jeste za g逝pi, 瞠by z ni by. Nie obra si, ale kobiety s o wiele sprytniejsze ni my. Zw豉szcza w sytuacji tak gufnianej jak si znajduje (dzieci, 38lat)

po 2. waha si bo puka j ex. i nie wie czy woli z ciiipk tak jak ty - "mierny ale wierny" (tak, tak cie postrzega), czy z macho ktory czasem da w ryj ale wie czego chce i nie da sobie wej嗆 na 貫b. no i ojca dzieci...

po 3. jak sie wj3bj3sz to bagno g喚biej i sprawy wyjd na jaw, to obie rodziny zrobi Ci z doopy stanowisko archeologiczne.

po 4. za m這dy jestes na 郵ub. jak to pierwszy zwi您ek, to w og鏊e zapomnij o 郵ubie i o niej. sko鎍z to i trenuj bycie w zwi您kach gdzie indziej a nie w takiej patoli. 33 lata to w sam raz na wyrywanie lasek 24-48 lat. Chodzi mi o intelekt, gadke i spryt (kt鏎ego - powtarzam - brakuje ci na ka盥ym kroku w stosunku do tej "twojej" "partnerki".

po 5. wszystko to co opisa貫, tylko m闚i, 瞠 robisz u niej za backup, w razie jakby sie z exem nie dogada豉. jestes samcem beta, tym drugim, tym gorszym.

po 6. sexem, to ona cie trzyma ko這 siebie a nie ty j. za du穎 sobie my郵isz o sobie chyba. Jaki d穎趾 w og鏊e? Pierwszy zwi您ek i masz siebie za demona sexu ktory j trzyma obok siebie? Przecie to ona ma dzieci a nie ty. Ona por鏂ha豉 swoje i chce tak dalej roocha. ale nie z tob bo jeste s豉by. zn闚 - nie obra si, ale kiedy ty sie mia喚s dobrze rucha nauczy? na kim? z kim?

troch szacunku do siebie. rzu j w pzide i nie marnuj 篡cia. to nie mi這嗆.

nic nie ratuj, nie szlifuj. rzu.

Zmieniony przez - max-scifi w dniu 2017-09-20 15:27:37

szewc23
 Wys豉na - 21 wrzesie 2017 01:16      [zg這szenie naruszenia]

Bardzo dzi瘯uj na wst瘼ie za wiadomo軼i.
Przyznam,瞠 jestem przybity totalnie.

Je瞠li chodzi o mnie (Pisz szczerze) jestem bardzo lubiany i inteligentny- naprawd :)
Nigdy nie podrywa喚m i ucina貫m rozmowy. Teraz 篡cie mi sie inaczej u這篡這 w rodzinie i jak mnie poderwa豉 to si zgodzi貫m.

Tak robi豉 minumery, chodzi豉 po kolegach wypytywa jaki jestem, by豉 u szamana ze zdj璚iem. Obieca豉 wyjazd, nie pojecha豉,a jak by貫m pod domem i sie wkurzy貫m i celowa gadka, 瞠"pokaze to temu Twojemu potworowi, co Cie bije, bys przegrala spraw" plus potem na parkingu prosi貫m o wyjazd, ona nic.

Nie chodzi o seks- tu jestem naprawde dobry, jestem bardzo dobrym i sprawnym sportowcem, plus moja wra磧iwo嗆-taki jestem.

Czyli co- to tylko romans, seks? Kochanka>?

Mama mi odradza i pewna super kole瘸nka.

Naprawd dobra by豉 dla mnie i po鈍iecenia.

Mn鏀two kasy wydaje widz na nas, p豉cze te,

Nie chce 郵ubu!(ona)

Wiem chodzi do psychologa, po czy w trakcie depresji

cycki, ty貫k....nie dam si b璠 twardy, nie sprowokujesz mnie....zn闚 pad貫m - hehe

max-scifi
 Wys豉na - 22 wrzesie 2017 00:39       [zg這szenie naruszenia]

trolo lolo lol lololol lol olol.

"Mama mi odradza i pewna super kole瘸nka."

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia

Kocha mnie? Co to mi這嗆?