FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2993 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Koledzy z przeszlosci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Koledzy z przeszlosci"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie wole jakies tam kontakty z bylymi, ktorzy maja juz nowe laski albo i zony (zreszta malo ludzi wraca do siebie po ilus tam latach), niz z samotnymi sępami lovelasami, co szukaja jak hieny okazji zeby komus laske odbic i poruchac.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2008-08-10 14:33:32

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

nitro8
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

To zalezy od ciebie czy to akceptujesz, na moje oko wygląda to tak że ona tzrzyma sobie kilku w zanadrzu - jakby coś nie wyszło wtedy będzie mogła sobie małpa do któregoś wrócić. BO ***a niby po co jej taki "frajer" co ty był z nią a już nie jest. Lawiruje sobie pomiędzy nimi jak jej się podoba. Moja rada bądź czujny, ale też nie angażuj się zbytnio w taki związek. Koledzy kolegami, od tego się zaczyna. Pozdro

Co ciebie nie zabije to ciebie wzmocni!!

Nezka
 Wysłana - 10 sierpień 2008 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Posłuchaj, to dobrze że dziewczyna nie zabija każdej relacji z chłopakiem z którym kiedyś była, ale to może bardzo łatwo przerodzić się w ponowne zauroczenie, a potem miłość. Zwłaszcza, jeśli rozstali się z byle powodu. Bądź czujny i obserwuj dziewczynę, ale nie zaraz "Koniec pisania z nim,nim i nim, bo inaczej koniec". Wtedy pomyśli sobie "Ahaa, to ja sobie pójdę do kogoś innego" i pozamiatane.

-Алло...
-Видишь ветеp?

jem_cegły1
 Wysłana - 10 sierpień 2008 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

samotnymi sępami lovelasami, co szukaja jak hieny okazji zeby komus laske odbic i poruchac.

czemu nie

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

DonDiegoX
 Wysłana - 10 sierpień 2008 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

ooo kobieca opinia podoba mi się najbardziej. Czyli szukamy środka Choć nie ukrawam, że coś jest z tymi małpami na rzeczy.

Zmieniony przez - DonDiegoX w dniu 2008-08-10 15:09:59

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 sierpień 2008 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

czasami mozna sie spotkac, pogadac, posmiac sie
Po co? Żeby prowokować sytuacje, w których dawne uczucie może powrócić, żeby przyprawić obecnego partnera o więcej siwych włosów i drżenie serca, w końcu, żeby sprawić sobie i/lub drugiej stronie fałszywą nadzieję Więcej jest za, niż przeciw, pomyślcie trochę.

Edit: miało być odwrotnie

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2008-08-10 15:21:20

zielony

Ekspert -

Nezka
 Wysłana - 10 sierpień 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

czasami mozna sie spotkac, pogadac, posmiac sie
Można, ale jeśli tylko ufa się swojej dziewczynie. Jeśli jest zwykłą biacz, to poprostu na dawnego poleci. Lecz jeśli kobieta jest dobrze ułożona, może się spotykać, rozmawiać, bo ten facet dla niej, już jest skreślony.
Więc to, jak na spotkaniach będzie się zachowywać dziewczyna, zależy od jej charakteru.
A czy jej obecny chłopak, nie może z nią iść? A nuż się z byłym zaprzyjaźni, i będzie miał kumpla "na piwo". Znam takie przypadki, i pary są wzorowo uchowane

-Алло...
-Видишь ветеp?

B0l3k
 Wysłana - 10 sierpień 2008 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Moja obecna ma tak samo. Bylych - kolegow do ruchania etc.
Ruchaj i nie nastawiaj sie na nic powaznego.

jem_cegły1
 Wysłana - 10 sierpień 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

to trzeba miec jakis uraz zeby odcinac sie od kogos kogo tak dobrze sie zna jak swoja ex, no chyba ze to jakas gUpia dzivca

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

VidaL
 Wysłana - 10 sierpień 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie, to mnie to ******li.

Chociaż to zależy jak wyglądają takie kontakty. Bo co innego cześć cześć na ulicy i pogadanie bardziej oficjalnie, a co innego jakieś grubsze relacje.

Panna pewnie gówniara i stąd takie podejście.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Koledzy z przeszlosci

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: tygodniowa przygoda | Śnieżny spampost singli vol 51 by Obi... | Pomożecie? | Niechlujne wodolejstwo regulatora | Dziwne Rozstanie :) | Co mam robić?? ;( | Co tu robić? | co mam robić w tej sytuacji | Czy to jest przyczyna? | Ciężka sprawa... | To jest już koniec, czy jak? | Co mam robić ? Co byście zrobili ? | Jak myślicie ? | Uczucia wygasły... ?? | zgubiłam sie | Co mam robic????? | sławni polacy | kennedy | powstanie dwoch panstw niemieckich po 2 wojnie swiatowej | hannibal | s animal opowiadania eks aon | LALIQUE POUR HOMME EQUUS | lenistwo | komisy samochodowe niemieckie | anna nicole smith | wujek | szpinak | tarot | piec kaflowy | problem z erekcja | Jersey Shore | Bauman | bielizna erotyczna | file is corrup | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.