FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 671 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Kolejność w zdaniu. (krótkie pytanie) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kolejność w zdaniu. (krótkie pytanie)"   

unicorn23
 Wysłana - 10 luty 2010 16:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hello. Mam tylko jedno krótkie pytanko, gdyż właśnie odrabiam zadanie i nie wiem, czy dobrze robię xddd

Jak mam pytanie.
WEM KAUFT FRAU SCHMIDT VELE SACHEN FUR DIE SCHULE? (odpowiedź ma być "Kinder")
To będzie tak:
Frau Schmidt kauft den Kindern viele sachen fur die Schule.
Proszę o szybką odpowiedź. I z góry dziękuję.

Life is brutal xd

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kolejność w zdaniu. (krótkie pytanie)

Warto przeczytać: angielski | [niem] testy direkt | [NIEM] Sprawdzenie tłumaczenia | (ros) moja przyszłość- tłumaczenie kliku zdań | [ANG] przetłumaczone poprawnie? | pare zdan | [NIEM] Kilka zdan | DIREKT 1B - pilnię poszukuje testów | opis ogrodu (ang) | Ufo zabrało mojego psa | Potrzebuję pomocy w tłumaczeniu na niemiecki | Język rosyjski. Opowiadanie na temat zepsutego samochodu. | Tekst Angielski prośba o przetłumaczenie | [NIEM] 1 zdanie | Jedno zdanie do przetłumaczenia (angol) :) | Poprawa angielskiego (SOGI!) :p | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.