FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 19534 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Kolekcja biletw komunikacji miejskiej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kolekcja biletw komunikacji miejskiej"   

beatkaaa18
 Wysana - 23 maj 2012 18:59      [zgoszenie naruszenia]

Ju nie tak czsto zagldam na forum, wic gdyby kto mia bilety i chciaby wzbogaci moj kolekcj prosz pisa na maila [email protected] albo bezporednio na stronie [www.bileciki.org] jest namiar na mnie :)

beatkaaa18
 Wysana - 6 sierpie 2012 22:33      [zgoszenie naruszenia]

Witam po duszej nieobecnoci ;)
Poowa wakacji za nami, moe kto z was korzysta z komunikacji miejskiej ? ;)
Jeli jest kto kto miaby ochot doda co swojego do mojej kolekcji w postaci biletw prosz o kontakt
[email protected] Przyjm kadego rodzaju bilety czy to wstpu, PKP a zwaszcza komunikacji miejskiej skasowane oczywicie.

Pozdrawiam

PS. a wicej o kolekcji na [www.bileciki.org]

beatkaaa18
 Wysana - 7 padziernik 2012 22:06      [zgoszenie naruszenia]

Po kolejnej duszej nieobecnoci chciaabym si przypomnie. Moe znajdzie si kto kto ma zbdne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstpu (oczywicie wszystko zuyte) moga by nawet stare ale aktualne rwnie i chciaby wzbogaci mj zbir biletw przesyajc mi je poczt.
Jeli ktos taki si znajdzie prosze o kontakt gg 4813773 i @ [email protected]
Dla przypomnienia moja strona prezentujca kolekcj [www.bileciki.org]

beatkaaa18
 Wysana - 7 grudzie 2012 23:10      [zgoszenie naruszenia]

Robic porzdki na wita jak znajdziecie jakie bilety nie wyrzucajcie ich prosz a skontaktujcie si ze mn lub wylijcie je do mnie bez kontaktowania si - adres jest na mojej stronie Temat jest cay czas aktualny i prosz nie zapomnijcie o zbieraczce biletw, dla wikszoci to tylko mieci a dla mnie pasja :)

worldwar
 Wysana - 8 grudzie 2012 23:37      [zgoszenie naruszenia]

wchodzisz do wanny i kaesz si nimi obsypywa ?

I <3 D&B & green tea.
--------------------

beatkaaa18
 Wysana - 8 grudzie 2012 23:48      [zgoszenie naruszenia]

hahaha
nie xD

beatkaaa18
 Wysana - 22 listopad 2013 14:23      [zgoszenie naruszenia]

Kochani, wiem, e dawno mnie tu nie byo, moe niektrzy pomyleli e ju zapomniaam o forum i przestaam zbiera bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja si powiksza, mam ju ponad 7000 biletw i zbieram nadal.
Tak si w tym zakrciam, e nie mog przesta.
Jeli kto miaby ochot to zapraszam na moj stron do przejrzenia kolekcji - [www.bileciki.org] , a jeli miaby kto ochot co do niej dorzuci to prosz pisa na maila - [email protected] . Dziki rnym forumowiczom moja kolekcja na prawd bardzo si wzbogacia i bardzo wszystkim za to dzikuj!! A teraz idzie czas sprztania przed witami, moe kto znajdzie jakie bilety i byo by mi bardzo mio jeli zechciaby je dla mnie przesa poczt. Jeli komu byby to problem to mog pokry koszty wysyki - list zwyky kosztuje 1.60 a priorytet 2.35
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

beatkaaa18
 Wysana - 17 maj 2014 20:10      [zgoszenie naruszenia]

Witajcie po duszej nieobecnoci

Mijaj miesice i lata a ja dalej konsekwentnie si przypominam odnonie biletw KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam si - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjm bilety wszelakie, pac za przesyki jeli zaistnieje taka potrzeba, Podaj jeszcze raz na wszelki wypadek mj e-mail: [email protected]

beatkaaa18
 Wysana - 14 luty 2015 13:42      [zgoszenie naruszenia]

Czy znajdzie si kto kto ma zbdne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstpu ??(oczywicie wszystko zuyte) moga by nawet stare, aktualne rwnie i chciaby wzbogaci mj zbir biletw przesyajc mi je poczt??.
Jeli byby kto chtny to prosz o maila

Pozdrawiam!! :)

zbys
Elektronika
 Wysana - 7 marzec 2015 05:44      [zgoszenie naruszenia]

Cze,

odwiedziem sobie Twoj stron i z przykroci musz stwierdzi, e braciszek stron zaniedba. Zdjcia hostowane na imageshack nie wywietlaj si. Tzn, wywietla si sympatyczna ta abka.

Musisz brata pogoni.

A tak przy okazji, to chciabym Ci wysa bilety z mojego miasteczka, ale nie dam rady. Mieszkam w Niles koo Chicago i mamy tutaj "Free Bus", czyli poczenia autobusowe cakowicie za darmo. Wsiadasz i jedziesz. Moe w dziale ciekawostek by napisaa o takich ewenementach i np. wrzucia zdjcia takiego autobusu. Mog podesa.

Jak na razie, to ciekawoski s pene tych abek.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2015-03-07 05:47:22

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Koci NIE jest po to by pomaga biednym - jest po to aby pomaga w ich zbawieniu!

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Kolekcja biletw komunikacji miejskiej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14