FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3105 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Koledzy z przeszlosci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Koledzy z przeszlosci"   

Darkholme
 Wysłana - 14 sierpień 2008 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie nie ma nic złego w utrzymywaniu kontaktu z ex. Niby ex to ex i wiadomo, że nie ma do czego wracać, ale to nie znaczy, że trzeba się na niego wypiąć.
To, że ktoś utrzymuje kontakt z ex, nie znaczy, że liczy na odbudowę tego, co było. Może tak być, ale niekoniecznie. Wszystkie historie, choć pozornie podobne, są indywidualne, więc nie ma co uogólniać i mówić, że trzeba koniecznie spalić wszystkie mosty.

nawet dyskretny anioł nie stoi osobno

SaharVS
%-)
 Wysłana - 14 sierpień 2008 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Przewaza zdanie ze kobiety chca utrzymywac kontakty z eks, a faceci wypinaja na dupe .
Ot paradoks

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

AnonimekK
 Wysłana - 14 sierpień 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bedzie szla do kolezanki, upewnij sie czy faktycznie tam idze..
Ja.. swoim ex to nawet czesc nie mowie, a juz napewno nie trzymam z nimi znajomosci.. Nie uznaje takiego czegos..
Skoro ex to musiala byc do dupy.. Inaczej bym nowej nie szukal.

Club music/Trance fan..
Nie lubi spodni "rurek" !! :O

olciacnt
 Wysłana - 14 sierpień 2008 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Co do mojego zawodu to wez poprawke na to, ze to konto zakladalam 6 lat temu. Mam za soba 5-letni zwiazek wiec wiem o czym mowie. A nie jak ta hiena wlazisz w profil i szukasz sensacji albo powodu, zeby mnie zdyskredytowac. Zalosne...

WiemTo
 Wysłana - 14 sierpień 2008 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Mam za soba 5-letni zwiazek

musiało to być strasznie nudne

Ogólnie jeśli dwoje ludzi w tym samym czasie przestaje coś do siebie czuć i nie obczerniają sie na wzajem, to można kontakt jakiś tam trzymać.

W innym wypadku należy sie pozdrawiać środkowym palcem i strzałem z liścia w ryj od czsu do czasu za rysy na psychice

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

olciacnt
 Wysłana - 14 sierpień 2008 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Moje kontakty sa ograniczone aczkolwiek poprawne i wolalabym, zeby tak zostalo.

Nudne? Nie. Ja jestem 100-procentowa monogamistka, takze nie odczuwalam nudy raczej. To inne rzeczy nas poroznily.

WiemTo
 Wysłana - 14 sierpień 2008 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

100-procentowa monogamistka

I to się ceni
Zdecydowanie lepsze to, niż parcie na nieskończoną ilość bolców.
Pzdr

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

obcinacz
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

qrwa... autor pasuje mi do mojej sytuacji :D którą mam teraz. Wyrwał moją niedoszłą laske podczas gdy ja byłem na wakacjach poza krajem (a świeżo co ją poznałem), teraz ona sie z nim wozi a ja do niej pisze i dzwonie ^^ ... smutne, i chociaz wokół jest mnóstwo super suk, to ta jedna mnie kręci bo mamy tyle ze sobą wspólnego i w ogle chyba sie zauroczyłem a zresztą, pociągne to dalej i jesli ziomek nie jest takim pionkiem za jakiego go uwazam to zakon a tam nie ma internetu wiec sie z wami pożegnam :D ...

...

SaharVS
%-)
 Wysłana - 15 sierpień 2008 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

olkacnt

Wchodze i patrze, bo zastanawia mnie kto mi pisze, ze musze dorosnac do rozstawania sie w zwiazku. Zenuaaa

Wiesz jakos ciezko mi rozmawiac z Toba. I jeszcze Twoje deklaracje, ze jestes 100% monogamistka...ciekawe czy maja takie pokrycie jak deklaracje mojej eks.

Ogolnie to co baby mowia na temat milosci wpuszczam jednym uchem a wypuszcam drugim. Wam sie tylko WYDAJE.

To bylo raz.
A dwa to userzy zakladajacy konta 6 lat temu nie maja ID w granicach 120 000. Wiec przestan wymyslac i kolorowac.

Zmieniony przez - SaharVS w dniu 2008-08-15 00:50:11

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

olciacnt
 Wysłana - 15 sierpień 2008 08:37       [zgłoszenie naruszenia]

Kochanie, wejdz sobie na [www].**************** gdzie mam posty sprzed 6 lat pod tym nickiem. To jedna grupa forów i tutaj mam identyczny, chociaz pisze posty dopiero od niedawna. ;)

Nie wiem co ma ID do mojego konta tutaj. Dopiero od 2,3 lat pisze posty na swoim komputerze...\

A po za tym znowu weszysz jakis spisek. Nie wiem po co moje iD sprawdzasz...

Jestem 100-procentowa monogamistka. I to wcale nie jest takie fajne. Nie mam tak, ze faceci mi się po prostu podobają jak innym dziewczynom. Spotykam tego konkretnego, dostrzegam w nim to cos i wszyscy przestaja dla mnie istniec. Nie jestem w stanie powiedziec nawet, ze ktos inny jest przystojny, bo mi sie nie podoba... Zreszta zawsze urode facetow oceniam troche na sile. Nie rozumiem tych tekstow "Boże, jaki przystojniak". Obcy faceci jakos nie wzbudzaja we mnie jakis emocji. I tak potrafie tkwic miesiacami w tego typu relacjach. Wlasnie po pol roku starania sie o kogos dowiedzialam sie,ze nic z tego nie bedzie. Boli mnie to, bo wiem, ze potrwa kolejne pół roku zanim spojrze na kogos innego. A najgorsze jest to uczucie, ze to juz nie bedzie on i nie bedzie taki jak on...

Dobra, rozklejam sie...

Zmieniony przez - olciacnt w dniu 2008-08-15 10:00:18

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Koledzy z przeszlosci

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Nie wiem co dalej | Jak Go zdobyć? | Odjechane spotkanie we dwoje | "Z ładnej miski się nie najesz"? | RoczeK | Ciekawostka | jak sie zachować? | Indywidualiści i miłość | co to mogło oznazać? | Jak namówić dziewczyne żeby mi pozwoliła zrobić prawko na motocylk? | przyjazn miedyz chlopakiem a dziewcyzna | Za "Olej suke" będzie ban. I nie ma że boli. | Nie potrzebnie nie zaczekałem czy też dobrze ? | Co sądzicie o dziewczynach które zakochały się w księdzu? | strach przed związkiem, czy co (?) ... | Uśmiechy =] | reavan | guido | showuptv | ARTYKÓŁ | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | zma | elo12ish- | elo12ish | polki | wiola | tanatopraksja | portfel | małgorzata teodorska | wygląd | torba | zmęczenie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.