FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2968 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Koledzy z przeszlosci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Koledzy z przeszlosci"   

DonDiegoX
 Wysłana - 10 sierpień 2008 12:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem z dziewczyną od ok. 2 miesięcy ogólnie wszystko idzie bardzo ładnie i wydawałoby się, że tak jak trzeba.

Jest jednak jedna rzecz, która strasznie mnie vkurvia. Oczywistym jest, że zanim się poznaliśmy obydwoje mieliśmy inne związki itp. Jednak po jej poprzednim życiu zostało bardzo wielu "kolegów" ogólnie facetów którzy np. oświadczali że nie wyobrażają sobie życia bez niej, wysyłają jakieś kretyńskie smsy itp.

Ona zapewnia mnie, że przy mnie zmieniła się bardzo mocno, że nie odczuwa potrzeby spotkań z "kolegami". Jednak nie kończy definitywnie tych znajomości gdyż jak uznała nie będzie paliła za sobą mostów. Osobiści wydaje mi się normalnym, że kiedy kończę związek mówimy sobie "paa" i tyle. Nie ma żadnej przyjaźni i takich innych. Skoro zaczynam coś nowego to nie będę raczej szukał pocieszenia w przeszłości.

Właśnie tutaj zadaje pytanie. Panowie - jak podchodzicie do "kolegów" swoich kobiet? Panie - co myślicie o takim podejściu do "kolegów"?

mm90
 Wysłana - 10 sierpień 2008 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

czasami bywa OK

ale im wiecej ich jest tym wieksze ryzyko ze sie z nimi pusci

jak juz mowisz w liczbie mnogiej zagrozenie jest b. wyskoie

aczkolwiek moze to nie ten typ laski (b malo prawdopodobne wiec trzymaj ja za jaja)

"I walk a higher path son."

Znawca -

Jauz
 Wysłana - 10 sierpień 2008 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

ja nieuznaje zadnej przyjazni pomiedzy laskami i facetami i to mowie lasce zanim zaczyna zemna cos powaznego zeby mi pozniej nierobila scen a pozatym jestem zazdrosny w hooj

ale wydaje mi sie ,ze adoratorow potrzebuje w ten sposob jak niemoze zakonczyc z nimi"przyjazni",niech se kolezanki do ***a znajdzie albo niech *******la,mowie ci jesli ci to przeszkadza a ona tego niezmieni to wasz zwiazek niedotrwa 3 miesiecy

DonDiegoX
 Wysłana - 10 sierpień 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Od kiedy jest ze mną nie spotyka się z "kolegami" tylko tak jak mówisz od czasu do czasu z koleżankami. Tyle tylko, że stare znajomości to super alternatywa. Coś w stylu jak za 3 miesiące zacznie mi się nudzić to odezwę się do kogoś tam. Nie wiem może faktycznie przy mnie się zmieniła.

Zazdrość - w poprzednim związku bylem chorobliwie zazdrosny i średnio wyszło mi to na dobre bo pozbawiłem "ex" kolegów ale co gorsza koleżanek też. Więc mam nauczkę, że trzeba znaleźć środek.

jem_cegły1
 Wysłana - 10 sierpień 2008 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

koledzy z przeszlosci albo sa bardzo w****iajacy albo sa wporzo. czesciej to pierwsze. natomiast jezeli rzeczywiscie laska popaorstu nie pali za soba mostow i chce miec kontakt ze starymi "znajomymi" to nie probuj jej od tego odciagnac bo tylko stracisz.

ogolnie zdarza sie typ czlowieka ktory potrafi zamknac za soba rozdzial z zycia z imieniem w tytule.

ale uwazaj, powiedz jej o swoich obawach

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

Jauz
 Wysłana - 10 sierpień 2008 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

trzymaj suczke za jaja jak ktos powiedzial,miej dystans i nie zobowiazuj sie zabardzo,niebedzie wtedy tka bolesne jak cie zostawi dla jakiegs kumpla czy cos,traktuj jak rzecz ,to moja rada

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wyobrażam sobie relacji z byłymi wychodzących poza "cześć" na ulicy i sms z życzeniami na urodziny.

zielony

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

maks ale to maks co może z tego być to cześć
ostatnio moja była zobaczyła mój profil na nk i zaczęła sie jazda
jakieś wspominki srinki a ja z nią nie jestem już prawie 2 lata

******le takie numery

a tak Twoja dziewczyna autorze to idealny przykład małpy

takie zostawienie kontaktów na wszelki wypadek

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Znawca -

jem_cegły1
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wyobrażam sobie relacji z byłymi wychodzących poza "cześć" na ulicy i sms z życzeniami na urodziny.

slaba masz wyobraznie
imagination is more important than knowlege - to slowa Einsteina

czemu nie?
czasami mozna sie spotkac, pogadac, posmiac sie, ale to przynajmniej u mnie bardziej boli niz ukrzyzowanie wiec omijam takie spotkania wielkim lukiem chociaz niektore moje byle caly czas probuja sie do mnie jakos "dopchac"

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

olciacnt
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ludzie byli razem długi czas to raczej dziwne jakby mieli się do siebie zupełnie nie odzywać. Dla mnie to raczej byłoby chore. Nie popadajmy w skrajności. To bardzo dobrze swiadczy o ludziach jeśli juz nie będąc ze sobą potrafia po ludzku rozmawiać. Jeśli żadne z nich nie poczuło się skrzywdzone rozstaniem i jest to obopólna decyzja to mysle, że takie kumpelstwo jest niegrozne. Zreszta albo sie ma zaufanie do partnera albo nie.

mlkv
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Rżnij tą panienkę póki możesz, ale na nic dłuższego się nie nastawiaj, bo jak zostało wspomniane - to małpa która zawsze musi mieć ileś gałęzi pod ręką.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Koledzy z przeszlosci

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Problem z komunikacją.. | Cos mi sie pasuje | ?? | Ona ma chłopaka. Ale nie ma mężczyzny. | Trudna miłość | Rozrywkowa laska | Typowy/nietypowy problem z dziewczyna | jak odzyskac panne ktora sam rzucilem | Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata... | Miłość a kariera zawodowa | Jak nie szukac? | Miłość a pożądanie | FACET DO WYNAJĘCIA | Emocjonalne problemy dziewczyny. | Idealny wiek na stały związek... | on sam juz nie wie.... | opryszczka | chica bomb | odstawienie alkoholu | szulim | kawały o murzynach | mac miller | kulmas | dojrzała kobieta | starsza | stwka wieksza niz zycie | ckm playboy | lg 32lv5300 | Laura Łacz | rap | Raskus | maciej_tbs | kukulek | spirala | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.