FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4947 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Kolejny z serii "jak zapomnieć" :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kolejny z serii "jak zapomnieć" :/"   

freakout
 Wysłana - 28 maj 2007 12:17       

Przeniesiona przez Methos z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otóż mój problem polega na tym jak skutecznie zapomnieć o pewnej pannie, a dokładniej jak pozbyć się tego wpieniającego uczucia, które non stop truje mi umysł i nie pozwala racjonalnie myśleć i funkcjonować. Podbijałem do panny i zaznajamiałem się z nią jednak co tu dużo mówić...wredna i lekko mówiąc mało inteligentna a u mnie to z góry panne przekreśla :/ (a i tak ona chce tylko zwykłej znajomości niczego więcej także tym bardziej odpada) Problem jest tym większy ze widzę ja praktycznie na co dzień. Probowałem już to zapić i jakoś sobie wmawiać ze nic nie czuje jednak pomogło na bardzo krótki okres. Denerwuje mnie to ze za każdym razem ja widze czy o niej pomysle doznaje uczucia zauroczenia i nic na to nie moge poradzic.Pomóżcie bo zwariuje...

maverick22
 Wysłana - 28 maj 2007 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zakochaj się szybko w innej Też tak miałem kiedyś i po kilkunastu dniach poznałem swoją teraźniejszą kobietę ,z którą mam nadzieje się pobiorę.

Zmieniony przez - maverick22 w dniu 2007-05-28 12:21:11

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Mistmare
 Wysłana - 28 maj 2007 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

To nie zawsze skutkuje. Jest sposób.

Wyobrażaj sobie najgorsze możliwe sceny z nią. Zobacz w nich jej najgorsze cechy. Wyobrażaj sobie różne sytuacje w których przez te cechy nie mógłbyś z nią być. Patrz na nią w najgorszych barwach. I tak przez jakiś czas.

Nie myśl czasem jak to fajnie byłoby z nią w przyszłości, to najgorsze co możesz zrobić. Myśl o przyszłości bez niej.

freakout
 Wysłana - 28 maj 2007 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

No ok, ale co zrobić z czasem pomiędzy jednym a drugim zauroczeniem, bo dla mnie te cale uczucie to jest marnotrastwo czasu. Na niczym nie mogę się konkretnie skoncentrować, akurat teraz gdy najbardziej tego potrzebuje :/ ehhh...ironia :P

freakout
 Wysłana - 28 maj 2007 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Próbowałem i tak. Większego problemu by nie było gdybym jej praktycznie codziennie nie widywał, bardzo szybko bym o niej zapomniał. Jak narazie wszytsko zamyka się w jedno koło.

maverick22
 Wysłana - 28 maj 2007 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Mistmare dobrze mowi. Skoro myslisz o niej ,a masz wazniejsze sprawy mysl o tym,ze one Ci sie przydadza w zyciu bardziej niz ona. No ****a sekseksperci pomożcie

freakout
 Wysłana - 28 maj 2007 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe gdyby to było takie proste to nawet bym tutaj nie pisał ;) Ten przypadek cechuje sie wyjątkową intensywnością. We wcześniejszych zauroczeniach trwało to maks 2 tyg i miałem spokój. W tym wypadku to trwa już dobrych pare miechów i zaczynam się wyraźnie niepokoić.

maverick22
 Wysłana - 28 maj 2007 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde tez tak miałem ,ale widzisz zapomnialem na dobre. Trzeba skupic sie na czyms innym i tyle. Ja Ci nie pomoge

Zmieniony przez - maverick22 w dniu 2007-05-28 12:57:04

baksiu
 Wysłana - 28 maj 2007 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

"wredna i lekko mówiąc mało inteligentna a u mnie to z góry panne przekreśla :/"

Skoro ja przekresla to o***** Ci chodzi?

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

malygarb
 Wysłana - 28 maj 2007 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

zapewne o to, ze jak widzi jej fajna dupcie to pragnie zamoczyc...mimo wszystko

__Kamil__
 Wysłana - 28 maj 2007 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

zwal sobie

Life is a game, learn to win.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kolejny z serii "jak zapomnieć" :/

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Co za pinda | Jakie jest Wasze zdanie/ Co byście sobie pomyśleli ? | Dyskoteka... | Dziwne Zachowanie Panny... | po 4 latach "chce czegos nowego" | Jaki to jestem Zalosny... | ale problem:P | Dlaczego facet zdradza i niszczy 5 letnie uczucie? Jak sobie poradzić ze zdradą? | Związek z przyzwyczajenia ma sens? | Przeprosiny. | od "nienawisci" do milosci jeden krok? | Dziewczyna , spotkania | Samotna mama, czyli coś ciężkiego na rozruszanie umysłów | Nie pojmuję już tego czego oczekuja dziewczyny. Pomocy!!!! | Jak to rozegrać ? | jak to rozegrać? | zyczenia noworoczne | Pijane kobiety | kulululu11 | typson | koszula jak nosić | koszula | tuskxxx | komedie | kurs angielskiego | fear factory | użytkownik | dziecko plusy i minusy | Hurri | serial | głosowanie | vialafil | slim fit | gimnazjalistki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.