FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 19535 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Kolekcja biletw komunikacji miejskiej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kolekcja biletw komunikacji miejskiej"   

beatkaaa18
 Wysana - 7 marzec 2015 13:55      [zgoszenie naruszenia]

Problem pojawi sie kilka dni temu. I wanie nie wiemy czemu zdjcia z imageshack zniky. Dobrze e tylko te z dziau ciekawostki, w innych na szczecie ju wrzucaam z innego miejsca ;)
W zasadzie to dawno nie robiam na stronie aktualizacji, ale samo to e mona na niej zobaczy ponad 7 tys biletw to juz jest imponujce ;) Pki co nie mam czasu zajmowa si stron (brat j zrobi ale to ja wszystko prowadz i umieszczam )

beatkaaa18
 Wysana - 8 lipiec 2015 00:06      [zgoszenie naruszenia]

Podrujc na wakacjach pamitajcie prosz e jest kto taki jak ja co zbiera bilety wszelakie. Nie wyrzucajcie biletw, przekacie je dla mnie ! :)

zbys
Elektronika
 Wysana - 8 lipiec 2015 01:07      [zgoszenie naruszenia]

Wanie wczoraj jechaem autobusem komunikacji miejskiej w Nassau, ale tutaj niestety daje si gotwk do rki kierowcy i adnego biletu si nie dostaje. Kierowcy czsto ka wsiada jak najszybciej a paci si wysiadajc. Wszystko po to aby odjecha jak najszybciej i wyprzedzi poprzedni autobus. Autobusy to tak na prawd to mikrobusy, tak e kierowca pamita kto paci i gdzie chce wysi. Jedzie jak najszybciej. Cena to $1,25 - obojtne czy dolar amerykaski czy bahamski. S oficjalnie powizane w stosunku 1:1 i amerykaskie s wszdzie przyjmowane.
Moesz to zapisa jako ciekawostk na swojej stronie.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Koci NIE jest po to by pomaga biednym - jest po to aby pomaga w ich zbawieniu!

beatkaaa18
 Wysana - 22 stycze 2016 16:41      [zgoszenie naruszenia]

Nadal poszukuj biletw komunikacji miejskiej. Jeli masz takie : miesiczne, jednorazowe, okresowe itp (mog by skasowane )to nie wyrzucaj tylko prosz skontaktuj si ze mn.mail [email protected]
Mog zwrci koszty wysyki lub wysa Ci kopert ze znaczkami.

beatkaaa18
 Wysana - 19 luty 2017 20:19      [zgoszenie naruszenia]

Cay czas zbieram bilety, jeli masz niepotrzebne skasowane bilety komunikacji miejskiej nie wyrzucaj ich, napisz do mnie! najlepiej od razu na mail: [email protected]

beatkaaa18
 Wysana - 12 padziernik 2017 15:47       [zgoszenie naruszenia]

Nadal poszukuj biletw komunikacji miejskiej. Jeli masz takie : miesiczne, jednorazowe, okresowe itp (mog by skasowane )to nie wyrzucaj tylko prosz skontaktuj si ze mn.mail [email protected]
Mog zwrci koszty wysyki lub wysa Ci kopert ze znaczkami.
Cz biletw mona zobaczy na stronie [www.bileciki.info]

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Kolekcja biletw komunikacji miejskiej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14